Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
21.3.2013 10:04 -
detaily ke hře:
Chlovi:
oranžová houba považovaná za delikatesu(tak tady jí hned tak nezačnou pěstovat pro vývoz)/vývoz poklesl o 90%,cena narostla tak aby kompenzovala pokles vývozu a její pašování začalo být stejně výnosné jako převoz drog kdekoliv jinde.

Falsing rot:
parazitická houba,není příliš nebezpečná,pokud jí nedáte do bakty ideálně ještě s někým.

KZZ riot armor:(light armor)
policejní armor CSA,v jejich podání je hlídka ozbrojena
4*blaster pistol,1*flamer rifle,1*portable missile launcher,2*carabine
V místním podání je hlídka vybavena "jen plamenometem" a 4*blasterovou pistolí
(zřejmě odlehčená hlídka)

CD-2 harvester:
Agrobot na bázi ATAT,jedná se o prototypy ještě nezařazené do standartní výroby
na planetě byli vidět dva.Další dva byli upravený na CD-3 sanitární vozidlo(hovnocuc) a CD-4 firefighter (hasičský vůz)

další zajímavoctí planety jsou duelist swordy - meče dovybavené střelnou zbraní v rukojeti.Originály jsou na kulky s chemickým odpalováním,místní díky nám koketují i s miniblastery.
21.3.2013 11:34 - Leese Dailen
Ja se budu muset jeste jednou (doufam naposledy) omluvit. Jsem na nemocenske doma, takze hrat nemuzu.
21.3.2013 13:46 - tony
argh a já postavil půlku tajnejch informací na tobě......no nevadí Ruka zjistí že je lepší hacker než si jeho hráč kdy myslel
21.3.2013 14:04 - Fibriso
uh-oh, řekni to mé kostce....

Lees se škrábl o hřebík a dal si na to bactovou náplast z nejnovější dodávky?
21.3.2013 17:38 - Hunter
Lol, pekne Fibri, souhlas, schovame si kousek bacty pro specialni pripady :-D
Jako medik se postaram, aby se dostala tam kam ma...
Aneb Leesi ukaz, ja se ti na to podivam... :-D
Ad Wrigly, skoda chlape, tak casto nehraju a tesil jsem se na interakci a nejaky posun mezi Leesem a Dexem, pri hre je to mnohem zabavnejsi :-) Nu coz...
Taky nemam pak poradne koho "neposlouchat" :-D
Hehe, takze doufam, ze bude Milan a budeme hrat :-) Ostatne, budeme hrat, i kdyby nebyl :-) Ale doufam, ze bude :-) Chjo, jdu mu radsi poslat mail :-)
21.3.2013 18:46 - Miranu
Bleška píše:
Hanak by napsal je to peerdeli a nestval by se s tim...
21.3.2013 18:57 - Miranu
Ja bych, pokud vse vyjde, se mel v te dobe tak akorat vratit z litaku (Litomeric)...
pokud nevyjde tak zkejsnu doma...

jo a jak resite velke noci?
nasledujici vikend jsou a mne spadl vsechen program, tak co takhle zahrat u nekoho?
bohuzel u nas by to neslo...
stale minimalizuji naklady na bydleni, abych vyplatil bejvalku...

dal bych totiz hrani spojene s pozivanim lehkych jedu v podobe etylakoholu...
treba toho z bobuli...
(vino)

jinak ten feet jsem si asi vzal automaticky, jsem zvyklej z dnd ze je to prerequisite pro ty lepsi strelecke...

stale uvazuji o nabidce ruky...
i kdyz bych za vsechny ty body radeji chtel nejakej dodatecnej vycvik,
tzn. treba dat si nejakej skill classovej, ci nejakej si zvysit...
jsem zvyklej hrat loosery do 6 urovne (magice) a tak ten utok se mi libi moc...
jen z mnoha her mam zkusenosti ze takove jako disguise, ci gather information...
nebo viz prihoda s assasiny z lodi, kdy mi chybelo lepsi nadani na kradeni...
proste vic skilly na praci ve sprawlu velkomest...

to by se mi libilo hodne...
nebo feat na vylepseni uhybani s dopravnimi prostredky...
proste neco...
mozna ze udelat ze mne trosku spicla by se nam i hodilo...
co vy na to?
21.3.2013 19:02 - Miranu
jinak zhrnuto:
pokud nebude mit odvoz spozdeni, silnice se nerozdroli, nenabouram do tramvaje rizene leesem, ci se neu k smrti, tak bych mel byt do 2 u tondy...

s tim nasledujicim vikendem si to promyslete... bylo by fajn dat "chlastaci" akci
(radeji bych se vsak omezil jen na to vino, toho se vypije dost a stejne se da i hrat... treba dobrodruzstvi kde by nam vyplivla klimoska vypary ven, navic by jsme se dostali na planetu kde je jich vic nez dychatelno a kde se da nacepovat... (vozralej leese cha cha, uz se tesim...))
21.3.2013 20:56 - Fibriso
feat na uhýbaní s dopravními prostředky není Feat, takže máš bohužel smůlu... je to prestige class talent
21.3.2013 21:10 - Miranu
Fibriso píše:

aj, tak to abych to dal asi do skillu...
k cemu je mi +1 na utok...
21.3.2013 21:29 - Fibriso
o_O
21.3.2013 22:56 - Leese Dailen
Hunter píše:
Ad Wrigly, skoda chlape, tak casto nehraju a tesil jsem se na interakci

ME to povidej... ja prisel o hlas na akci, kde byli lide, ktere jsem tak rok nevidel - a nepromluvil jsem ani slovo. Jen tam tak sedel u krbu a skucel...
Na vas jsem se taky tesil, uz po druhe a zas to nevyslo. Ne ze bych vas tentokrat nakazil, ale zato bych nepromluvil ani slovo... doted sotva mluvim...
21.3.2013 23:14 - tony
takže přijd,sedneš si ke kompu a budeš klikat na klávesy :D
22.3.2013 02:49 - Bleška
Nebo si zkus Leesi sehnat technologii, díky které mluví Steven Hawkins ;).

Lidi, já se na vás zase tak moc těším :). Tohle všechno zní jako super sranda akce a tak všechno :).
22.3.2013 13:19 - Leese Dailen
aktualne nejvetsi problem vuci hrani je to, ze jsem stale na nemocenske (jak uz jsem psal).
22.3.2013 16:49 - Hunter
Wrigly, nemarod a pojd parit! :-D
Ad chlastacka - proberme to pri hre - ja osobne jsem znacne nechlastaci typ :-) Ale rozumnemu vinu se nebranim :-)
Uvidim, ale muj puvodni plan na vikend byl kempit, nohy nahore, spat, spat s holkou, spat a nohy nahore s holkou... Takze estli nesezenu tu holku na to a nebudu v komure s nozkama nahore, tak bych se mohl i objevit :-)
Ad feat - muzes si vzit Milane feat, co dava manevry - a ty vyrazne mohou ovlivnit tvuj zpusob ovladani lode a pridat treba stity apod...
Variantou je pridat si skill - za jeden feat si muzes vzit trenovan pro jeden skill... Toz tak :-) Potazmo focus, tj. dalsi +5 k nejakemu trenovanemu...
22.3.2013 17:15 - Fibriso
Hunter píše:
Takze estli nesezenu tu holku na to a nebudu v komure s nozkama nahore, tak bych se mohl i objevit :-)


ty nemáš nejmenší tušení jak moc jsi si teď naběhl, co?
23.3.2013 00:17 - tony
............................
já vůbec nic neříkal...držím se svého práva držet hubu.
23.3.2013 00:20 - Bleška
:D
23.3.2013 07:17 - Bleška
Tak už vím, kam se posívám příště. Věřím, že se tam sejdeme :D :D

http://hobby.idnes.cz/svetelny-mec-rytiru-jedi-kurz-boje-star-wars-hvezdne-valky-po5-/hobby-domov.aspx?c=A130322_010045_hobby-domov_mce

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088274955749512 secREMOTE_IP: 3.21.244.14