Prostředí

Autorská citace #1
16.4.2015 22:47 - sirien
První z posledních tří článků od Alnaga... jedna krásná hororová storka (resp. Alnagovy české herní výpisky k ní) na klasické téma party lidí zavřených ve "strašidelném" domě. Hratelná asi vcelku v libovolném systému, ale napsaná pro Fear Itself (GUMSHOE).

Byla to od Alnaga cesta na dlouhou trať, aby nám tu dostal GUMSHOE "do kurzu", tak mi přijde poměrně vhodné, aby se to tu objevilo teď mezi všemi těmi ostatními GUMSHOE články, co se chystají...
Autorská citace #2
16.4.2015 22:50 - Shako
Super, počtu. :)
Autorská citace #3
16.9.2019 10:14 - Demonica
Při prolézání Kostky jsem našla tohle dobrodružství - zaujalo mě, ale musím si ho podrobněji pročíst. Nemáte s ním někdo zkušenosti?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077346086502075 secREMOTE_IP: 54.235.6.60