Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
3.11.2011 15:32 - Fibriso
jo, zrovna jsem chtěl napsat že víkend 12-13 mam zcela obsazený
3.11.2011 16:56 - Hunter
Naprosto ho chapu, ja bych ji ale neuskrtil, ale odmaval a pak rozsekal plastovym lighsaberem! Uaaa!
No jo, no jo, uz si pisu dark point, jezis, dejte pokoj! :-)

PS: Musel to byt hroznej lamer, kdyz nevedel, ze staci zvednout ruku a skrtit pomoci Sily bez otisku :-)
7.11.2011 08:15 - Hunter
Ahoj vsem!
Diky za prijemnou vcerejsi hru, doufam, ze jste si akci s tankem taky uzili :-) Mame tedy za sebou cast, kdy jste nalezli cestu k upoutani Huttovy pozornosti. Bohuzel to vypada, ze vas nyni povazuje za schopne valecniky a proto po vas chce spise bojovy ukol - dostat se na cizi lod a ukradnout z kajuty 2. dustojnika to, co ma na stole, respektive v kajute (pokud si nebude jisti, mate toto vzit radsi vic :-) ).
Jedna se zrejme o modifikovany Action transport, ktery ma bojovy doprovod 4 stihacek. Jak se na lod dostanete je na vas, ale je jasne, ze pristat primo u dokovacich mist neni chytre. Ty totiz brani ony dve laserove baterie, ktere jsou na boku lode.
Lod muze byt modifikovana jako typ pro vetsi posadku (pasazery), takze tam muze byt treba i 40 osob. Protoze je lod ale zrejme modifikovana na vice mistech (standardne na ni nemuzou dokovat 4 stihacky, i kdyz zvenku, jako na Citadele), tak kdo vi, co bude uvnitr a venku jeste za kouzelne vymozenosti...
Za tuto "protisluzbu" vam Hutt hodla sdelit, kde se Tarisijske zmije nachazi...
7.11.2011 12:02 - Hunter
A pripominam tedy, ze dalsi hrani je 27.11.2011 a je to posledni letosni hrani (kvuli Vanocim a Silvestru v sobotu). Udelejte si proto cas, ja se prizpusobovat nebudu moct.
7.11.2011 14:42 - Hunter
Zase jedna k pravidlum pro Blesku...
Errata opravuji knizku takto:
p. 208 – Hunter’s Mark Talent
Replace the text with the following:
“If you aim before making a ranged attack (see Aim, page 154), you move the target character -1 step along the condition track if the attack deals damage (see Conditions, page 148).”

Neboli z toho plyne:
1. nekonecno pouziti
2. pokud mu das damage, stahnes ho automaticky o kondici
3. nemusi to byt tvuj cil, staci zkratka na kohokoliv zamirit a pak tenhle bonus mas...
4. wohooo, to je masakr! :-) Aneb jak se zajimaji lide zivi :-)
7.11.2011 21:47 - Fibriso
Píše:
4. wohooo, to je masakr! :-) Aneb jak se zajimaji lide zivi :-)


za predpokladu ze prezijou ty jeji 4 rany....
8.11.2011 14:28 - Bleška
Otázka na Tondu:

Nezůstala náhodou u tebe v práci malá myš? Pokud ano, tak je od mého notebooku. :)
9.11.2011 15:11 - tony
1)jo
2)vím
3)máš ji u mne
9.11.2011 21:53 - Bleška
ooo, díky moc Tondo :)
10.11.2011 10:18 - Hunter
Co mi dat lehky feedback? Jak se vam zatim libi vyvoj mise a vubec mise jako takova? At uz z pohledu souboju (vyvazenost/napinavost apod), pribehu (kdo, co proc a tak vubec) a atmosfery (prostredi, Huttove, troska tech Jediu, zkratka SW styl :-) )...
At mam predstavu, estli jste spokojeni, nebo byste chteli neco menit (ne ze nutne neco zmenim, nemusim toho byt schopen, ale vseobecne me to zajima :-) A taky chci poklepat po zadech, kdyz se mi neco povede :-D )...
10.11.2011 11:22 - tony
až si seženu pořádnou palici rád tě poklepu po zádech.

PS:
Dobrodružství je dle mého zatím v poho a neměnil bych prozatím nic.
10.11.2011 17:43 - Bleška
Tonda:

Jak jsi prosím tě teďkon v práci? Jsi tam nějak zítra? Přes den nebo k večeru? Já jen, že pokud bys byl někal v Horský, že bys mi tam tu myš přinesl a já si pro ni zašla :). Strašně mooooc mi chybí :(.

Nad Pavlem se ještě musím zamyslet :P
10.11.2011 21:37 - Leese Dailen
Pribeh se mi libi, atmosfera taky skvela (udeluju ******/*****). Jenom jsem se porad nezzil s tvym pojetim sveta a mam problem odhadnout akce a reakce okoli.
11.11.2011 10:15 - Hunter
Leese Dailen píše:
s tvym pojetim sveta


Hups, ja mam pojeti sveta? Hmm... :-) Trosku se mi tam zamichal shadowrun, takze v jedne chvili to vypadalo trosku jako z jine hry (scena nedaleko republikove zakladny), vseobecne totiz hraju "technologii", jak se mi zrovna hodi. Tj. jednou neumi nic a jindy zase skoro vsechno... Coz sice odpovida SW, ale asi je to trosku zbesile pro hrace :-)

Jinak dekuji za hodnoceni, Tondo, Wrigly :-)
15.11.2011 02:42 - tony
bleško ve čtvrtek budu přes den v práci takže se tu můžeš zastavit.
16.11.2011 16:52 - Bleška
Tak já se zítra stavím :). A vemu ti tu knížku :)
17.11.2011 12:17 - Bleška
Tonda:

Moc se omlouvám, ale dneska se stavit nezvládám. Leda až někdy k večeru. Tak kolem 17:00. To tam snad ještě jsi. Kdyby ne, tak ti tam tu knížku nechám u kolegy :). Případně mi tam nech tu myš ;). Dík :)
17.11.2011 20:02 - "T"
mno neva nešlo to nešlo tak za měsíc ......
18.11.2011 08:25 - Bleška
Sorry, prostě jsem se tam nezvládla dostat. 27. se hraje, takže si to všechno předáme tam :)
21.11.2011 09:54 - Hunter
No, tak ani Andy, ani Fibri, ani Jirka nenapsali komentar k hrani, coz je skoda :-)

Jinak potvrzuju nedelni hrani - zbyva vyresit kde, aneb mas Tondo smenu?

A ostatni, budete?
Jo a mozna bychom nasli jeste dalsi vikend na hru, bude-li zajem. Uspesne jsem totiz sfouknul 1/3 cele prace za semestr, 1/3 musi byt hotova do 23.12. a zbytek v lednu... Tj. bych mel mit prostor treba toho 11.12. na dalsi hru, bude-li zajem a dost lidi :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065037965774536 secREMOTE_IP: 18.189.180.244