Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
2.1.2012 16:24 - Hunter
Lehce offtopic, no, vlastne celkem dost, ale hodlate se pustit do Star Wars The Old Republic? Neboli PC hry, MMORPG, nebo jak se tomu nadava :-)
Kdyz jsem si to u kamarada na Silvestra zkousel, tak mi to celkem prislo fajn... Netusim sice, jak dlouho bych u toho vydrzel, ale pamatuju si, ze hrani s dalsima lidma je sranda :-) Tomas (ten kamarad) by rad jel temnou stranu, pac se mu libi blesky :-) A byl by tak hodny, ze by hral lecitele... Osobne bych uvital bud DPS, neboli damage maniaka, nebo si hral na Tankovaci monstrum. Tj. asi Bounty Hunter, nebo Sith Warrior... Spis mi prijde vhodny Sith, protoze je to takove stylove, ze ma mec a je vpredu :-)
Jirka rikal, ze by se nejspis taky pridal, tak dejte vedet, kdo byste se pridaval, at mame predstavu a nejak to treba zkoordinujeme :-)
3.1.2012 00:04 - Leese Dailen
bylo by asi dobre rict, ze je to hra placena, cca 300 Kc mesicne a musis si take koupit hru samotnou, 1100-3000 Kc. Me to vazne nelaka.
4.1.2012 06:50 - tony
tak to placení mne taky neláká už mám na placení DDO
5.1.2012 19:36 - Bleška
aha, tak v tom případě se mi nevyplatí to ani kupovat, ani nevím, jestli by to ten můj notebook rozběhal a taky na to nemám tolik času... ale být to free a rozchodit to, tak to možná aspoň zkusím

Jinak počítejte se mnou nastopro :)
10.1.2012 09:28 - Hunter
Ahoj,

tak jenom pripominam, ze v nedeli, u me, se hraje SW. Jirka chybi, jinak jsou vsichni :-) Kdyby neco, piste, volejte :-) 10:30 zacatek!
10.1.2012 10:48 - jira
ahoj vsem tak u me zmena v nedeli budu
10.1.2012 12:40 - Hunter
Prima, tak to budeme vsichni :-)
12.1.2012 12:53 - Hunter
Tak to se mnou vypadá na neděli nahnutě - dneska cca ve dvě ráno jsem měl příjemnou teplotu 39,3, kolem páte už 39,8. Osobně si myslím, že se z toho solidně do neděle vykřešu a že prostě jen potřebuju klid. Pochopím ale, že byste to nechtěli riskovat. Netuším, co mi je, neb má doktorka je taky nemocná :-D Zítra tedy kdyžtak půjdu k její kolegyni a budu chytřejší. Co se týká efektu, tak nekašlu a v zásadě kromě té horečky a trochu té slabosti mi nic není - ani rýmu nemám... Takže si říkám, že to je spíš nějaká moje reakce na přetížení a tělo si zkrátka žádá pauzu.
No, ať to uzavřu, v sobotu bych dal vědět, jak mi aktuálně je. Pokud už teď víte, že to nechcete riskovat, písněte, ať hraní kdyžtak zrušíme.
Hodně zdraví nám všem, přeje Pavel :-)
12.1.2012 17:59 - Hunter
Tak prý mám "jen" chřipku a za dva dny bych měl být o dost víc v pohodě - takže ta neděle stále vypadá reálně. Budu se ještě informovat na případnou nakažlivost mé osoby :-)
12.1.2012 19:03 - Bleška
Hmmm, já už jsem dlouho nebyla nemocná... naposledy v listopadu :D.

Mně dej dyštak vědět, jak to s tebou v tu neděli vypadá, jestli mám počítat s tím, že si pak půjdeme někam sednout nebo jestli to odložíme ;) (už skoro vidím tu reakci: My jsme spolu někam měli jít???) :D

Jinak přeji brzké uzdravení :). Ono je jinak dost možné, že rýmu teprve dostaneš :P
13.1.2012 10:44 - Hunter
Heh, my jsme si meli jit nekam sednout? :-D Ale jo, pamatuju si, ze jsme o tom pred Silvestrem mluvili :-)

Jinak je mi dneska uz vyrazne lepe - skoro bez horecky, trochu pokaslavani, ale jinak v pohode... Takze to opravdu vidim na nedeli tak, ze uz budu schopny... Zitra dam jeste aktualni info, ale zatim to vypada dobre :-)
14.1.2012 14:57 - Hunter
Ahoj,
tak sice zdravotne se solidne lepsim, ale jaksi jsem diky vcerejsimu veselemu kasli (asi jsem prekombil leky :-)) lehce prisel o hlas a septam :-) Takze i kdyz je mi to lito, zitrek musim zrusit, neb nemuzu mluvit :-)
Prosim o potvrzeni, ze jste to cetli. Nahradni termin navrhuju pristi nedeli, tj. 22.01. jak jste na tom? Pripadne je mozna i sobota. P.
14.1.2012 22:02 - wrigley
Ok
15.1.2012 09:19 - Bleška
Huh, tak já kvůli tomu dneska vstanu na budíka a zjistím, že nic není? Bééé. A vůbec, já chci hrááááát!!!! *fňuk*
A ještě ke všemu jsem se kvůli zapomenutému materiálu trmácela domů, obtěžovala bráchu, aby mi šel otevřít, neb jsem si zapomněla klíče.

A ty mi jako teď řekneš, že nic???? :D

Ale přeji brzké uzdravení. Taky se mi dvakrát podařilo vykašlat si hlasivky :). Vím, jak je to nepříjemné. Tak se drž, a příští neděli tedy naviděnou ;)
15.1.2012 09:49 - Hunter
Mrzi me komplikace, ale alespon je to hezka historka :-)
Stale nemuzu mluvit, takze stale nic moc a i septani je takove nejake unavne... Netusite nekdo, co se dava na hlasivky, aby zase, kruci, mluvily? :-)
15.1.2012 11:12 - tony
já slyšel že spěváci používaj syrové vajíčko(ne celé,rozloupneš a vypiješ)
15.1.2012 12:30 - Fibriso
každopádně se uspěšne uzdrav, adik za sms :)
15.1.2012 17:21 - Leese Dailen
ja bych rekl, ze klid a teplo.
15.1.2012 17:21 - Leese Dailen
a vubec: Pouzij SILU !!!!
15.1.2012 21:09 - Hunter
No, hlavne ze ne Seelu :-D
Heh :-D Makam na tom, speluju jak silenej a zatim mindtrick nic moooc :-) Grip tak nejak kondici nezlepsuje a promin, ale na blesky je zatim jeste cas :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092411041259766 secREMOTE_IP: 18.218.184.214