Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
26.8.2011 09:42 - Fibriso
3 a 4 září by neměl být problém, ještě uvidím.

2 D
3 B
4 B
5 B
26.8.2011 11:08 - Bleška
Hehe, tak tohle nemá chybu :D. Stěhuju se do Pacifiku :D

http://fanzine.topzine.cz/mince-star-wars-jako-legalni-mena-science-fiction-se-stava-realitou
26.8.2011 12:26 - Hunter
Diky Fibri :-)

Ja vim, Andy, vzdyt je to o par prispevku vyse - odkaz na tu mincovnu, co to dela :-D Ale vazne me to hodne laka - akorat jsou opravdu drahe, coz je skoda... Ale mit platnou minci - na jedne strane Darth Vader a na druhe Alzbeta... :-D
26.8.2011 14:30 - Bleška
"jednička" na kostce. Co byste chtěli :D :D
29.8.2011 13:27 - Hunter
Ty jo, taky uz se tolik tesite, ze si zahrajeme zase SW? :-) Jaaa se na to teeeesiiim :-D Ou jeee, Dex ruleees! A podobne ichtylni poznamky ;-)

Btw. po Wriglyho gambitu si vas pak na paskal zase vezmu ja, coz znamena, ze bych to mel nejak dopripravit a sepsat - utrzky myslenek a pribeh v hlave je sice prima, ale naprd z hlediska delsiho hrani :-)
29.8.2011 14:39 - Hunter
Ha! Prave jsem odhalil moc pekne rceni... Asi si ho dam rovnou do denicku :-)
Si vis pacem, para bellum ("If you seek peace, prepare for war")
Aneb pro neanglictinare - jestlize touzis po miru, pripravuj se na valku...
A moji mili, ja jsem ready... Opravdu ready, vybava, znalosti, fyzicka, ou jeee :-D Hmm, este nejak doklepat trochu te Sily a bude... I kdyz neco by se uz naslo (nas oblibeny Mind Trick, ze ktereho mi obcas spis delate Mind Tik :-D )
29.8.2011 20:49 - Bleška
Tenhle víkend stopro nemůžu. Nejspíš ten příští :). Ale taky se těším ;)
30.8.2011 09:26 - Hunter
No pokud nebude chybet nekdo dalsi, tak bych hral i bez Andy - ja si chciii zahraaat :-D Jakoze to proste potrebuju, chapete? Aspon malou davku... Dve tri hodky... Ja pak uz jako nebudu to, chapete?

Huh, na to, ze je utery, tak mi zacina hrabat brzo :-)
30.8.2011 11:32 - Fibriso
sobota neděle mam volno, pokud se hrat nebude bud hrat doma civilizaci....
1.9.2011 08:46 - Hunter
Takze Wrigly o vikendu nejspis nebude moct - neboli hrani s nim pada. Variantou je hrat Pathfindera s Tondou - tak jako tak budu mit volnou asi az nedeli...

Pristi vikend Wrigly muze, takze jak jste na tom s casem pristi vikend? Za sebe rikam, ze jsem ze soboty na nedeli v Ostrave (na svatbe kamarada), takze kdo vi, kdy bych v nedeli prijel... Ale z Ostravy to je sakra streka, takze i kdyz bych varazil rozumne pred obedem, dorazil bych kolem treti nejdriv...
Napada me ale, ze bychom mohli hrat bud v patek odpoledne, nebo tedy v tu nedeli odpoledne - rekneme prave od tech tri... Je mozne, ze bych se do Prahy dostal driv, ale musim se dohodnout predem s Tomasem, jak to casove vypada - nechci zrovna utikat :-)
1.9.2011 10:49 - Fibriso
hraní od 3 hodiny je pro mne vyloucene, bez urážky, ale nepojedu do prahy na 3-4 hodiny hry...
Jinak oba víkedny mam volno
1.9.2011 14:26 - Hunter
Tak to neypadá nadějně :-) Na druhou stranu bychom mohli hrát třeba směrem až do těch desíti, nebo kdy ti to pak jede ten bus - takže by to bylo cca 7 hodin... A to už by smysl mělo, ne? :-)
1.9.2011 15:42 - Fibriso
ano, teoreticky mělo, ale prakticky tomu nejsem moc nakloněn
2.9.2011 00:45 - Leese Dailen
tak prakticky by melo jit i ten patek odpoledne, ale obavam se ze ostatnim to nebude uplne vyhovovat. Takze jsem pro tu nedeli odpoledne.
2.9.2011 00:49 - Leese Dailen
2e
3b
4c
5b
2.9.2011 10:05 - Hunter
Diky Wrigly za odhlasovani :-) Jestlize pozmenim sve rozhodnuti u bodu 3, tak nam vyjde toto:

Pavel Fibri Wrigly Tonda
2 D D E
3 B B B
4 A B C
5 B B B

Neboli co proslo :-)
3. Granaty a pole vybuchu
Verze B - automaticky vsechny granaty a vybusniny (miny) se upravuji na 3x3 a nema to vliv na cenu. Neplati pro demolicni naloze apod.

5. Bracovani zbrani
Verze B: bracovat se da kazda zbran, i kdyz neni jen autofire only. Musi mit vsak pazbu (existuje i pistole s pazbou, tahle cast co jde bracovat je z pravidel). Tj. neni potreba jakykoliv upgrade a muze delat kazdy.
2.9.2011 10:47 - Hunter
Zbyvaji nam tu dve veci starsi a jedna nova.

U tohoto jiz bude rozhodovat pouze vetsina hlasu.
2. EMP granat - jeho efekt oproti Ion granatu. EMP granat stoji 2x tolik co Ion.
Verze D - Vetsi damage (pokud bude dostatecny zajem, budeme hlasovat kolik presne.
Verze E - treshold u droida znamena -5 kondice (shutdown)

Tady jsme si kazdy zvolili to sve. Vyhrava ten bod, kde je nevic hlasu. Pripominam, ze pri remize rozhoduje muj hlas.
4. Fold space
Verze A: Pokud to jde, hypnes se. Pokud ne, stojis na miste a dostanes d6 damage, dle vzdalenosti presunu (d6 za kazdych 6 squaru). Pro presun je treba presunout objekt, ne osobu. Presouva se vsak objekt s osobami uvnitr. Bez objektu osoby samotne presunout nejde.
Verze B: Hypnuti bez nutnosti objektu s tím, že mohu přesouvat jen osobu ktera bude souhlasit (je willing) a minimalni stupeň pro přesouvaní jen lidí je DC 25 a pouze po jednom.
Verze C: kapitalni nasledek pri presunu do zdi apod. Rozsahu schopnosti pusobi na jeden subjekt - klidne osoba, ale ne dve bedny spojene retezem (speeder s posadkou je stale povazovan za jeden subjekt).

K teto krasne veci davam dva dalsi body na zvazeni. Muzete pridat variantu, pokud chcete, nebo rovnou volit. Je potreba 3 hlasu, aby dany bod prosel. Jinak se pak jde do druheho kola, ktere vypada viz vyse :-)
7. Efekt raketometu
A: Dle pravidel, dosah 2x2 policka
B: Dosah jako granat, tj. 3x3 policka

8. Efekt blaster cannonu
A: Dle pravidel
B: Dle pravidel, ale navic jako protitankova zbran dava 5 bodu damage strojum s DR, ci SR, ale max tolik, kolik je aktualne DR + SR.
C: Dle pravidel, ale navic jako protitankova zbran dava 10 bodu damage strojum s DR, ci SR, ale max tolik, kolik je aktualne DR + SR.


Za sebe hlasuji takto:
2. D
4. A
7. A
8. C

Raketometu nechci zvysovat efekt - dosah, protoze by pak byl mega silny. Snadno dostupny, silny (6d6) a jeste s takovym dosahem. Pritom vystrel stoji mene, nezli granat. Nemel bych tedy problem s 3x3, ale pri vetsi cene munice. Z celkoveho pohledu bych to radsi nezavadel, jinak to bude masakr :-)
Ad blaster cannon - prijde mi to slabe, jako specificka protitankova zbran. Proto bych to rad posilil proti vecem, na ktere je to urcene (tj. pechotni protitankova zbran). A snizeni ciloveho DR treba takoveho tanku s DR 15 uz zkratka bude znat (neboli ze to pravidelne dela alespon nejakou damage tanku, ne ze si to s prumernou damage 19,5 muzu s takovym tankem rozdavat cca 20 kol :-) S variantou C je to uz jen cca 6 kol :-))
2.9.2011 10:51 - Hunter
Seznam o hlasovani a o schvalenych vecech jsem hodil do materialu...

Vyjadrete se take ostatni k hrani v tu nedeli, 11.09.11 cca od 15:00-15:15 do cca 22:00... Ja a Wrigly jsme pro :-) Ale chce to jeste dva hrace minimalne :-)
2.9.2011 16:08 - Fibriso
pokud bude ještě jeden člověk pro tak dorazim
4.9.2011 19:58 - Bleska
No já asi nebudu moct, páč budu nejspíš na semináři.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066951036453247 secREMOTE_IP: 3.141.152.173