Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
22.10.2012 20:36 - tony
1)fibri ty nepomáháš.

2)toho 4.11. budu v práci a nejspíš na 24ce protože bych jinak byl i v sobotu.

3)Takže to holt bude ten Jediknight s deflektem
22.10.2012 23:46 - Bleška
Fibri: info pro tebe, ano, Mara měla Vehicular combat. Proto, dokud nebyl "X", tak seděla za kniplem ona, protože jako jediná s tím uměla víc, než všichni ostatní dohromady :)

Leese: Určitě se s vámi budu chtít rozloučit, to by tak hrálo, odjet si jen tak ;), jenom musím něco vymyslet :D a asi se budete muset smířit s tím, že to bude někdy ve všední den, páč poslední víkend, který tu jsem, je tenhle nadcházející a ten mám plný... :)
23.10.2012 00:34 - Fibriso
aha, tak to se omlouvám, ja právě myslel, že jsi pouze měla focusovanou pilotáž, ale bez vehicularu....
23.10.2012 10:42 - Bleška
Já právě měla obyč pilotáž, ale s vehicularem, přišlo mi to užitečnější :)
23.10.2012 13:56 - Fibriso
23.10.2012 21:49 - Bleška
Tak nikde tam není uvedeno, zda dívka třeba neměla problémy se srdcem... nícméně, tyhle nápoje jsou na jednou za čas, ne, že prakticky na posezení vypiješ dvě plechovky.
23.10.2012 22:07 - Leese Dailen
Bleška píše:
budete muset smířit s tím, že to bude někdy ve všední den, páč poslední víkend, který tu jsem, je tenhle nadcházející a ten mám plný... :)

tak ja ti to zjednodusim, muzu jenom 30.10. v uteri (jinak mam odpoledky)
23.10.2012 23:27 - Bleška
ok, tak je to asi vyřešený :)
24.10.2012 03:54 - tony
k tomu fibrimu příspěvku:ta holka měla srdeční vadu a ona i rodina o tom věděli,z mého pohledu to je jasná sebevražda.
24.10.2012 10:58 - Fibriso
no, pokud měla srdeční vadu, tak je to opravdu hloupost vůbec něco takového vůbec pít...
24.10.2012 13:56 - Hunter
Nedavno jsem do sebe, diky i hrani s vami, nalil cca 2 litry tehle radosti a vecer jsem pak cucel, jak mi busi srdce :-) Lidi online se mi pak i smali :-D Takze pro me je to jasna vec, staci se drzet v klidu, spat a obejdete se bez drinku :-D

Ale zpatky ke hre... OK, Tondo, jak chces :-)
Fibri, nejsem pro ti davat novou postavu, spis to vypada, ze nekoho naberem :-)
Takze u me v nedeli, 10:30

Ad Andy rozlucka, tak ok, beru utery za zadane :-) Estli se tedy nechces loucit s nami postupne v soukromi :-D
24.10.2012 18:10 - Leese Dailen
tak ja budu pocitat s tim 4.11.
24.10.2012 19:46 - Bleška
Já myslím, že se s vámi všemi rozloučím hromadně a veřejně :).

Ok, tak tedy úterý, Tonda může? Pokud ne, tak už může :D.

Ad energák: maximálně jsem vypila jeden ten drink za den, jednou jsem měla dva na den a noc a nikdy mi nic nebylo. Nesmí se to přehánět a už vůbec to nepít, pokud máš srdeční vadu, to je prostě tvoje blbost. A dva litry jsou taky sakra moc :D.
25.10.2012 16:22 - Fibriso
Píše:
Takze u me v nedeli, 10:30

hele, vzhledem k tomu, že jsi rekonstruoval, raději se zeptám: Stále u tebe pod mostem?
28.10.2012 21:31 - Bleška
Ok, děkuju všem za úžasné chvíle strávené s vámi a za dnešní hru. Škoda, že se jí Leese nemohl zúčastnit :). Nicméně těším se, až si s vámi všemi zase budu moct zahrát.

Osud Mary byl prozatím uzavřen a otevřen jako NPC. Moc Vám všem děkuje za její nový dopravní prostředek mezi galaxiemi. Nic lepšího si pro začátek nemohla přát. A nechte pozdravovat kpt. Dexe. Jednou se možná ještě setkají...
28.10.2012 21:33 - Bleška
P.S.: Bude se mi po vás stýskat
29.10.2012 12:25 - Hunter
:-) Vsak se pak zase uvidíme, rok uteče skoro jako voda a hle, zítra jako naviděnou :-D Aneb kde to zítra podniknem ? :-)

V neděli tedy lehce posmutnělé hraní bez té krásné, malé, úžasné... Hmm, o kom to mluvím, co? :-D
Aneb v neděli, cca 10:30 u mě další hraní... Začneme něco dalšího, uvidíme, jak to půjde :-) Po této sérii planet si dáme zase něco v kosmu :-) Jo a cca tak po třech, čtyřech, pěti hraních bych rád předal zase na chvíli žezlo :-) Takže Tondo, myslím, že to vypadalo na tebe a ty tvé zločinecké gangy :-)
29.10.2012 23:27 - Bleška
Hunter: ok, budeme to brát optimisticky :D

To all: Tedy rozloučení zítra se mnou, psala jsem sms, ale tak pro jistotu ještě přidávám info sem: Rumunská 22, restaurace Na Pasece od 20:00 :).

Těším se na vás na všechny :), kdo máte a kdo můžete přijet :).
30.10.2012 11:03 - Bleška
Koukám na Clone Wars a tahle hláška mě dostala:

Obi-wan: Takže tvůj plán je tam přiletět, proplížit se, doufat, že tě nikdo neuvidí a projít dveřmi.
Anakin: V zásadě.
Obi-wan: Ou, briliantní.

:D Něco mi to připomíná :D
30.10.2012 11:46 - Hunter
:-D Hehe, vubec netusim koho by mohla :-D
Lol, kdyz Mara ma tolik spolecneho s Anakinem... :-D Hehe :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088404893875122 secREMOTE_IP: 18.221.13.173