Tipy a triky

Autorská citace #1
15.7.2023 10:35 - LokiB
Tý jo, tohle by mě bavilo před 20 lety. Jako když jsem se o něco podobného pokoušel, ale z důvodů víceronezlaostí spíše selhával.
Dneska by mě to teda třeba taky bavilo, kdybych se ještě trochu pochlapil, mohl přestat pracovat úplně a nevěděl co s volným časem.

Přiznejte se - je tu aspoň jeden GM, který si dobrodružství skutečně připravuje takhle? A nemyslím tím úplně "připravil jsem jedno takové v životě, ale už nikdy více".
Impresivní.
A ne, siriene, nepiš mi, že ve skutečnosti to není až tak moc práce a když člověk ví jak, tak to má za chvíli. Já vím, žes to chtěl napsat! ;)
Autorská citace #2
15.7.2023 11:04 - sirien
Nechtěl - chtěl sem napsat že tohle je technika pro tvorbu dobrodružství pro ostatní a u domácí hry kterou si připravuješ jen pro sebe jde spíš o to znát princip a následovat myšlenku spíš než o to dodržet celý postup. Je to podobný jako třeba příprava událostí hry (scénáristika 2 tuším) - taky si pro sebe nesepisuju zdaleka všechny scény, popravdě ani jejich většinu, ale to že mám v hlavě ty obecné principy hodně pomáhá.
Autorská citace #3
15.7.2023 20:52 - Jerson
Takhle jsem si připravoval, jaké informace kdo má v Readingu. Ale protože jsem si nikdy nepřipravoval scény, tak jsem ani nezkoušel připravit informace, které v dané scéně hráči získají, nebo naopak kontrolovat, k jakým scénám a z jakých scén vedou trasy stop, a zda je jich dost.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.052888870239258 secREMOTE_IP: 44.200.194.255