Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
20.5.2011 12:46 - Leese Dailen
tak ja bych dal neco i tenhle vikend, zejo, ale pristi taky neni spatny...
20.5.2011 13:16 - Hunter
Malo hracu, moje unava = nechme to na priste :-) Osobne mi prijde, ze hrat jen ve trech je skoda - proto by to chtelo jednoho, dva zalozni hrace, potazmo stale hrace :-) Takze pokud by vas nekdo napadl... :-)
A hrajme az pristi vikend :-) Jinak jsem koukal na rozvrh a v podstate na nedele by mi vyhovovala nejvic, ale pokud by to jinak neslo, tak bych i v tu sobotu mohl... Takze 28., respektive preferovane 29. :-)
21.5.2011 09:53 - Bleška
Hodí se neděle... Aspoň si to zatím myslím :D. Ale počítám s tím :)
21.5.2011 12:51 - jira
zdarek vsem pisu sem chci rozjizdet upreveny battletechy tak si muzem nekdy spolu sednout a reknetemy svoje nazory jinak hraci na battletech jsou zatim petr,fibri pocitam s pavlem,lukasem a tondou vydel bych to tak 14 dni co vy nato ale jeste predtim si musime sednout a pokecat o pravidlech jestli se vam budou vyhovovat zatim cago
21.5.2011 13:00 - Vojtěch
Koukal už jsi do těch nových?
21.5.2011 15:35 - jira
cau jo uz sem se koukal a neco sem znich vzal jestli budes mit zajem muzes hrat taky
21.5.2011 18:37 - Fibriso
mohu poprosit o nějaký odkaz na pravidla či jak se aspoň jemnujou abych o nich taky něco věděl a abych potom nekoukal jak pakošš

Edit: staří mi jméno příručky, ja už si to najdu
21.5.2011 21:23 - Vojtěch
Já je mám pouze přenosně, jestli vám je někam hodí jíra nevím...

Doporučoval bych hodit okem do pravidel pro vozítka a letouny. Udělali je krapet více výdržné (nemyslím nové itemy, ale změny v zásahových tabulkách). Taky už vytáhli možnost uděla si vlastní bitevní pancíře a doladit si jednotky pěchoty (o civilních pitomostech nemluvě).
22.5.2011 14:29 - jira
cago vsem budu zakladat vlakno battletech+rpg tam si muzem psat o battletechu
22.5.2011 15:49 - Vojtěch
Hele, abychom to propojili, tak můžu dotáhnout Battletech staty na AT-AT a zkusíme, jek se bude dařit ADRA v jiných pravidlech :o)
23.5.2011 09:29 - Hunter
:-) Propojovat se mi nechce :-)
Jinak ad pravidla - pravidel je spousta, zkus alespon napsat nazev, treba je mame.
Vseobecne co se tyka vozidel, natoz pechoty - i s pravidly, podle kterych jsme hrali jsme dosli k tomu, ze je problem Mechy zduvodnit, ze tancici je dokazi slusne rozstrilet, kdyz maji sanci. Prozatim jsme to uhrali diky rychlosti mechu, ale neumim si predstavit, co to udela se snecim Atlasem :-)
Proto jsme zvolili pravidla, kde vozidla tak casto vybuchuji a rozbijeji se - prave proto, aby se vysvetlilo, proc jsou Mechy tak strasne dobre, ze je kazdy chce, misto toho aby si vyrobil za stejnou cenu bandu tanciku a to jeste v nizsi technologicke hladine (tj. snazsi produkce)...
Ale vlakno zaloz, at to nepiseme sem a posli link :-)
23.5.2011 09:30 - Hunter
Zpatky ale k SW, jak to s vami v tu nedeli tenhle vikend vypada?
Wrigly a Andy tedy predpokladam, ze muzou. Co ty Fibri? Tondo?
23.5.2011 10:05 - Fibriso
teoreticky bych mohl, pokud nebude nějaká zákeřnost
23.5.2011 11:41 - Vojtěch
'Mechy vítězily hlavně kvůli místu na výsadkových lodích. Místo jednoho mecha se sice vejdou 3 Vedetty / Saracény a jiné takové, ale jakmile začneš nabírat posádku, benzín a jiné koniny, tak ta vozítka rostou. Tudíž to většinou v praxi znamená že planetární milice má hafo levných vozidel, které může zásobovat a udržovat z lokálních zdrojů, zatímco útočné jednotky se přisunuly s tlupou 'Mechů.

Na SW tenhle víkend určitě nemůžu.
23.5.2011 16:56 - Leese Dailen
predpokladam, ze jirka zalozil tohle vlakno battletech na ten BT... my hackeri :-)
24.5.2011 09:09 - Hunter
Lol :-)

Tonda by mel moct, takze vysledek je, ze se v nedeli BUDE hrat. Jeste upresnime zitra kde - Tonda si zkusi zase vzit 24, aby to mohlo byt u nej... Jinak by to bylo u me :-) Nebo u nej, protoze stejne musi na nocni...
Cas hrani tedy od cca 13:00 do cca 20:00 - ok? :-)
24.5.2011 11:02 - Leese Dailen
beru v potaz
24.5.2011 15:54 - Fibriso
Ok
25.5.2011 19:33 - Bleška
Počítám s tím a mám to zapsané v deníčku :). Akorát nevím, jestli budu moct zůstat tak dlouho, protože asi budu muset ráno doručovat a budu se potřebovat fakt vyspat. Takže bych zmizela tak hodinu před osmou :)
25.5.2011 20:58 - Fibriso
Zákeřnsot se dle bohužel dostavila, byl jsem pozván jestli se chci zůčasnit rodiného slezu (nechci, kurva!)
takže neděle pro mne bohužel padá....

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082683086395264 secREMOTE_IP: 3.15.221.136