Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
18.8.2012 18:22 - tony
já bych měl mít volno,takže počítám s hraním
20.8.2012 16:12 - Hunter
OK, tak to vypadá, že sestavu máme dostatečnou, aneb hrajeme :-) Místo bude u mě doma...

Domácí nesplněné úkoly:
Název jednotky :-)
Dárek pro Jedie, jestliže přiletí :-)
20.8.2012 18:20 - Fibriso
dárek pro jedie? hmm, co takhle dát skoro dohromady ten mec s vizitkou pro sptávný efekt v chrámu spojit?

"hele, cejtim tu samou auru jako na tom ostrove"
"a kde"
"Hmm, ja zdravím vás, Darth Yoda mi ríkejte, vy jste žáci noví?"
"že já jsem se ptal...."
21.8.2012 00:21 - tony
myslím že to hrotíš naprosto zbytečně fibri.Já myslím že hezkým dárkem pro Jedie bude informace od klonů že jsem se vzdala separatistům.Pokud to někdo okoření mojí fotkou v černém plášti a pozdravem z Korribanu tak budou samou radostí skákat na nízkou orbitu
21.8.2012 22:56 - Bleška
No hele, mě osobně nic momentálně inteligentního nenapadá. Takže jsem pro Diplomatic Task Force ;).

Co se týče dárku pro Jedie, svůj krásný nový Sithský meč nedám!! Obětovat se musí někdo jiný, muhehehehe...

Nehledě na to, že už není důvod aby přiletěli. Vše bylo vyřešeno a vlastně se nic zvláštního nestalo, ne? :))

Jinak bych ještě ráda věděla jednu podstatnou informaci: Od kolika se to bude hrát? A tu Letnou jste tedy zavrhli?
22.8.2012 12:27 - Leese Dailen
nezavrhli, ale zda se mi, ze je na hrani venku prilis vedro. Tzn. malo temna, chapes...
22.8.2012 22:10 - Bleška
ok, tak já si teda tu temnou zbroj navléknu, no... :D
23.8.2012 19:24 - Hunter
Za me - jsem pro indoor, zachody a takove ty detaily :-)
Ale vezmu to jako demokraticke rozhodnuti vetsiny...
Sraz je at na Letne, nebo u me v 10:30...
Takze co vy ostatni?
Na Letne, nebo u me?
Zatim je to 1:1 (pocitaje me a Andreu :-))
23.8.2012 23:21 - Bleška
Tak záchody tam jsou, jídlo tam je, pití se tam taky najde... :D. Join me, I have a cookies!!!
24.8.2012 00:30 - Fibriso
ja jsem už propečený z práce (kancelar mame na jih a zadnou klimusku), takze ven se mi FAKT nehce
24.8.2012 06:45 - tony
tak když je Fibri proti venku já budu za :)
24.8.2012 11:16 - Bleška
Fibri, ty si stěžuj na vedro... Já dělám v 45°C :P. U grilu je i pade a u hranolek taky :P.
24.8.2012 14:02 - Hunter
Jojo, to znám, Andy... Když se začne roztékat sýr, co se má roztékat při 60 stupních, víš, že něco je špatně (aneb jaká byla u nás zima, když se rozbila klimoška :-))...
Takže Wrigly, je to na tobě, kde budeme hrát? :-) A vyber si jen jednu z těch nabízených možností, prosím :-D
24.8.2012 19:06 - Leese Dailen
Aaaa, klasicka situace... mi bezradni ucednici - pozabijejte se navzajem a kdo prezije bude dal urcovat beh galaxie...

Jsem pro indoor, takze u Pavla 10:30
25.8.2012 18:14 - Hunter
Jako kdybych nevedel, ze Wrigly jen a jen ceka, aby mohl odehrat roli toho, ktery rozhodne o osudu sveta... Nekdo tady potrebuje odbornou pomoc :-D

Takze zitra navidenou u me...
P.
25.8.2012 20:23 - Bleška
Nemáte dobrodružnou povahu :P. Ok, doufala jsem, že na čerstvém vzduchu budu mít menší potřebu usínat :D.
27.8.2012 09:45 - Hunter
Vcera se ti, Andy, vubec usinat nechtelo... :-) Spis naopak :-D

Dalsi hrani bude za dva tydny, tj. 09.09.2012... Zarezervujte si dle moznosti cas :-)

Jooo a kdo napise denicek, dostane force point :-)
27.8.2012 13:01 - tony
pokud se bude hrát bude to u mne v práci pokud se nic nezmění :) budu mít denní
27.8.2012 21:33 - Bleška
No je to divný, ale unavená jsem fakt nebyla... Padlo to na mě až dneska :D :D :D.

Zatím s tím předběžně počítám a zápisy budu mít tedy dva :). Ještě ten předchozí, nicméně FP beru jenom za ten aktuální :).
28.8.2012 21:57 - Hunter
Btw, mam uzasny pocit, jak je nase hrani nejen zabavne (to je diky vam, lidicky :-)), ale i relativne kupredu se derouci (mnohem snaze si pamatujete, co je potreba resit, mate napady a chcete to resit :-))
Celkove musim rict, ze hrani s vami je jednim z nejzabavnejsich za dlouhe roky, tolik jsem se snad nikdy nenasmal, takze diky jeste jednou vsem :-)

A jedna ke hre, jdu pridat to pravidlo ohledne "dolecovani" mezi encountery do pravidel...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10495519638062 secREMOTE_IP: 3.141.199.243