Produkty

Autorská citace #1
13.7.2021 14:24 - Šaman
Wau :o
Autorská citace #2
13.7.2021 15:06 - sirien
koukám, že malé cíle jsou pro malé lidi :D
Autorská citace #3
13.7.2021 15:34 - pilchowski
Tvl vam silno jebe, krasa
Autorská citace #4
13.7.2021 18:00 - Markus
Masks of Nyarlathotep jsou jeden z nejlíp hodnocených kampaní/modulů ever. Podle žebříčku RPG geek jsou na druhém místě hned za kampaní pro Pendragon.

Tím chci říct, že potom, co jsem viděl spoustu zdejšího potenciálu investováno do průměrných modulů pro D&D 5e, jsem moc rád, že do češtiny bude přeloženo něco fakt vyhlášeného. :)

Držím palce, ať to jde.
Autorská citace #5
14.7.2021 08:55 - exi
Markus: To by mě zrovna zajímalo, jak by tohle prošlo tvým testem ukecanosti a přehlednosti :) (V porovnání s Danghanskou kletbou? :D)

Na jednou stranu se snaží, co můžou. Přehledy postav s "prolinkováním" na místo, kde se s nimi můžeš setkat. Diagramy stop, kde je vidět, jak k sobě vedou. Na začátku kapitol je v odrážkách stručně sepsáno, co minimálně je potřeba do hráčů "nalít" apod. Na druhý straně jsou nekonečný odstavce bez jakéhokoliv členění, zvýraznění nebo odrážek, ve kterých by bylo to nejdůležitější.

Snad to na vedení nebude totální hell, těžko říct. Jestli to někdo hrál, klidně dejte echo. Každopádně když se tím člověk prokouše, asi to stojí za to podle hodnocení kampaně jako celku.
Autorská citace #6
14.7.2021 10:25 - Markus
O Maskách se říká, že jsou na vedení peklo. :D

Jinak co se ukecanosti týče... co jsem začal hrát warhammerovská dobrodružství, tak snesu leccos. Rozhodující je, o čem ty ukecané text jsou. Pokud jsou to věci relevantní pro hru, které dokážu dostat do hry a jsou herně zajímavé, protože vytvářejí interaktivní situace, tak je to v pohodě.

Danghanská kletba je ale příklad ukecanosti o ničem - zbytečný fluff a background, navíc často totálně nudný.

Takže ukecanost se dá tolerovat, pokud je kompenzována kvalitním obsahem. Ale ukecaný nekvalitní obsah je zlo. :) Masky by měly být ten první případ.
Autorská citace #7
16.7.2021 08:28 - Fionor
Počkám až bude hotových víc kapitol, než začnu snovat plány na vlastní vedení kampaně (i když bych mohl skákat mezi originálem a překladem), nicméně i tak musím vyseknout poklonu: zatraceně dobrá práce. Jsem rád, že si můžu užít tohle dobrodružství bez toho, že na pozadí přemýšlím, jak některé věci přeložit srozumitelně hráčům.
Autorská citace #8
23.7.2021 09:27 - luno
No klobouk dolů. Že bych vedl masky přemýšlím už nějakou dobu, česká verze by mi zjednodušila život :)
Autorská citace #9
26.10.2021 13:16 - Ugy
No tak jsem si to satáhl přečetl a rozhodl se odehrát :D Skvělá práce od celého týmu a moc děkuji, že jste mě tímto počinem ukázali tohle skvělé dobrodružství.
Existuje nějaký hrubý odhad na termín další kapitoly?
Autorská citace #10
26.10.2021 13:25 - Pan Bača
Ugy: je přeloženo 75 %, dvojitá kontrola je prakticky na stejném čísle. Čekám na exiho O:-)
Autorská citace #11
26.10.2021 13:50 - exi
Jo, jsem teď nějakej marnej, ale zkusím to dodělat do Vánoc.
Autorská citace #12
19.4.2022 10:00 - Henrik the Little
Maximálně smekám klobouk. Velký kus super práce a budu jen tajně doufat, že se brzo vynoří i další kapitoly :-) Dead Light mě navnadilo a expediční dobrodružství v češtině je můj sen O:-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.048900127410889 secREMOTE_IP: 44.213.99.37