Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
25.4.2012 20:39 - Rak Dol
takže jsem domluvil že se hraje u mne v práci...od 10,30

a taky jsem mluvil s pánem co byl 40 let u armády,značnou část jako důstojník
nebudu vám říkat na co jsem se ptal ale měl asitak dvacetiminutovou přednášku co by dělal on :).................
A protože jsem taktní a Pavel je na to hrdý vůbec tě Fibri naposled nežádám o informaci jak reaguje tvoje postava na ten dopis
protože vím že tě odpovídat na naše dotazy nudí neřkuli obtěžuje
26.4.2012 09:33 - Rak Dol
Díky tomu kolegovi si nyní čtu vojenské předpisy AČR.
Neuvěřitelná zábava pro mne coby hrdého držitele modré knížky a neuvěřitelná hrůza pro případného velitele.
Všem vřele doporučím,díky tomu jde opravdu říct že kloni jsou na tom ještě docela dobře :)
26.4.2012 09:45 - Hunter
Heh, tak to jsem na tebe, Tondo, zvědavý, jak to převedeš do hry :-)
A na předpisy čas nemám, jsem rád, že studuju krizový management, bezpečnostní ekonomii ČR a další lahůdky pro znalé :-)
Na druhou stranu jsou některé věci opravdu zajímavé :-)
26.4.2012 20:52 - Rak Dol
upřímě nejspíš nepřevedu protože by to znamenalo že fibri šel rovnou do bohnic a nikdo se s ním nebavil,skouším vymyslet jak tomu válčení dát lidskou tvář a zatím mne napadlo akorát někomu vzít tu jeho a natáhnout jí svojí postavě na helmu........

Pavle ten krizoví managment šel by použít?Máš něco k tomu v češtině?Napsal to Jedi?
27.4.2012 10:03 - Leese Dailen
Valka s lidskou tvari... to heslo se mi libi a navic docela hezky sedi k Leesovi :-)
30.4.2012 10:30 - Bleška
Otázka do pranice: Přemýšlel jste někdo nad názvem/jménem/volacím znakem/ naší udatné a statečné a neohrožené íbr super družinky? Já jo, ale nenapadlo mě nic inteligentnějšího, než Rakeťáci... :D.

Zkuste se nad tím zamyslet, mně už se asi týden kouří z hlavy a nemíním pořád vysvětlovat hasičům, že opravdu nikde a nikdo nehoří...
1.5.2012 02:30 - Rak Dol
"Temné Víly" ?
2.5.2012 10:02 - Hunter
Heh, no tak ti nevim, Tondo, co pak s Fibrim delat :-) Ja osobne bych rad mel alespon castecne military styl. Nevyhoda je nutnost obcas poslouchat rozkazy. Dobry velitel pro rpg se pozna tak, ze je moc nezneuziva a nesype je neustale z rukavu... Respektive maximalne urcuje "cile", ale zpusob je uz na lidech :-)
Neboli "dobyjte tamtu pozici" - a estli to udelaji skrz tezkou techniku, infiltraci, nebo jakkoliv jinak je uz na postavach :-)
Tenhle zpusob by mel vic odpovidat elitni a pritom neradove jednotce. Neboli lidem jako je SAS - protoze na miste se musi ihned rozhodnout a pruzne vse prizpusobovat. Proto i rozkazy byvaji volnejsi a veri se, ze ti vojaci to zkratka v ramci moznosti zvladnou co nejlepe...
Takze bych hlavne za sebe rad videl "vojenske" pristupovani a vystupovani - jasne, u Wriglyho Leese to smysl nedava, ale u ostatnich uz jo :-)

No, ale pojdme resit, co budete delat dal? Kam se budete chtit vydat a co tam budete chtit delat? :-) At vam trosku osvezim zapadle vzpominky :-)
Btw. nejblizsi hrani vidim na nedeli, 13.05. tj. tu pristi nedeli :-) Asi u me doma...
2.5.2012 10:04 - Hunter
Ad nazev, jasne, to jsem na vas zvedavy, ale neco by to asi chtelo :-)
Me se pri brainstormingu mihlo hlavou jen Leesovi Klauni, ale tak nejak si rikam, ze by se vam to uplne nelibilo... Vlastne asi ani i me... To jenom tak jako brainstorming :-D
Ehmm :-)

Btw. Uz mam napady na dalsi dobrodruzstvi, takze to vypada nadejne :-) Tuhle planetu s vasim tempem vidim jeste tak na 4 az 5 sezeni :-)
2.5.2012 11:31 - Rak Dol
no já nevím jestli jsi si všimnul ale třeba blešce rozkazy nedávám i když zrovna ona z toho má srandu.JEDINEJ KOMU DÁVÁM ROZKAZY JE FIBRI PROTOŽE KDYŽ MU ŘEKNU ABY NĚCO UDĚLAL JEN TAK ,VYIGNOROVÁVÁ MNE.
Na jeho obhajobu mohu říct jenom to že ignoruje i rozkazy :)
Na svojí obhajobu mohu říct jen to že ze začátku sem nedával rozkazy ani jemu.
Speciálně u nemocnice si myslím že rozkaz držet pozici byla až reakce na jeho několikátej dotaz jestli to opravdu chci.
A rozkaz byl dán jen proto aby si uvědomil kde je,ne proto že chci jeho postavu ovládat.Upřímě mi dělá problémi ovládat svojí postavu tak jak chci aby vypadala.
2.5.2012 12:28 - Hunter
Rak Dol píše:
tak jak chci aby vypadala.


:-D Tak tomu i verim :-D OK, nechavam to na vas, jen jsem se chtel taky zapojit do debaty a byl jsem zvedavy na novou davku vojakovstvi :-)
Btw. bud Tondo rad, ze te neprudim jako velitele s administrativou :-)
Ale zpatky k tematu, co planuejete dal? Tondo? :-)
2.5.2012 16:30 - Rak Dol
Mno já u postupky a páprdy(používám kodové označení aby ho sepky nepoznaly) zjistím jakej máj nápad oni a nejspíš vyrazíme do toho sousedního města dělat problémi jako správní raketáci.
2.5.2012 17:11 - Fibriso
tenhle víkend bych to já naopak viděl dost negativně, nejspíše nebudu moci
2.5.2012 19:52 - jira
ahoj vsem 12 a 13 sem v praci takze nemuze
2.5.2012 22:47 - jira
jinak proc nebejt treba zoldaci kteri delaj spinavou púraci nebo tu kterou nikdo jiny nezvladne a deto dohromady s leesem
2.5.2012 23:18 - Bleška
Jira, ad proč nejsme žoldáci: protože prostě už nějakých 10 levelů hrajeme elitní republikový komando a jen tak si říct: "Hele lidi, jdem hrát žoldáky pro špinavou práci", asi opravdu, ale opravdu nejde. Respektive jde, ale nikdo z nás to nebude chtít udělat, nehledě na to, že je to naprosto postavený na hlavu.

Ad hraní: Fibri, buď v klidu, příští neděle ještě není 13.5., to až ta další.

Já osobně dám v průběhu věků vědět :).

Ad. Temné víly: Netuším Tondo, co má tvoje postava společného s Temnou stranou síly a jestli jo, tak se celkem začínám děsit :D. Ti temní, jsme tady já a Leese a s prominutím, on rozhodně není víla ;).

Ještě mě napadlo Bůh. Víte co... Boha prostě vzývaj a volaj všichni, tudíž vlastně nás :). Nebo ještě Ježíš Kristus. Nebo Ježkovi oči. Ehh, asi ne, co? :D
2.5.2012 23:28 - Hunter
Bleška píše:
Fibri, buď v klidu, příští neděle ještě není 13.5., to až ta další.

Teda uz si zacinam rikat, jestli Fibri dava pozor, co tu piseme :-D A to si davam zaletet, abych napsal vse (jako treba, cituji:Hunter píše:
13.05. tj. tu pristi nedeli :-)

Achich :-))

Ehh, v SW, Andy, buh neni, ani Buh, buH... Pac je Sila, supermaxi Sila :-D
Ale muzete se jmenovat neco jako H.E.L.P. (Hrozby Eliminujici Letecky Prapor) :-)
3.5.2012 00:09 - Fibriso
chjo, sorry, mam nejak rozhozenej cas (a asi to ma i neco spolecneho s tou lehkou otravou z nedopečenýho buřta)... 13-14 cas mit budu (ale ten víkend po asi budu v prdeli, protože dorazí Diablo....

HELP sqad, aneb jak "dovolali jste se na Help line, jak vám můžeme pomoci?" dostává zcela nový význam...
ale spiše bych to opravil na Hrozby Eliminující Likvidační Prapor....
3.5.2012 00:37 - Leese Dailen
Toho 12.-13.5. bohuzel nemuzu mam smeny.

Bleška píše:
Leese a s prominutím, on rozhodně není víla ;).
ale beze vseho, jak si racte prat :-)

Ohledne nazvu: uz jsem o tom premyslel a napadlo me Diplomatic Task Force (DTF) mate tam i tu svoji forcu a pouze zli jazykove tvrdi, ze D je za Dailen...
3.5.2012 08:08 - Bleška
Tak nějak mám pocit, že toho 13.5. se hrát zřejmě nebude. Jirka nemůže, Leese nemůže, to už by nás bylo hooodně málo aneb celá sešna by se nesla v duchu: A ještě bychom se mohli podívat do tohoto divadla, hrají Prodanou nevěstu. A koukej! V roli Kecala je nějakej Leese Dailen :D.

Ad. názvy: H.E.L.P. se mi líbí :D. Tady Help. Volal nás někdo? :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092052936553955 secREMOTE_IP: 3.131.110.169