Střípky

Dalcor
10.5.2007 09:54
Alduron - nový RPG časopis
Dne 16.5. by se ve větších novinových stáncích v Čechách a na Slovensku měl objevit nový časopis o RPG, který chce nahradit Dech Draka. Cena by měla být stanovena na 39 kč, takže je to pakatel. Součástí Alduronu budou i články a konverze do prostředí D20 a dále dvě stálé kapitoly věnující se hrám z okolí D20.

- V dopisech Samara Kopretiny královně Amrauil se dozvíte o Mečovém pobřeží Zapomenutých říší krátce po událostech PC trilogie Baldurova Brána

- seznámení se světem Krynnu.


Doufám, že se vám časopis bude líbit a hlavně že ho budete kupovat.
Autorská citace #41
17.5.2007 16:55 - wlkeR
Hm, až to někdy seženem, lítam vod rána po celých Budějicích a nikde nic... Snad zítra, ale kde, v díře jež je mým domovem sotva.(
Bude se v nějaké blízké době upgradovat web?
Autorská citace #42
17.5.2007 17:36 - Corvus
ja uz ho mam :)
ale este som ho nestihol precital. tak zatial prvy dojem: potesilo ma ze stoji rovnako v ceskych aj slovenskych korunach, pekna obalka a nepotesil nekvalitny papier (ale ten je pochopitelny)
Autorská citace #43
18.5.2007 01:51 - alef0
Zistim zajtra, ako to vyzera v Kosiciach.
Autorská citace #44
18.5.2007 08:19 - Sičák
Vysočina (Havlíčkův Brod) hlásí příjem na stánky už 16.5. Četl jsem zatím je část, proto nemůžu hodnotit jako celek. Zatím ale hodnotím kladně. Přes víkend si snad najdu dost času dočíst časák do konce a dám vědět.
Autorská citace #45
18.5.2007 10:23 - Dalcor
Papír bude v dalším čísle kvalitnější a také více stránek.
Autorská citace #46
21.5.2007 06:44 - Sičák
Tak jsem to přelouskal. Až na pár věcí co mi nesedli, jsem vcelku spokojen. Zatím celkově časopis hodnotím jako lepší průměr, takže má cenu si ho kupovat.
Víc info, míň vaty a bude to o dost lepší, jen tak dál.
Autorská citace #47
21.5.2007 13:12 - andtom
Do vidlákova Olomouce to zřejmě dosud nedorazilo (zkoušel jsem 4 různé prodejce). Tady už došlo na hluché pondělí, Dalcore :)
Autorská citace #48
21.5.2007 17:31 - Jerson
Alduron jsem zatím pořád nesehnal.
Autorská citace #49
21.5.2007 17:33 - Bajo
Tak uz ho mam. Musim rict, ze pot co jsem precetl svuj clanek, rikal jsem si: Sakra, moho to byt daleko lepsi. Na miste bych nektere veci predelal, ale co uz. No nic, jdu se podivat na ostatni clanky.
Autorská citace #50
22.5.2007 08:32 - Dalcor
No musím říct že jsem narazil na pár chyb v cizých článcích. U sebe jsem si našel jednu ve stylistice. Jinak v Praze ho maji na Nových Butovicích, vylezte z Metra jako směrem k poliklinice a hned po levé ruce ještě ve vestibulu je TABÁK, tak tam ho mají v pravo n a nástěném stojanu vedle křížovek.
No věřím že příště to bude lepší. BTW hezkej článek Qualdezare.
Autorská citace #51
22.5.2007 08:32 - Dalcor
BTW distributor je PNS takže hledejte v jeho stáncích
Autorská citace #52
22.5.2007 09:00 - andtom
Qualdezar: Jestli jsi ten typ, co když si něco po sobě zpětně přečte, tak je většinou pořád nespokojen, tak jsme na tom stejně ;) A to nemluvím o vidění sebe sama fotkách nebo videu, to bych se přímo zahrabal :)
Jinak blahopřeji k autorství článku v papírovém časopise, i když dosud nevím, o čem je (pořád nemám Alduron v prackách, ráno nebyl čas se pídit). I když třeba je to dobře, že nevím o čem od Tebe je (to byl pokus o žert, škádlení; fakt blahopřeji) ;)
Autorská citace #53
22.5.2007 09:27 - Dalcor
Alduron 1 články:
Dračí doupě - kroniky - povídky 2x
Asterion
Dungeons and Dragons
Vampire The Masquarade
Dragonlace I - vznik Dragonlance
Forgotten Realms Putování po mečovém pobřeží I - Baldurova brána
Galerie
Warhammer Fantasy Roleplay
Sidetrakcové Dobrodružství pro DrD+
Obsah zajímavý. Ve dvojce bude o herním systému Dragonlance a putování do Everesky, a ve trojce nebo později bude D20 dobrodružství ;)
Autorská citace #54
22.5.2007 09:44 - Alnag
D20 Dobrodružství ?!? WOW...
Autorská citace #55
22.5.2007 09:44 - Joe
Dalcor, nemáš nejaké info o predplatnom? Len krátko, kým som to nedržal v ruke... (ak to už funguje)
Autorská citace #56
22.5.2007 09:53 - Dalcor
No píšu ho já, tak to moc WOW nebude...BTW poprosím tě až to bude hotové o konzultaci.
Předplatné zatím nejede, pojede pravděpodobně když se ukáže rentabilita časopisu.
Autorská citace #57
22.5.2007 12:58 - andtom
Tak jsem Al-Athlon konečně pořídil. Zatím jsem přečetl jen něco.
Dalcor (Dragonlance), Qualdezar (VtM): Žádné nekritické opěvování, ale věcný přístup. Srozumitelné každému (Q: možná slovo setting bych nepoužil). Chlapi, líbí se mi tyto vaše články. Jen tak dál, udržte si nadhled.
Dalcor (dopis): Zábavné, čtivé, ponecháno napětí do příště. Líbí se mi.
Jan Šlechta (Dungeons and Dragons): Na začátku se mi článek líbil, jak jsem v něm postupoval dál, tak jsem viděl chyby a podivnosti - výsledkem je rozpačitý pocit. Škoda, že tento článek nebyl svěřen Alnagovi.
Autorská citace #58
22.5.2007 13:07 - Dalcor
Díky, s tím článkem o DnD souhlasím těch faktických chyb je tam hodně. Co yb jsi chtěl Gowery chodí na RPG F :))))))) (VTIP)
Prioncip dopisů bude fungovat tak že představím známá prostředí z Baldurovi brány a přidám několik zápletek s tím že se bude objevovat poznámka pod čarou, kde budu Samarovu cestu komentovat z hlediska mechanického a z heldiska prsotředí. příště třeba Erevan Illesere. Tentokrát jste anrazili na to že Ohgmovi kneží jsou kung-fu monkové, a Shanyrria Alenauth je učitelka bladesongu na Evermeetu ;). Představuje toho elfího kupce který může hráčům Fr fungovat jako NPC - přecijenom je to agent Smutné královny.
Zatím sjem si povšiml problému s korekcí a Lucce se těžce nelíbí grafická úprava.
Autorská citace #59
22.5.2007 13:27 - andtom
Dalcor: Ty jsi nepopiratelný CZ+SK guru přes Dragonlance, Qualdezar je elder přes VtM, tak aby to nějak paritně odpovídalo, skutečně lituji, že D&D nepsal střízlivě někdo obdobný (konkrétně Alnag).
Líbí se mi, že jsi si z FR vybral pobyt v Baldur's Gate. Spoustě lidí se to přimluví, protože hráli slavné PC hry BG 1 a 2, ať už hrají papírové D&D nebo ne.
Autorská citace #60
22.5.2007 13:29 - Dalcor
požadavek šéfredaktora...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076450109481812 secREMOTE_IP: 44.200.249.42