Střípky

Rytíř
18.9.2011 11:38
Autorská citace #1
18.9.2011 11:38 - Alnag
Doufal jsem, že to nebude potřeba a že bude stačit jen apel na slušné chování, ale evidentně jsem se mýlil. Protože někteří lidé si z Kostky udělali zónu pro vybití špatné nálady, přeložil jsem (a pro naše účely upravil) již dříve deklarovaná pravidla z ENWorldu. Ta nahrazují dříve platný apel na netiketu a slušnost, byť v jádru jsou totožná.

ODKAZ: Jak se chovat v diskusích?

Pokud se Vám ta pravidla nelíbí, nikdo Vás sem nenutí chodit nebo psát. Pokud sem přispíváte, znamená to implicitní souhlas s pravidly.
Autorská citace #2
30.10.2012 15:20 - York
Nejsem si jistý, kam bych měl tento dotaz směřovat, snad to tady bude ok:

Mám problém s tím, že mi přišel e-mail, že mám na Kostce novou zpávu, ale v záložce Doručená mám jen: Nemáte žádné zprávy.
Autorská citace #3
30.10.2012 15:28 - ShadoWWW
Divné. Zkus mrknout na Zprávy (vpravo nahoře u tvé profilové fotky) a pak Doručené, mrkni, jestli tam máš něco nového.
Autorská citace #4
30.10.2012 15:29 - York
ShadoWWW píše:
Divné. Zkus mrknout na Zprávy (vpravo nahoře u tvé profilové fotky) a pak Doručené, mrkni, jestli tam máš něco nového.

Přesně to jsem udělal.
Autorská citace #5
30.10.2012 20:44 - sirien
Technické věci se běžně řeší tady... odpovím tam
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13130593299866 secREMOTE_IP: 54.82.29.141