Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
8.5.2012 22:21 - Leese Dailen
Ohledne toho co se delo posledne za Leese: neodpovidal jsem proto, ze jste to chteli jako report postavy, ktera by vam ale urcite nevykladala co tam delala a to shrnuti - vzhledem k tomu, ze ani postavy u toho nebyly - by bylo strucne i ve hre.

Kazdopadne k probihajicimu se vyjadrovat nebudu, ale Fibri to, ze nemas cas si to tady precist jsou kecy a nechtej abych to rozebiral...
9.5.2012 00:18 - Fibriso
upřímně by bě i docela překvapilo kdyby lees měl nějaký deník co by si psal... (myslím že by se to pak asi nazývalo "důkazní materiál 1-nekonečno)
Stručnej popis je uplné všechno co bych rád.

ale já jsem nikde nepsal, že nemám čas si to přečíst. ja si to čtu poměrně dost pravidelně.
Já jsem psal, že nemám čas psát reporty či nějaké delší stránky.
9.5.2012 05:52 - Rak Dol
Fibri nikdo tě nenutí psát články dlouhé jako od Blešky,stačilo by kdyby si nám zareagoval a rozvinul příběh kterej nechceme řešit ve hře.Mohli jsme se tomu věnovat tady, ostatně uběhnul měsíc kdy jsme tady mohli vyřešit plno věcí a neřešit to na sešně.Po měsíci se nám z tebe podařilo dostat to že postava náš dopis přijala a přečetla si ho.Ono je asi pravda že dostávat něco z Leese bude stejnej problém ale tam to bude (doufám) postavou a ne hráčem.A protože všichni víme že Leesovi příběhy sou nejspíš stejně tajné a klasifikované jako naše práce neřešíme to.U tebe jsme naneštěstí očekávali jinou reakci.Mohl jsi být Klonovím hrdinou který se k nám přidal,zatím si se stal klonem kterýmu jsme těžce u "censored".Ostatně máš svět SW v malíčku(pravidla,frakce a vůbec).Ty nemáš problém si to přečíst v originále jako já.Když by jsi chtěl a každý druhý den sem napsal jednu větu mohli jsme tu mýt celkem slušný příspěvek ze kterého bychom si mohli vychutnat to jaká je tvoje postava(15 vět,které jsou dány do souvislostí s našimi reakcemi).Takhle to budeme muset řešit až fejs tů fejs což je samozřejmě taky dobře ale místo toho jsme už mohli nakopávat nepřátele republiky do armorů.
9.5.2012 09:52 - Hunter
Fibriso píše:
souboj Hulk vs Loki


Jo, ten byl super... Jak prelozili Hulkovu hlasku? V anglictine "Puny god!" bylo super :-D

Bleška píše:
Stále tady tak trochu postrádám jeho oficiální vyjádření na oficiální dopis jeho důstojníků.

Jenom k tomuhle, jasne, nejake odehravani po netu je prima, ale vazne, mailova komunikace je spatna v tom, ze nenese emoce, ale pritom je vzbuzuje, tak nez se hadat, nechte si to na odehrani nekdy nazivo :-)

Rak Dol píše:
Moje hraní by taky sneslo víc .....ehmm......řekněme píle,proto doufám že i ostatní budou milí až mne budou za nějakej kiks věšet.Nicméně nějakou reakci od tebe očekáváme měsíc a myslím že si zasloužíme víc než co vydáváš za roleplejovou reakci.

Lol, no, na neco jsi jako hrac zapomel, ale ja ti to pak pripomenu s tim hezkym docasnym tipnutim bonusu a ty to urcite rychle pochopis a ten svuj mega bonus si zase vyslouzis zpatky :-) Ale budu se snazit byt hodny, vim, ze jsi citlivy muz, ale zase to, co si mysli postava muzu posuzovat jen podle toho, co reknes ty... A ja to tam uz taaak dlouho neslysel, ze ti ten bonus musim pripomenout :-)

Fibriso píše:
Stejně tak opravdu nemám čas psát


Ja ti verim, Fibri, ze jsi vytizeny, ja mam doma mamu, o kterou se musim starat. Presto si myslim, ze prace GM je vyrazne narocnejsi, nezli hrace a presto si na cas najdu.
V mem svete je to tedy vzdy a jen o motivaci a chuti. Kdyby jsi chtel, cas a energii si najdes. Takze se nevymlouvej, ani neomlouvej, jak to rekl klasik:
"Bud to udelej, nebo ne, neni zadne zkusim!" Yoda :-)
9.5.2012 10:00 - Hunter
Tak, Fibriho jsme za nekazen a neodpovidani a neprilis kreativni vymluvy ukrizovali, co dal? :-)

Musime vymyslet, kdy hrat... Vypada to, ze Jirka, Wrigly a Andy maji nejak prapodivne propojene prace a nastesti jedou stejny rytmus, takze co dva tydny o vikendu nemuzou... Je to tak? Zkusil bych pak najit vhodny termin, abychom mohli hrat :-) Ale protoze o vikendu 20. mam v nedeli skolu a nekolik zapoctu, tak si proste tu sobotu chci nechat volnou resty (protoze je mi jasne, jak a kdy se budu "ucit" :-))...
Takze to vypada na vikend 02.06. a 03.06. Muzete v tu nedeli 03.06.?
9.5.2012 12:46 - Fibriso
prelozeno jako "slabej bůh" :)

Udělám si volno, počítám s tím.
9.5.2012 17:41 - Leese Dailen
jo 3.6. muzu
9.5.2012 19:43 - Rak Dol
Css jáá mám na tu příští sešnu jestli nějaká bude celkem několik plánů co dál,minimálně jeden z nich se týká fibriho a jeden blešky(tam -na ní- budu potřebovat pomoc pj)

Od Leese potřebuju zjistit jaké má další plány s tím dalším sousedním/nepřátelským městem a jaké mise a úkoly tam potřebuje splnit od naší
sakra moc provařené jednotky.

Od postupky budu chtít vědět jestli nemá něco s čím bychom mu mohli pomoct.

Moje částečná představa pro dalších několik misí:
a)lovení raketometčíků po okolních kopcích
b)vytvořit ve městě hlídky ve které bude wukie,keldor a dva lidi s přilbama.
keldor jako jedinej bude mít tonfu,ostatní obuch.Čím více těch hlídek bude tím lépe :)
c)zneutralizovat fakt že všichni oponenti už nyní mají naše fotky,vážně se mi nechce před příchodem do dalšího nepřátelského města strkat hlavu do úlu.
9.5.2012 21:15 - Fibriso
obávám se, že po téhle planetě budou mít vaši fotku skoro úplně všichni v cele galaxii. Včetně lovců odměn, a tam bude navíc asi ještě nejaké číslo... vysoké číslo.

aneb jak namíchnout někoho k nepříčetnosti
Rak doll - 100 000Cr
Mara - 60 000 Cr
Wookie 60 000 Cr
Lees - 1 500 Cr
10.5.2012 01:38 - Rak Dol
to ještě jde mne by víc pobavil jinej konec:
Lees -pytlík křupek

jinak nemyslím že by tu fotku měl uplně každý.....stačí to dát policajtům a sem tam na roh jako plakát.Stačilo to v USA stačí to i tady :)
10.5.2012 02:28 - Leese Dailen
No ja se asi pujdu udat sam...
10.5.2012 11:13 - Hunter
Leese Dailen píše:
o ja se asi pujdu udat sam...


Prachy jsou prachy, ale takovej pytlik krupek... :-D
11.5.2012 22:22 - Leese Dailen
12.5.2012 12:59 - Fibriso
tohle může napadnout fakt jen amíky... (a možná japoonce v kombinaci s anime)
14.5.2012 13:39 - Hunter
Ale tak spatny napad to neni, jenom si rikam, jestli jim pribude Arwen a hlavne! Frodo! :-D I Sam ho miloval... :-D
14.5.2012 23:59 - Fibriso
jako upřímně, jestli tam bude Arwen mě napadlo, ale Frodo .... to už je moc silný kafe i na mě...
16.5.2012 18:01 - Hunter
Offtopic - jo a na dalsi hrani mi doneste, prosim, vino... V krabici, aby se to nepletlo... :-D
16.5.2012 22:00 - Bleška
Lol, hlavně si zkontroluj, že tam to víno opravdu je... Kdyby ne, měl bys oplétačky s policií :D :D
17.5.2012 00:31 - Fibriso
aha...
19.5.2012 11:08 - Rak Dol
v každém případě hlásím že zatím mám na 3,6, volno.........

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09064793586731 secREMOTE_IP: 3.17.68.14