Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
21.2.2013 10:40 - Miranu
Zdravim, tak mi do toho neco/nekdo vesel
ma mi priletet navseva az z kapskeho mesta, ktera si kvuli mne prebookovala let z londyna do Prahy...
takze mi drzte palce a nesmejte se az mne uvidite s anglicky mluvici modelkou...
21.2.2013 14:41 - Hunter
Hehe, ok, hezkou zabavu s modelkou - jeden odpadl, tj. stejne hrajeme :-)
21.2.2013 20:50 - tony
JAK JEDEN ODPADL??Jen at jí přivede mi se rádi kouknem,třeba se konečně najde důvod proč se učit anglicky.......
22.2.2013 03:49 - Bleška
Hello Tony :) :D
22.2.2013 09:46 - Hunter
Hahaaa, deset bodu pro Andy :-) Hello baby, what´s up? :-)
Dejte pokoj s dalsim hracem, este abych vymejslej postavu... Jedina v zaloze je totiz ta wukijska "tanecnice" :-D ehm, ehm :-D
Na ostatni se tesim zitra v jednu u me :-)
22.2.2013 13:29 - Fibriso
tak kde? u Leese nebo u Pavla?
jenom musím upozornit, že vzhledem k tomu, že se jedná o sobotu, autubusy mi jedou Jen v 8 a 10:30
22.2.2013 15:36 - Hunter
Uaaa! Stejne hrajeme od jedne u me doma :-) Uz jsem to tady sice psal asi desetkrat, ale pro Fibriho krasne oci (na ktere si nastesti nevzpominam :-D) to napisu klido este jednou...
Krucis, Fibri, cti! :-) A 13:00 by mel stihat v pohode - obed + cesta = 1300 u me :-) Sam budu obedvat a v te dobe neprijimam moc navstev ;-D
22.2.2013 16:03 - Fibriso
ja jen že na předchozí stránce je u leese a tady je u tebe....
a ja jsem mluvil o ceste Z prahy, tj kdy musím končit!
22.2.2013 21:47 - Leese Dailen
fibri cti hlavou. Navic stejne netusis, kde je u Leese, takze je to logicky u pavla.
23.2.2013 22:33 - Fibriso
Jo, a neserte ruku, mohlo to takydopadnout takhle
24.2.2013 09:39 - tony
Takže za 14 dní u Pavla.
Mistr Lees byl požádán o vyřešení diplomatického problému u rasy "Nyriaanan" který by mohl ohrozit medicínskou situaci u republikové armády a republiky samotné.
Kontaktní planetou je planety X224T654 kde mají obchodní zastoupení ve kterém došlo k pravděpodobné sabotáži medicínských zásob.
Na této planetě žije velká populace kmenů rasy "Codru-ji"

Kontaktní osoby:
Dean Kamilo "Nyrianec" ředitel místní pobočky Mediexport.
Oleika "Huttka" Diplomatický přidělenec na planetě.
Cpt. "Red" clonový kapitán lékařské lodě na které došlo k "incidentu".
Alechandra Mei republikový senát,Lékařská sekce/komora "Human"
Jabba Hutt "Hutt" zájemce o turistického průvodce po planetě

(+Blíže neurčený počet atlantidanů,mimozemštanů a esoterických bytostí...vždyt mne znáte)
25.2.2013 10:09 - Hunter
Aneb od příště PJuje Tonda :-)
Doufám, že tam někde bude hodně droidů, co stojej vedle sebe, aby se daly dobře pokropit rotačákem :-D I kdyby jako v příběhu neměli co dělat, tak tam prostě jako musí být skupina B1, co stojej jak tydýti vedle sebe a Dex je musí pokropit rotačákem...


Jinak pokud má někdo chuť napsat, co jsme v neděli odehráli a co se stalo - ideálně rozuzlení i pro Fibriho, bude za to odměněn force pointem :-)

Jo a kdybych to ještě neřekl, tak v příští hře bude někde scéna, kde bude skupina základních droidů obchodní Federace a nechá se zmasakrovat Dexem, neb si potřebuje vyzkoušet svou starou zbraň na oblíbeném nepříteli...

Ehm, ehm :-D Jo a doutníky s sebou :-D
Další hraní je tedy ideálně v neděli, 10.03.2013 u mě doma, asi klasicky od té jedné do cca těch osmi :-)
25.2.2013 17:40 - Miranu
v nedeli se nehralo, kdyz jsem zvonil u tebe, tak mi nikdo neotevrel...
pak mi az tonik rekl ze to bylo v sobotu...

jj, takze kdyz si donesu havanu, tak si ji u tebe mohu zapalit?
venku na mrazu by to zhasinalo a nedalo se to vychutnat...

ten co jsem donesl minule tobe na cucani jeste mam...
nebo pokud houris doutniky, tak muzeme dat spolu - ja mam nejradeji ten nejjemnejsi...
26.2.2013 10:49 - Hunter
Hehe, co ti na to mam, Milane, rict :-) Vzdyt jsi nam psal, ze nebudes, neb randis s kocenou z daleka :-)
Ad doutniky, tak ne, u me doma ne, sice doutniky mam rad, ale uz dlouho jsem zadny nemel :-) Tady je to tedy spis otazka postavy, nezli hrace :-D

Priste budeme hrat v nedeli, 10.03.2013 od 13:00 u me doma...
28.2.2013 11:30 - Hunter
Hmm, tak jestli minule hrani nesepise nikdo jiny, tak ho sepisu sam a dam si +1 force point na dalsi hru! Ha! :-D

Kdyz to shrnu :-)
Lod byla napadena vysadkovymi cluny Separatistu. Plne utocnych droidu B2 a Assassin droidu prorazily oslabeny trup nepratelskou palbou.
Droidi na palube se vrhli do trech mist. Do strojovny, kde byli odrazeni za cenu relativne slabeho poskozeni lodi, do podpory zivota, kde napachali velke skody a hlavne infikovali podporu zivota virem proti klonum. Ten se ke klonum snadno dostal, protoze byla podpora zivota sabotovana. Posledni skupina sla na mustek, kde byla odrazena mistrini Jedi a to nakonec i za podpory zbytku jednotky.
Nejvetsi ztraty tak utrpela neozbrojena posadka klonu a to vcetne viru, ktery byl nastaven tak, aby je vyradil z provozu. Lod nebyla poskozena nijak tezce, hlavne diky doprovodnym lodim, kterem lod ochranily. Zmizel vsak kapitan, ktery se vydal z mustku opravit motory a stity primo do strojovny. Kam se podel? Posledni nepratelsky kriznik skace do hyperprostoru, kdyz zjistujete, ze kapitan je zrejme na jeho palube. S ukradenym holokronem, o kterem mu Rak Dol tak ochotne rekla :-)

Nastava rychla dohoda, ze Jedi zustava na lodi ochranovat dale senatora a oslabenou posadku. Nas tym hrdinu se tak vydava ve vlastni lodi a v doprovodu dvou zbyvajicich tezkych stihacek na cestu za uprchlikem s cilem zachranit holokron. Tezce poskozeny kriznik v nedaleke soustave miri k planete, na ktere je zrejme paseracka zakladna. Hutsky si s nimi dohaduji dodavku nahradnich dilu. Vlecka vzduchu a trosek vsak dava najevo, ze na krizniku bude i slusna ziva posadka, ne jen droidi. Skupina premysli a snazi se dovodit zavery. Zjistuje take, ze na palube je Jedi Knight, zrejme zajatec za ucelem otevreni a ovladani holokronu. Po velmi dlouhe debate se nakonec vse vyjasni a probiha utok. Stihacka torpedy nici cast motoru a vnika hangarem dovnitr. Kruta, rychla prestrelka s Mandaloriany konci pro skupinu vitezne.
Skupina pote taktikou "pruzkumem bojem" najde holkron, neboheho kapitana, ktery se ho snazil odnest do bezpeci, stejne jako Jediho, ktery cekal na vhodnou prilezitost, aby holokron sam zachranil. Skupina opousti lod s vedomim, ze se jedna o Hutty! kdo prepadl Republikovy konvoj. Zrejme nenesli dobre, ze oni byli z jednani o zbranich a technologii Columi vylouceni. Navic se ukazalo, ze kapitan opravdu spolu s posadkou byl ochoten prejit pod stranu Huttu a to vcetne slusne vyslouzilky. Posadka sice potrestana neni, kapitan vsak za zradu ano (vojensky soud, poprava). Jednani s "Kmenem" probehne pak bez vetsich obtizi a posleze je jednotka Adra spolu s velvyslancem odeslana zpet domu. Je vsak pravdepodobne, ze spokojeny senator o jejich sluzby pozada i v budoucnu...

// dekuji Pavle za hezke shrnuti, mas +1 FP do dalsi hry
//// Juhuuu, dekuju, ty jsi tak skvely GM!
// Ja vim, dekuji, dekuji :-D
28.2.2013 15:05 - Fibriso
pavel aka Dex ma FP+1 na příští hru, což pro Pavla aka Dexe bude hra pod Tondou :p

Ale jako co to je? To byla hutská loď, tj s omezenou posádkou.. Měli jste dojít na můstek, spustit falešný poplach s přetížením jádra a nutnou evakuací lodi, a pak se zdejchnout i s lodí. (a pak třeba prodat - klidně i do šrotu na díly, za to by taky pár set tisíc kreditů bylo.)
28.2.2013 16:59 - Hunter
Fibri, ty munchkine! Kdyz pominu, ze v zasade zaminovali vetsinu pristupovych chodeb s tim, ze tohle bude zrejme boj do posledniho muze (a jak tvoje postava, tak Tonda jsem byli hluboko pod pulkou zivotu :-)), tak jste ty lodi rozstrileli motory, nez jste tam pristali - stejne by nikam hyperprostorem neletela, nez by se opravila :-)
To jen tak jako bokem :-)
Lootere silenej! :-D
1.3.2013 13:58 - Hunter
Aktualizoval jsem requisition, nahral Milanuv, Dexuv a Fibriho denik. Tondo, tvuj nemam aktualizovany, jestli jsi schopny mi naspat, co jsi si pridal pri prestupu na jedenacty level, bylo by to fajn :-)
Z requisition vylezlo, ze Milanova postava ma pomerne nizky status, ale co uz :-) Chudaci sniperi, nedotahnou to moc vysoko :-)

Kupodivu je Leese na stejne urovni jak Ruka, coz mi prislo vtipne :-)
Jo a Fibri, jestli si myslis, ze te necham pouzivat "odlehcenou" bazuku, tak ano, necham :-) Sice se ji snizi vykon o stupen dolu, ale co uz, ze? :-) Neboli odlehcena bude mit efekt 3d10 misto 3d12 a bonus jen +5 (misto +10) proti SR a DR... Toz si to rozmysli...
Rikali jsme a odsouhlasili si, ze odlehcene zbrane sice jdou, ale maji o stupen mensi vykon, jinak nedava smysl, aby je kazdy nemel... Kor pri tech cenach...
1.3.2013 14:02 - Fibriso
já to tam mam ještě někde napsané?
1.3.2013 15:20 - tony
přibyli mi HPčka a deflekt jinak v podstatě nic,jen defense

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095509767532349 secREMOTE_IP: 18.119.118.99