Tipy a triky

Jerson
3.1.2008 14:01
Můj článek, který vyšel v Dechu draka a na který bych rád znal názor ostatních (protože od čtenářů časopisu se žádné reakce nedozvím).
Mátě někdo nějaké připomínky, názory nebo nejlépe zkušensoti s podobným hraním, případně chuť to zkusit?
Autorská citace #21
9.12.2008 11:02 - sirien
Jednim. Zbaběle. Zezadu. Když sem se chystal zničit reaktor který svou troškou do mlýna zachránil svět. A navíc moc brzo na to aby mě pak znovuoživili v alternativní realitě.
Autorská citace #22
9.12.2008 11:44 - Ebon Hand
To byl pech, že to bylo asi o minutu dřív, než kam až změnili realitu. Ale já jsem sám sobě odpřísáhnul po shlédnutí videa, že reaktor rozeběhnu stůj co stůj, i kdybych měl zabít všechny postavy.. :-)
Autorská citace #23
9.12.2008 12:18 - sirien
(kdybych nekurvil reaktor tak by měli dost energie na to aby zachránili i mě, takže otázka spíš je jestli to nebyla svým způsobem velmi elegantní sebevražda)
Autorská citace #24
9.12.2008 12:22 - Jerson
Až se mě někdo zeptá, k čemu je vlastně dobrá multikampaň, představte si tuto situaci, Siriena s Ebonem v pozadí a v popředí mě, jak jejich směrem mám ruku s dlaní obrácenou vzhůru a říkám: "K tomuto (?)"

Ebon by ale ještě mohl vyprávět, jak jeho tři identity, z toho dvě falešné vyústily v situaci, kdy díky jedné jeho identitě byla prozrazena jeho druhá identita a dostal od dvou nadřízených dva protichůdné rozkazy. Jinak málem došlo i na rozkaz, aby zabil sama sebe :-D
Autorská citace #25
10.12.2008 09:16 - Jerson
Takže zde máte to herní video

Druhá válka o svět - Poslední Měsíční bitva

Je to naše prvotina, takže herecké výkony nic moc (jak jsem jen rád, že mám na sobě masku (: )
Autorská citace #26
10.12.2008 18:54 - Alnag
Dost hustý!!!
Autorská citace #27
10.12.2008 19:31 - Jerson
Už jsem se začal bát, že díky "Další válce na forech" náš film zapadne.
Díky za pochvalu Alnagu, přetlumočím tvůrcům.

(Jedna poznámka - když hrajete hlavního záporáka před kamerou, napište si proslov, i kdybyste ho ve hře dokázali vysypat z rukávu. A teprve až natočíte vlastní film, kritizujte chyby v profesionálních kusech (: )
Autorská citace #28
10.12.2008 20:10 - sirien
To video je super, jen je dobrý uvědomit si když si ho člově kpouští, že neběželo jen tak, ale že se prostě v jednu chvíli ve hře to video pustilo, jakože je vysílaný real-time z měsíce
Autorská citace #29
10.12.2008 23:32 - Malabar
To video je narez :) Hlavne to ze hraci byly do hry tak zazrany ze ho udelaly :)
Autorská citace #30
11.12.2008 00:36 - sirien
Mě se líbí na konci ta zpráva přímo Ronymu, když se pokud vim s Ebonem aspoň v tý době vživotě neviděli. Prostě poslali zprávu postavě jinýho hráče, o jejíchž akcích se v průběhu dozvídali od NPC a z dopisů, které si přeposílali přes Jersona :)
Autorská citace #31
11.12.2008 08:04 - Jerson
To video původně vzniklo tak, že jsem hráčům popsal, jak jedno z CPček má kameru, kterou vysílá obraz na Zem (kromě jiné i do Führerovo hlavního stanu). Pak došlo k boji, kdy byli Totenkopfovi lidé zabiti - poslední byl ten s kamerou - pak zemřel i Totenkopf sám. Už nevím koho napadlo, že vezme kameru a něco do ní řekne. Pak chtěl každý něco říct do kamery a poslat to na Zemi, tak jsem jim řekl, ať sepíšou co kdo bude říkat. A tuším že Petr (to je ten co přiběhl s kamenem - protože jeho postava už neměla munici, tak zaútočil tím nejprimitivnějším způsobem :-) řekl: "A co kdybychom to přímo natočili?"

To je celé. Očekávám, že i v Omeze budeme točit nějaké video.
Autorská citace #32
11.12.2008 10:36 - unknown
geniální!!!!

utimátní:-)
Autorská citace #33
11.12.2008 10:39 - SEBastian_Chum
chlape husť... určitě videa používej dál, je to pěkně udělaný a muselo to bejt neuvěřitelně drsný přímo při hře
Autorská citace #34
11.12.2008 11:39 - Ebon Hand
Mě na tom nadchlo, že poprvé použili moji správnou identitu, která jim sice pomáhala, ale vždy se vydávala za někoho jiného. :-)
Autorská citace #35
11.9.2023 23:33 - Jerson
Mohl by mi prosím někdo upravit odkaz na konci do funkční podoby, abych ho mohl použít i v dalších článcích?
Autorská citace #36
17.9.2023 15:45 - Demonica
Upraveno.
Autorská citace #37
17.9.2023 22:35 - Jerson
Děkuji.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.054587841033936 secREMOTE_IP: 34.230.66.177