Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
23.7.2011 15:49 - Bleška
Jak jinak :D
23.7.2011 15:50 - Bleška
Jinak na tenhle víkend by mi vyhovovala ta neděle :)(jako ten nejbližší víkend, co bude). V sobotu se mi rodinka vrací domů, takže jsem samo zvědavá na jejich zatím převážně deštné zážitky :)
23.7.2011 20:35 - Hunter
Leese Dailen píše:
pokud to chces brat takhle, tak ti vyskrtame pulku denicku vybaveni (co mas ze sourcebooku) :-)))

Tak to si nejsem jistý, co v mém deníčku je out of date :-) Ten rotačák je k dispozici v závěru klonových válek a to je snad to jediné, co je diskutabilní, zbytek vážně netuším jak hapruje :-) Ale možná máš jiný deníček s výbavou, než já? :-) Btw. vetšina věcí je z Galaxy of War, kde to sice moc časově neřeší, ale kde řeší, tak řeším i já - proto neběhám například s přenosným odpalovačem miniprotonových torpéd :-)
23.7.2011 20:35 - Hunter
No, jak jste na tom časově tedy příští víkend, tedy přesněji, kdy to Wrigly vidíš, že bys mohl začít?
24.7.2011 13:15 - Leese Dailen
nechapu dotaz, kdyt jsem to psal...
24.7.2011 15:11 - Fibriso
Leese Dailen píše:
Muzu bud ted 30., 31.7. nebo az 13., 14.8. Ten vikend mezi je beznadejny. S pripravou nebude problem, hold to nebudu mit tak hezky vypsane pro hrace jako ty .-p (stejne jsme to pouzili jenom mi dva...)
24.7.2011 15:12 - Fibriso
13-14 víkend zase nemohu já :(
24.7.2011 18:28 - Bleška
Takže toho 31.7.11 by to mohlo být ideální :)
25.7.2011 10:39 - Hunter
Aaa, sorry, slepy jak vidle :-)

OK, 31.07.11 je idealni i pro me :-) Takze u me doma, zase tak od 10:30? Cca pul hodka bude nejspis venovana prestupum - ze Blesko? :-)
Btw. udelame to jak s Battletechem a nacpeme sve denicky na jedno misto? At jsou pro ostatni k videni? Treba sem do souboru? At to pak nehledame, kdyz to nekdo nekdy zapomene :-)
25.7.2011 11:02 - Bleška
Měla bych dorazit včas :P. Pojedu z domova a jsem v něm sama :D:P
25.7.2011 12:11 - Vojtěch
Kolik vás bude na hru? Já bych mohl na BT i na SW.
25.7.2011 13:41 - Fibriso
Bleska: nejen dorazit vcas, ale hlavne pripravit dotyčným (mě ne) obědy a daší podobné ptákoviny
26.7.2011 09:21 - Bleška
:P Tak jestli říkáš obědu ptákovina... Taková důležitá věc ve dne :).
26.7.2011 10:10 - Hunter
Hehe, tak Bleska doma sama? Hmmm... Takze se mnou pocitej na sobotni vecer, mlada damo, neco podnikneme ;-)

Pokud je k obedu kure, je to ptakovina... :-)

Vojto, netusim, kolik nas bude - zavolam Tondovi, pac jako obvykle se tu jen tak nevyjadri... Tak jsem Tondovi zavolal a bude... Tj. nahradnika zatim nepotrebujeme, diky Vojto :-)
26.7.2011 10:16 - Vojtěch
Oooook (rozvaluje si šunky na kanapi... tedy výhledově) - kdyby něco, telefén máte.
27.7.2011 13:00 - Hunter
Jenom tedy jeste pripominam, ze se nam vsem zvednul level, takze jsme ted na cisle 9 :-) Hodim za chvilku svuj, Tonduv a Jirky denicek sem do materialu v pdf forme, at vite :-)
Jinak jsem koukal, ze EMP granaty jsou vseobecne zajimavejsi, nez iontove. Sice stoji 2x tolik, najdete v clone prirucce, ale maji sanci droida vypnout jednou ranou, zatimco iontak to v prumeru nezvlada...

Tesim se tedy na vas pri hre v nedeli, 10:30 u me doma. A ja si zase zahraju za Dexe, ouu jeee :-)
27.7.2011 20:52 - Bleška
Level Up! Level UP! Jůůůůů! To se mi líbí! To se mi páčí!!!! :D
28.7.2011 11:01 - Hunter
A krucis :-)

Jinak jsme se tedy bavili s Wriglym a budeme tedy zacinat v tech 10:30 v nedeli u me doma. Pocitam se vsemi zakladnimi hraci, tj. 4 hraci + GM... Level je tedy 9. u vsech. Takze zacinam pracovat na dalsi kampani a vraceni nekolika "pribehovych linii", ktere rozjel Petr zpatky na misto tak, aby se jista kontinuita zase vratila do hry :-)
Vyhledove tedy ted bude kampan s Wriglym a nasledovat budou nejspis dve me - jedna jiz castecne avizovana, kdy se do hry vrati Jediove a Huttove. V dalsi pak bych rad zapracoval na dalsi casti celkoveho pribehu (ktery snad do te doby bude perfektne vymazleny :-) )...

Denicek svuj, Tondy a Jirky jsem hodil do materialu, uvitam, kdyz se tam objevi i denicek ostatnich. Neni to tak nutne asi u Leese, pac je to liska podsita a nechce, abyste mu koukali do dovednosti :-) Ale u ostatnich to, myslim, problem neni, takze budu rad, kdyz mi poslete pdfko s vasim denickem, potazmo excelovy soubor a ja z nej pdfko udelam :-)
28.7.2011 11:01 - Hunter
Jo, taky potrebuju lepe sledovat destiny body apod - takze uvitam na mailu nejakou aktualizaci :-)
31.7.2011 20:46 - Leese Dailen
tak zmena! 13., 14. mam jeste volno, takze muzeme hrat :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099287986755371 secREMOTE_IP: 18.218.129.100