Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
6.11.2012 19:18 - Bleška
Tondo, siluj se nad Pavlem a nech ho zahrát si jeho postavu ;).

Jinak je tu krásně, včera jsme si prohlídli Auckland :). A taky mě to napadlo, jestli nebudu mít v hlavě moc krve když jsem vzhůru nohama... Ale zjevně to tu maj nějak pořešený :D.

A ano Pájo, tu instruktáž jsem viděla :D.
6.11.2012 20:46 - tony
Andy já se nad ním mohu slitovat ale řeknimi co s jeho postavou v pathfajndrovi?
:D
samozřejmě mohu skusit i SW,příběh mám jen nevím jak moc bude IN
6.11.2012 22:45 - Leese Dailen
tvuj pribeh bude vzdycky out (sileny), ale to nevadi...

Bleška píše:
Ale zjevně to tu maj nějak pořešený :D
treba ti cestou nejakou tu prebytecnou krev odsali... spala jsi za letu?
7.11.2012 08:23 - Bleška
No co s jeho postavou v PF... Hold mu do ruky místo rotačáku dáš velký kyj! :D

Leese: asi tak dohromady na 40 minut z obou letů jsem upadla do kómatu. Jinak jsem nespala :). Prostě to nějak nešlo...
7.11.2012 08:42 - Fibriso
místo rotačního kulometu bude rotovat kyji? to by možná šlo....
7.11.2012 10:12 - Hunter
Bah! Star Wars! Star Wars! Vzdyt jsi mel nejakou myslenku na ty zlocinecke organizace - Black Sun a tak :-)
Ale vazne, nepotrebuju hrat "cokoliv", chci hrat SW a jestli je nedas jako GM rozumne, tak to zkratka nejak potahnu sam :-)
Pokud by ti ujela ruka, tak to zase napravime bozskym zasahem, aneb je dulezite si zahrat, ale dusledky hry bych pak pripadne usmernil, kdyby ti to moc ujelo :-) Aneb jestli zase ziskame dve Death Stary a budou nam slouzit Darth Vaderove, tak to jaksi smahem "vypravecsky" vymazu jako hezkou halusku z prosleho cloniho jidla :-D
7.11.2012 10:14 - tony
ok v tom případě mohu GMkovat SW
7.11.2012 10:25 - Hunter
Btw. zni to bajecne, Andy :-) Asi se tam pojedu za vama pak podivat... Tak s rocnim zpozdenim, nebo tak neco, ale pojedu :-)
Hromadna vyprava do stredozemne... Btw. kdyz si nechas narust poradne chlupy na nohou, tak si to fakt po hobitsku vychutnas! :-)
Jo a bacha na velke pavouky :-)
7.11.2012 21:43 - Bleška
No určitě se stavte. Můžeme si dát An unexpected journey na živo. Já budu za hobita a ty můžeš hrát třeba Stromovouse... :D. Leese bude krásný elf a z Tondy uděláme trochu většího trpaslíka :D. A bude mít kamaráda Fibrisa :D.

A pavouci jsou tu zatím malí. Ale stačí to, neboť jsou na místech, kde člověka nutí být na pozoru a nebo kde by je prostě vůbec nečekal :D.
7.11.2012 22:48 - Fibriso
Píše:
z Tondy uděláme trochu většího trpaslíka :D. A bude mít kamaráda Fibrisa :D.

to si radeji zahaji na Glooma (včetně toho skoku do sopky)
8.11.2012 15:16 - Leese Dailen
me se docela libi, jak jsi to rozdelila... >:-D
8.11.2012 17:30 - Hunter
Ticho, spicata hlavo! Burarum!

Hmm, Tonda neni tvuj Milacek, Fibri??? Hmm...

Koukam, Andy, ze si to tam opravdu uzivas :-) Co job? Kdy se do toho pustite? :-) A co Michal, taky se mu tam libi? Joo a tak bokem, jsou tam hezky, nebo hnusny holky? :-D Posli nejaky fotky :-)
8.11.2012 18:29 - Fibriso
jestli je Tonda muj Milasek, první zastávka je sopka...nevyhaslá.
8.11.2012 22:16 - Bleška
Je tu nádherně, užíváme si to oba. Zrovna vyrážíme na sever, do toho cípu nad Aucklandem, takže pár dní budeme bez kontaktu. Jinak holky prej hezký nejsou, hlavně Maorky mají většinou silnou nadváhu a to už od poměrně nízkého věku, cca 10 let. Takže tady by sis asi nevybral.

Loučím se s vámi, dám o sobě zase vědět :).
13.11.2012 14:30 - Hunter
Jenom se pripominam, tento tyden hrajeme... Dokonce mam i spoooustu prekvapeni, Fibri vi a bude vyuzivat sveho prava na "drz hubu!" :-)

Jenom skoda, ze se mi to nepodarilo ziskat jeste pred odjezdem Andrey, snazil jsem se, ale nebylo mi prano...

Hrat budeme v nedeli, bud u me, nebo u Tondy - Tondo, jak to je s tebou a praci?
Zacneme novou cast misi, videl bych to na cca dalsi tri hry max. Pak bych predal zezlo :-) Take bych se vratil k cetnosti 1x za dva tydny :-) Tj. dle Wriglyho prace (aneb Wrigly, hod nam sem rozpis, at jsme moudrejsi :-))...
Tesim se na vas a at je sejra s vami, nebo jak to ti Jediove porad kvakaj :-)
13.11.2012 16:37 - Leese Dailen
v nedeli v pohode a nasledne kazdy druhy vikend mam volno.
13.11.2012 17:58 - Fibriso
to je sice Tondovo právo, ale přece nezkazím takové dokonalé překvapení :)

btw, Jaký jsou nejvhodnější skilly do Old republic?
13.11.2012 18:29 - Hunter
Biochem mi prijde nejsmysluplnejsi - muzes si na top levlu poridit/vyrobit znovupouzitelne medkity/stimpacky a adrenaliny... Tj. docela uzitecne veci :-)
Dalsi variantou je asi cybertech, ktery pomuze s lepsi lodi a pak i treba s granaty a vylepsenimi do armoru...
Ostatni je zatim docela naprd :-) Dava to nejake bonusy, ale nic moc... Artifice je asi nejhorsi ze vsech :-)
Osobne se uz craftenim nezabyvam, realne mi prijde snazsi se vysplhat na biochem 400 a pak si ostatni veci nakoupit z obchodu (GTN)...
Btw. jako sekundar doporucuju slicing, ktere ti pomuze neco vydelat zpatky :-) Jo a nema moc vyznam je uspechavat - suroviny se nachazeji pravidelne na planetach, takze kdyz je jdes postupne, hezky se ti zlepsuji i crew skilly :-)
13.11.2012 21:02 - Fibriso
super, mam u jedi shadow artifice, u scoundlera cybertech, u Iperialniho Snipera weapontech. sakra....
13.11.2012 23:41 - tony
a já mám zatím v neděli volno

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074043989181519 secREMOTE_IP: 18.116.51.117