Prostředí

schleitr
12.4.2010 18:24
Fantasy Setting Search
Není někde přehled návrhů z výběrového řízení na nový DnD setting?Docela by mě zajímalo co konkurovalo Eberronu....
Autorská citace #1
13.4.2010 06:38 - ShadoWWW
Nový setting bude Dark Sun. Vyjde v srpnu. Další setting (Sci-Fi) vyjde v říjnu - Gamma World.

O settingu příštího roku se zatím jen spekuluje. Vypadá to nejspíš na Dragonlance nebo zcela nový svět vytvořený pro 4E.
Autorská citace #2
13.4.2010 08:24 - Blaine
schleitr: Eberronu nic nekonkurovalo, Eberron byl skoro do 4ed pripraveny, stacilo do nej sahnout relativne malo. Narozdil od Forgotten Realms, ktere prekopali uplne. A letos vyjdou ty veci, o kterych pise ShadoWWW.
Autorská citace #3
13.4.2010 08:50 - Nachtrose
Blaine, SHadoWWW: jestli on schleitr nema na mysli tu puvodni soutez, jejiz vitezem byl prave Eberron. Tehdy jeste pro 3.x. Kazdopadne pokud me muj omezeny prehled neklame, tak snad zadny jiny setting z one souteze vydan nebyl.
Autorská citace #4
13.4.2010 09:32 - Blaine
Nacht: Aha, tak to jo. No jestli nahodou nekdo zjisti, kde by se dali aspon nejake casti tehle settingu najit, tak hop jsem s odkazy, docela rad bych se na to take podival:)
Autorská citace #5
13.4.2010 11:23 - Alnag
Vím, že jeden ten setting byl publikovaný nakonec někým jiným... ale už si moc nevybavuju jméno, resp. se mi to plete s něčím jiným. A potom o svém settingu psal na blogu kdysi Ryan Dancey a to bylo něco jako, že postavy jsou něco jako "proto-hrdinové". Před nimi nebyli žádní jiní a oni vůbec poprvé objevují magii a kouzla si budou pojmenovávat po sobě (no more Mordenkainen) a tak...
Autorská citace #6
13.4.2010 11:28 - pipux
http://www.rollspel.nu/forum/files/24-173245-set.doc
http://www.wizards.com/dnd/article.asp?x=dnd/dx20021015x

Píše:
In 2002, Wizards of the Coast announced a contest to find a new campaign setting for their D&D game, dubbed the Fantasy Setting Search. From a field of over 11,000 gamers who sent in one-page descriptions of their worlds, one of Rich Burlew's four entries was chosen as a finalist. ..... His entry in the setting search remains the unpublished property of Wizards of the Coast, and Burlew is prohibited from discussing it by a non-disclosure agreement.

Takže z toho zřejmě nic nebude ...
Autorská citace #7
13.4.2010 13:28 - Blaine
Alnag: to zni docela dobre.
pipux: kazdopadne ty desetistrankove nastrely by snad mohly byt nekde dostupne.
Autorská citace #8
13.4.2010 13:30 - alef0
Ak myslíš tu praprasúťaž, kde vyhral Keith Baker s Eberronom, tak prvé tri settingy v poradí sú predmetom utajenia a sú predmetom vlastníctva Wizardov. Wizardi si ich nechali v zálohe, pre strýčka Príhodu.

A áno, vie sa tiež, že Rich Burlew (autor Order of the Stick) je medzi tými troma, ale o podstate settingu sa nevie vôbec nič.

EDIT: Aha a som nevedel, že sa vie aj meno tretieho človeka, tu je s ním rozhovor.
Obávam sa teda, že v tomto naozaj z toho nič nebude.
Autorská citace #9
13.4.2010 15:02 - schleitr
Na mysli jsem měl ru praprasoutěž pro 3.edici.Jestli třeba na v Dungeonu nebo na wizards nebyl článek "S toho jsem vybírali" nebo jestli si nkědo nevylíval srdce "Takovou úžasnou věc jsem jim poslal a oni to odmítli."
Celkem překvapivé,že to wizardi tají.
Autorská citace #10
13.4.2010 16:22 - alef0
Pre poriadok: Eberron vyšiel už pre 3.5ku.

Tí, čo neprešli, si vylievať srdce môžu (a možno si aj vylievali), ale to bude rozhádzané po blogoch. Z prvej trojky si vylievať srdce nik nemôže, zakazuje to dohoda, dokonca ani v náznakoch nepovedali, o čom boli ich svety. Wizardi sú navyše v prelomových veciach majstri utajenia, aby udržali moment prekvapenia.

A čo sa týka zvyšku: Wizardi by nerobili reklamu pre niečo, čo im neprináša priamy úžitok.
Autorská citace #11
11.6.2010 22:15 - ShadoWWW
Pravděpodobně jste už mnozí četli včerejší článek o Dark Sun 4E. Kdo ne, může si ho přečíst.

Přijde mi, že DS4E bude povedený.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10236096382141 secREMOTE_IP: 54.198.134.104