Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
3.5.2013 15:40 - Miranu
Tak dle nejnovejsiho infa mam v sobotu volno, v kolik srazek?
Kde? u tebe Dexi?
v psanou 1, ==> nepsane 2 az se vykecate?
4.5.2013 12:47 - Fibriso
pozdě
6.5.2013 09:04 - Hunter
Takze co tuto nedeli? V jednu?
A Milane, v jednu to je zacatek, na vykecavani je moznost si domluvit s lidmi spolecny obed apod - ale hrat se ma zacit od jedne... Ne od druhe, potazmo jinak pozdeji :-) Neboli v jednu nastup. Kdyz je to u me doma, tak to i stiham. Jinak mivam cca 15 minut zpozdeni (v prumeru) :-) Nekdy i vic, ale to uz se mi myslim dele nestalo... Doufam :-D
Anyway, v jednu by se meli sejit vsichni - zaroven je to doba, kdy se ma zacit hrat. Je-li treba resit neco k postave apod, je treba se dohodnout predem (coz vicemene znamena, ze to chci vyresit po mailu :-) )...
Lod je jinak skoro cela dodefinovana, jeste resime hangar.
6.5.2013 09:50 - Hunter
Upraveny pravidla s ohledem na hangáry a jejich velikost/váhu.
Upraveny těžké rakety a jejich váha (emplacement).
Teoreticky by se měly upravit ještě zbraně, protože nedává smysl, aby stejný kanón na stíhačce vážil 10x tolik na dreadnoughtu...
6.5.2013 11:29 - Fibriso
na dreagnoutu váží 10X tolik spíše z důvodu, že jich tam musí být 10x tolik, aby mohly něco trefit a krýt většinu lodi. Pokud tam bude 1, tak pokryje cc 10% - 15% prostoru okolo, což je kapánek k prdu,
Tedy pokud tomu dreadnoughtu nechcete přidělat Mu-motor, že bude létat jak stíhačka....

Jinak Neděle v 13:00 pro mne OK.
6.5.2013 13:08 - Hunter
No a to je docela dobre vysvetleni Fibri. Akorat to nese dalsi problemy. Napr. Wrigly chce vic kanonku uz jen proto, ze lepe pokryji prostor okolo lodi :-) To by ale tve vysvetleni vykrylo samo.
Navic herni problem - lod je vlevo, dalsi vpravo, mam dva vystrely, kdyz jsou zbrane vsude? Ne, mam dle pravidel jen jeden? A proooc? :-)
Aneb mi prijde, ze to s temi cisly uplne nezvladli... Priste budou kapitalky delat kolem sebe "area attacky" v dosahu zbrani :-)
6.5.2013 13:58 - Fibriso
Ovládání plaby je pro jednu sadu jedno? tj. stíhačka vystřelí a obletí loď, ale vzhledem k tomu, že na ni cílila děla na jedné straně, a ona uletěla na druhou stranu, žádná děla na ni nemohla střílet, protože na jedné straně ji děla zaměřila, ale nestihla vystřelit, na straně druhé vystřelit mohla, ale neměla zaměřeno)

Jo, trošku to kulhá, ale nic lepšího mě nenapadlo :)

Píše:
Aneb mi prijde, ze to s temi cisly uplne nezvladli... Priste budou kapitalky delat kolem sebe "area attacky" v dosahu zbrani :-)


To je optional rule z nějaké knížky pro ty, jež jsou líní počítat (nebo spíše nechtějí) 10 útoků na křížník při bitvě 8 lodí....
6.5.2013 19:36 - tony
Erick Joaquin http://www.youtube.com/watch?v=07zLbgXElsA

jo a neděle zatím v pohodě...doufám
6.5.2013 22:21 - tony
koukám že jsem postnul něco uplně jiného sry,skusím najít původní video
6.5.2013 22:39 - tony
Robot Chicken: AT-AT Drag Race

tak postuju jmeno videa protože to video samotný mi postnout nejde :D asi chyba mezi klavesnicí a židlí
6.5.2013 22:40 - tony
k číslům lodí: v okamžiku kdy pravidlová lod nedostřelí věžičkama na zádi k nepřátelským lodím před přídí tak je myslím chyba mnohem větší než jen v počtu děl
8.5.2013 02:05 - tony
důvod proč to všechno váží víc je ten že tam je prostě mnohem víc kabelů,pojistek a blbců který to ručně kontrolujou a přeposílaj
9.5.2013 10:52 - Hunter
Hola hoj, vsem vesmirnym dobrodruhum!

Eee, to je ujetej zacatek...
Neva. Tak jako tak, zatimco my budeme produktivne posunovat hranice spolecnosti a jeji kultury prozivanim pribehu v detailni krajine nasi mysli, pred mym domem bud pobihat naprosto posetile mnozstvi lidi naprosto zbytecne sem a tam, tvaric se, ze provozuji jakesi vnitrni znovuproziti velmi kratkeho okamziku dejin bez toho, aniz by nutne znali zakladni pozadi a duvody teto historicke udalosti.
Aneb, kdyz budeme hrat Star Wars, bude mi pred okny probihat maraton. To znamena zadne tramvaje! Realne se ke me da tak dostat v nedeli jenom pomoci metra. Vecer by vse melo zase byt ok, ale do 12:00 by meli drzet ulice zavrene. Protoze ale tramvaje jezdi vzdy vyrazne pozdeji, nezli co probehne oficialne posledni bezec, tak pocitejte spise s tim metrem a chuzi...
Na tu jednu hodinu byste to ale vsichni stihnout meli :-) Fibri, metro z hradcanske te vezme na muzeum, odkud to skrze metro C snadno zvladnes na Vysehrad. Z nej se pak jde dolu (schody), nebo skace pro dobrodruhy :-)
10.5.2013 01:00 - Miranu
Set sails...
wow, tak to si po te ceste dam to bunbo numbo velice rad, jen mne stve ze budu muset v tak nenedelni hodinu vyjet...
pocitam tak hodinu a pul minimalne... to jsem se chtel o vikendu dospat...
brou
10.5.2013 01:51 - Leese Dailen
jen takovou perlicku: dneska v televiznim prekladu "nebezpeci je pro me denni chlebicek..."

-jsem si pak predstavil jak by tohle prohlasil Leese a trochu me vydesilo, ze to zni docela pravdepodobne (ze si denne ty chlebicky dava)... asi to nekdy pouziju
13.5.2013 01:26 - Miranu
Ty muj mily denicku,
jali jsme se zjistovat odkud vlastne na nas ti zoldaci prileteli...
Zjistili jsme, ze po ceste museli potkat minimalne 3 lode.
1. byla skupina hlidkujicich lodi, nejake 2 fregaty spolecne se stihackami.
2. byl upraveny trandak celni sluzby jez pronasledoval nejakeho dopravce.
3. byl vyse uvedeny dopravce.
Zacali jsme tedy sondovat na velitelstvi 3. planety prezdivane Peklo, mrazivym kusu sutru a pudy, co se udalo...
Poslali nas tedy do konferencni mistnosti pro tisk a podobne nekale zivly co tam nemaji poradne co delat...
Podarilo se jim nas tam nechat a proto jsem se tedy vydal na pruzkum do kantyny...
v te zakladne jsem se nemohl vyznat, bylo to jako kdyz jdu jednou chodbou a ta se nemeni, tak jsem zabocil do jednech z dveri a videl ze je to kuchynka s napojovym automatem...
Tak jsem se tedy vydal smerem k mistu odkud jsme prisli, s kafem v ruce...
Ptal jsem se tedy velitele kde je tady kantyna, on ze se mam vratit do zasedacky a poslal se mnou nejake 2 normal vojaky.
Byl jsem natolik zaskocen, ze jsem se jich ani nezeptal na toalety...
Vratili jsme se tedy na planetu a nase Rakenroll (vysvetlim pozdeji) si domluvila schuzku s kapitanem te pronasledovane lodi.
Pred tim jsme sli promluvit s kapitanem te celni lodi, jez pronasledovala toho domeleho paseraka a zjistili jsme, ze ten sum co maji na senzorech je stopa o pruletu lodi jez jsme hledali.
Bylo to na teze agro planete jako velitelstvi celnice, kterou jsme kontaktovali hned pri priletu a na niz jsme kontaktovali urady s zadosti o povoleni prezkoumani.
Dane misto schuzky jsem prohledl a zjistil ze je postaveno a udrzovano tak, aby kazdy kdo chce nerusene diskutovat v teto restauraci mel moznost uniku jednim ze tri vychodu.
Kolem byl velmi prehledny haj oriskovych stromu, jez mistni obyvatele, veverky o velikosti max 1,20metru, pouzivaji k priprave svych roztodivnych pokrmu a napoju...
Na schuzku prisla pouze sekretarka se kterou Rakenroll mluvila a sdelila ji ze kapitan byl vcera vecer zabasnutej za udajne pasovani...
Vzhledem k tomu, ze to bylo dva dny po pristani, tak se s nejvyssi urcitosti jednalo bud o cover verzi pro prulet, nebo se nam nekdo snazil znesnadnit plany tim, ze jej nechal zabasnout, aby jsme s nim nemohli mluvit.
Proto jsme si obstarali u velitele posadky na "Peklo" dokumenty opravnujici nas k lekarske prohlidce vezne.
Toho jsme "prohledli" a diky tomu co nam rekl jsme se jej rozhodli prevezt do ochranne vazby k nam na hlavni lod.
To se samozrejme nelibilo sefovi veznice a tak jsme to s nim museli vyridit tak, aby mu to neznicilo zivot.
S veznem v nasi zelve jsme se snazili odletet na nasi hlavni lod, jenomze nas dostihla lod celni spravy...
Tentokrat ne predelany trandak, ale fregata...
Pry ze jdou u nas hledat nejaky kontraband a ze k nam posilaji uredniky.
Tak jsme se prisli, samozrejme se zbrani na ramenu a blbim tusenim, kouknout co nam chteji...
Nabehlo tam "komando" nejakych civilu s kverama a prej at odlozime zbrane.
Tak samozrejme ze jsem pomalu poskladal svou bouchacku a muj gun na snipy opatrne na zem, to vite, drahe veci.
Oni vsak ze chteji naseho vezne a ze mu napomahame k uteku a bla bla bla, proste nas sehnali jak bandu brahminu k prulezu a ze si naseho vezne vemou...
No to se nam samozrejme nelibilo ze u toho mu dali pazbou do zad az upadl, varovali jsme je a oni nas zacali kropit svyma blastrovkama, noobaci.
No, tak Rakenroll zacala s prvnim...
omdlel.
Do druheho ruka hodil rybicku a svete div se, on omdlel.
Tak ja jsem si z rukavu vytahl svuj zastavovac a strelil po jednom ve snaze mu udelat diru do ruky. Hybnul se blb primo do vystrelu a lehl jak podseklej Rakenroll.
Rakenroll vyhodila do vzduchu hrst sroubu a maticek a svihla s nimi silou po velicim...
Ten vzal radeji roha a lezl rychle do fregaty.
Rakenroll (vim, to ze se porad obevuje jeji jmeno je jiz unavne), se za nimi probehla, kotvickovym lanem se prichytila k fregate, bouchla do ovladani nasich dveri, ten velici do sveho, ona silou poskodila drzaky a tak nas odpoutala, pak naskocila do jejich kocabky a cele ji zacala uspavat posadku...
Uz jsme pocitali kolik dostaneme v odmenach za zabavenou fregatu a ze by se nam hodily nejake stihace na nasi lod, odpoutali se a s veznem jsme se jim snazili odletet.
Ti se nas snazili udrzet taznym paprskem, ale kdyz jsme zaturovali a zmenili nasi zelvicku na stihacku, tak nas zacali ostrelovat jejich baterie.
Proto jsme sedli do pilotni kabiny a snazili se vzit roha i s nasim veznem, mrtvolou jednoho a dvema noobakama v medikajute.
Byly rychlejsi a palili do nas o ion levitaci (o 100pero).
Neco ruka vymanevroval ale neco jsme schytali...
Tretim zasahem, tesne pred tim nez Rakenroll obsadila lod, nam rozstrileli zelvicku pod nohama...
Nu prezili jsme to jen ti dva noobaci ne.
Bohuzel pri obsazeni mustku se stala nehezka vec.
Ten kapitan ve snaze nas sejmout do nas zkousel vypalit.
No, troufal si jen jeden vystrel...
Po te priletela druha fregata a pokusila se Rakenroll naridit, aby jim zase predala vezne a ze je zlocinec a bla bla bla...
Nu co by jste cekali.
My co jsme si plavali, jsme tedy povzbudili Rakenroll tim ze jsme ji rekli:
"A neni to malo, jedna fregata, kdyz tak zlobi?"
Byly jsme jiz na palube a celou posadku jsme meli pod zamkem.
Oni zase ze chteji vyjednavat a ze chteji svou lod a tak dale...
Rakenroll tedy pouzila jejich prepravku, protoze proti nam poslali vysadkove cluny.
Prepravku ji malem rozstrileli na padrt pod prdeli, ale dostala se tam a cele zajmuti zopakovala.
Na to se tam obevily 2 fregaty, nekolik stihacek a spoustu droidu s kamery novinaru.
My jsme si tak delali vtipky o tom ze nam priletel dalsi kesh, ale nekdo rozumne chtel vyjednavat...
No, Rakenroll tedy to zkusila a na nas koukali stihace a novinarske kamery.
Celkem sranda.
Nakonec jsme si to vyridili s jednou z vysoce postavenych jedi, Rakenroll u soudu, kde ji tedy oprostili od obvineni a dozvedela se ze oba zodpovedni za pusteni tech zoldaku na nas a cover, jsou po smrti.
Jeden pry sebevrazda a druhy lightsaberem s nahnutou ruckou...
Ze by Asai Wintress?

Asi pul dne po soudu za nami priletel typek a ze pry po tom co Rakenroll ukazala nas chteji na kontakt s Kmenem - to jsou ti okrajovi typci co maji tu starou a uz nepouzivanou techniku.
Problemem je ze chteji neco naseho.
Proto ze ji s nami vymeni ale jen pokud vyhrajeme nejakou zkousku.
Prvni kolo bude na planete, kam nas zaveze.
Rakenroll prijmula a zaroven po tom co rekla ze jo, tak nam doslo vyrozumeni o tom ze by jsme se jiz nemeli v tomto systemu sdrzovat a ze tu nejsme vitani.
Co dodat...
Nastoupili jsme a doleteli na okraj, kde jsme spolecne s protokolarnim droidem, oblecenym do klonacke zbroje, prileteli na sraz.
Ti typci vypadali jako lide, jen meli 2 metry a prijeli za nami v supermoderni frigate.
Nabrali nas, naznacili nam:
"Tady budte a kdo presahne tuto caru bude zabit".
Rikali jsme si ok, proc je drazdit.
Dopravili nas do nejake prastare stanice nekde na orbite jedne planety.
Nas najimatel se mohl ze vzdalenosti dvou dalsich planet divat co se deje.
Tam nas odvedli do briefingove haly rozdelene na 6 sekci silovymi poly s hologramem planety kam nas chteji vysadit.
Krom nas tam byli i jini.
Republika poslala nejake tezkoodene klony, nas a (uz mi to nemysli ted si nevzpomenu).
Sepky poslali skupinku hašišak droidu (asasin droidi), nejakej mix ruznych znad bounty hunteru ci co a (uz mi to nemysli ted si nevzpomenu).
Vsichni se koukali na ctverec, asi 1/4 planety co ma asi podil 50 procent souse a snazili se pochytat co nejvice.
Radeji jsem to nahral kamerou a z vysledneho zaznamu udelal mapu cele planety, kterou jsem poslal do taktiku Rakenroll a Ruce.
Naladovali nas do predpotopni pixly co mela na tu planetu snad spadnout a rekli:
"Ten tym co se z ni vrati jako prvni zpet sem na zakladnu, ktera bude menit pozici, tak vyhral. Ztraty jsou povoleny, pokud souperenim chcete ztracet cas. Budete rozmisteni na preskacku."
Velka sranda, jelikoz pristani bylo skoro drtive a vyrizli jsme velkou brazdu v povrchu.
Jen doufam ze se ty hasasin droidi porouchaly a na nas zbyde jen ten zbytek...
Okamzite jsme vylezli i se svymi speedry z pixly, ktera ztratila trysky, a zjistili jsme ze planeta je silne radioaktivni.
Proto jsme zapocali premyslet kde jsme se tak zhruba na stovky kilometru mohli ocitnout a zacali debatovat o tom kde jsou ty vesnice uvedene na holu, nyni jiz nasi mape, planety.
Rozhodl jsem se tedy zkusit radiaci a zjistil jsem ze kousek od pixly je radiace nizsi.

Zacina vecerka, zbytek deniku dopisi pozdeji a pak ji zkopiruji Dexovi.
Proc se delat zbytecne dvakrat s tim samym.
;)
13.5.2013 10:29 - Bleška
Miranu napsal: Do druheho ruka hodil rybicku a svete div se, on omdlel. :D, první co mě napadlo, že po něm hodil rybu :D :D, doufám, že to skutečně byl nůž :D

Stále nechápu Rakenroll... To si tvoje postava myslí nebo je to přezdívka od hráče? :)
13.5.2013 10:35 - Hunter
Diky Milane za zapis. Sice tedy v tom vidim spoustu nesrovnalosti, ale co uz :-) +1 Force point do dalsi hry.
A to jsem se vymyslel se jmeny!
System, ve kterem nejste vitani: Petrohrad
Planeta na ktere se tezi palivo, je zmrzla a jsou tam vojaci Petrohradu: Peklo
Kapitan prepravni spolecnosti, obvineny z paseractvi: Smith, lod Smithovo zlato
Kapitan vojaku, ktery spachal sebevrazdu a nahral o tom video: Flint
General, ktery chtel s Rak Dol vyjednavat, nebo ji rozstrilet i s lodi na hadry: Bel Iblis (jen tak mimochodem, je to i senator :-) Za Corellii :-))

Ad jednotky ucastnici se akce Kmene (zeleni, svalnati, vysoci a evidentne obratni a rychli - s pristupem ke Columi technologii):
Republika: 4 muzi, Clone commando
19 muzu (dva oddíly vede ARC trooper)
3 muzi a droid, Adra
Sepky:
18 assasin droidu a takticky droid, Obchodni Federace
10 muzu, Sabaoth mercenary (bounty huntri jsou nejspis v tymu, navic Sabaoth velitel Cavik toth :-))
1 large drsnak v armoru, 2 magna guard droidi, 6 muzu, Commerce Guild

Dalsi hrani bude v sobotu, 25.05.2013.
13.5.2013 10:36 - Hunter
hodit rybku = skocit po nekom skokem plavnym :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075714111328125 secREMOTE_IP: 18.191.174.168