Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
13.5.2013 14:29 - Miranu
Rakenroll == navrh komixoveho jmena pro novou systemovou hrdinku, ci padousku Rak Dol
13.5.2013 21:02 - Miranu
Leesi, to by byl novy trh, tak proc jej nevyuzit ;)
14.5.2013 08:37 - Bleška
Aha, tak hodit rybičku - skočit po někom, to mě nenapadlo :D, to musela být čupr scéna :D

To Pavel: Na ten mail ti jednoho krásného dne odpovím, But first, meditate I must :D :D.
14.5.2013 08:49 - tony
takže hláška pro příští hru :" nedělejte s tím Caviky."


No já připouštím že když moje postava sama zajala dvě fregaty(omráčila jim posádky) a omlouvala to tím že jim neubližovala jen omračovala(před soudem z terorismu) mohlo by to vést k takové přezdívce.Nicméně pokud to jméno někdo bude komolit před ní asi mu to vysvětlí po Dartvejdrovsku :"Schledávám nedostatek vaší úcty k mému jménu za nevyhovující."
14.5.2013 09:20 - tony
Dopis Hraběti Dooku ,kopie zaslána na Jedikoncil,kopie zaslána kapitán Dex

Vážený Hrabě

Schledávám vámi vydaný zatykač za první zábavný prvek na vaší straně fronty proto jsem ochotna vám takový čin odpustit pokud nám zašlete 400ks krystalů do lightsabrů.Vzhledem k tomu že členové Jedikoncilu nám nedokázali krystali dodat a neustále nám zabavují meče které si opatřujeme u vašich forcerů.Myslím že pro nás všechny bude jednodušší když nám v takovéhle maličkosti vyhovíte a já naoplátku nebudu z toho zatykače vyvozovat vůči vám nic osobního.

S pozdravem Poručík republikovích komand RakDol

P.S. dodací adresou budiž naše bývalá základna.Nebo naše momentální stanoviště, vzhledem k úniku informací v naší struktuře velení to pro vás nejspíš nebude žádný problém zjistit.
14.5.2013 09:34 - tony
na formulování toho dopisu klidně ještě zapracuju pokud mi bude chtít pomoct náš expert na diplomacii.

Za mne bych tam možná změnil konec na bývalou základnu a nebo Jedikoncil na koruskantu
14.5.2013 12:48 - Hunter
Po přečtení Tondova dopisu:
lol
Po pěti minutách po přečtení Tondova dopisu:
"bum" Dex se zastřelil (nějak mi docházej životy za Dexe, přestaň! :-)

Andreo, you shall not pass! Hlavní je, že jsem ti psal, že ti deník předělám a ještě nepředělal :-)

Ad pro všechny, Michal vymýšlí novou postavu, tak to s novým hráčem vypadá slibně :-)

Wrigly, kdy konečně můžeš hrát? Písni nám termín :-)
14.5.2013 14:19 - Fibriso
jako momentální stanoviště, tj. základna, bych volil sytém "v pohybu", aneb máme základnu na lodi, která se každých 14 dní někam přesune....
14.5.2013 18:57 - Leese Dailen
Toho 25.5. bych i mohl, ale nevim co bych tam ted delal - uz je davno po vyjednavani :{

tony píše:
pokud mi bude chtít pomoct náš expert na diplomacii.

Jasne, pojd sem a na chvilku mi puc tu tvoji svitici hracku...jejda, ups, kruci...kde se to vypina...rakdol? zijes?...hmmm tak to by bylo.
15.5.2013 13:01 -
Pcha! Wrigly, ty jsi nonbeliever! Jen se zeptej, kolikrat museli vyjednavat zatimco Ty si davas nohy nahoru a tvaris se, ze neco delas! I kdyz jenom pijes kafe! :-)

25.05. tedy plati, prima, budu se tesit na vsechny :-)
19.5.2013 15:45 - Miranu
Nejak to tu vazne...
mate nekdo pravidla podle kterych bych si mohl navrhnout/zmodifikovat dopravni prostredek?
20.5.2013 07:31 - tony
ano pokud to je spacešipka nebo droid....ale nejspíš se to dá použít nacokolif
20.5.2013 09:27 - Hunter
Souhlas, taky si nejsem jisty treba airspeederama, natoz motorkama :-) Na to uplne pravidla nejsou, takze spis odhadem, co jeste je a co uz neni smysluplne...
Ale v zasade by se mely pouzit pravidla pro spaceshipky (starships of the galaxy)...
20.5.2013 11:00 - Hunter
Ctyri veci za me :-)
1. uprava skupiny jdouci na vysadek - Wrigly bude hrat = Leese letel nakonec taky. Pro Leese - seznam vybavy, pls. Ber jen v potaz, ze je to mise do nezname oblasti a nejsou detaily znamy. Je moznost si vzit "zakladni" vybavu (zadani ukolu). Navic jste kazdy pribalil motorku (speeder) a jetpack. Zkus si nejak odhadnou mnozstvi kafe, co vezes a pripadne mi napsat jine vychytavky...
2. na dalsi hre budou dva novi lide. Michal, ktery se k nam prida (ma vlastni postavu, najdete na planete). Muj mladsi bracha Lukas, ktery nikdy nehral rpg, si to s nami zkusi take zahrat. Dam mu postavu vojaka, klona, aby to bylo pro zacatek snazsi. V ramci zjednoduseni zapojeni tak brachu zkratka vezete s sebou jako clena Adry.
3. Protoze na vysadek jste o dva cleny bohatsi, protocol droid Ferda zustal doma :-) Musi vam stacit vzdy fermentovany (cti nakvaseny) Leese :-)
4. V sobotu, 13:00 u me doma :-) Pokud vite, ze nemuzete, pisnete mi sem a pak idealne mi poslete i smsku :-)
21.5.2013 12:30 - tony
na palmovce sme našli zajímavou čajovnu kde je v sobotu od dvanácti otevřeno nechcete ji vyzkoušet pro případné hraní "jinde"?
21.5.2013 14:14 - Hunter
Za mě rozhodně ne :-) Tahám se s tunou krámů, takže néééé :-)
22.5.2013 19:30 - Leese Dailen
Tak jenom upresneni, dostal jsem jednu z nejpozdejsich smen, takze koncim az 14:55, takze kratce po treti tam budu. Zacnete teda beze me a snad se pak rozumne zapojim. Zdar a Silu
23.5.2013 15:39 - Hunter
OK, tak ja zacatek necim prolozim :-)
Na treti s tebou pocitam...
24.5.2013 21:39 - Miranu
prijdu
27.5.2013 10:05 - Hunter
Děkuju všem za hru, doufám, že se líbila :-)
Protože Andrea mi brečí do mailu, můžete sepsat svá hlášení/pohledy ze hry? :-)
Jako obvykle nabízím force point to další hry jako odměnu :-)

Další hra bude 09.06.2013 bez Wriglyho a následná poté 15.06.2013 s Wriglym. Napište si to do deníčků a budu se těšit na viděnou :-)
Místo upřesníme, ale nejspíš zase u mě :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096624135971069 secREMOTE_IP: 18.216.83.240