Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
15.7.2013 22:51 - Miranu
Paklize vsak na mem vylouceni trvate, pak vase rozhodnuti budu plne respektovat. A doufam ze se neloucime ve zlem...

Preji hezky tyden protkany mnoha zazitky ;)
16.7.2013 10:17 - Hunter
Leese Dailen píše:
Par bodu! mas na priste Force point. Jinak opravdu pekne napsane, diky.

Juhuu, diky! :-) No, puvodne to melo byt par bodu, ale pak jsem se rozepsal :-)

Ano, Milane, na vylouceni trvam, dosla mi trpelivost a ochota s tebou spolupracovat.
16.7.2013 10:47 - Fibriso
Anyway, Likit (proč mě to zní jako Lick It, tj. olizni to?) je předpokládám scout, nebo je to oblíbené "i find our lack of scouts ...disturbing?"
16.7.2013 10:58 - Hunter
I find your Likkit disturbing!
16.7.2013 10:59 - Elvid
Ve jménu nic konkrétního nehledej, nebylo vytvářeno s takovým záměrem, takže prostě Likkit...;-)

Co se průzkumu týče, tak on je spíš na proniknutí do objektu a případného tichého odstranění hlídky, než přímo przkum v terenů, sic se schovat umí i vzhledem k jeho velikosti...O:-)
16.7.2013 11:16 - Hunter
Jojo, +5 do skillu za velikost :-D Lidicky zlati, zkuste se podivat na denicky tentokrat vcas - Fibri ma hotovo s Catharkou (hodim to do pdf a vyvesim), Tondo, co bys rad ty? Mam ti zkusit pomoct?
Wrigly, verim, ze uz to budes mit brzo hotove taky :-)
Spis kvuli Michalovi, aby tusil, co umime. V prumeru totiz jsme spis tak o dve urovne drsnejsi (vuci postavam z pravidel), obcas i o tri :-) Hlavne kdyz se vezme v potaz, ze tentokrat jsou oba hardcore forceri na palube :-)

Jee, to byly casy... Petr hlasil - vylodilo se asi 20 B1 a postupuji smerem k vam.
Dex: Prima, to mame tak 2 kola prace...
GM: A za nima postupuje dalsich 60 B1!
Dex: Super, munice je dost, do deseti kol hotovo...
GM: A za nima vystupuji z lodi dalsi dve tisicovky B1!
Dex: Hmm, to uz bude na dyl, ale melo by to porad jit :-)
GM: Vrazedny vyraz...
16.7.2013 11:38 - Elvid
Hunter píše:
kvuli Michalovi,

Tak priblizne tusim a kdyztak zaimprovizuju...;-)

Hunter píše:
Jee, to byly casy

Tak tolik jich tu urcite nebude...pokud nezacnes strilet do lidi, nebo nebude nejaky duvod, aby oni sli po Vas...
16.7.2013 12:45 - Hunter
No on je na nas Petr neposlal, spokojil se s asi 80 B1 a protoze jsme se porad tvarili moc sebevedome, tak prihodil nejakou drsnou droideku :-)
Dex: Maro, (Fibriho postava, kdo vi jake jmeno), sejmete tu droideku!
Mara: Rozkaz! (a dal v klidu palila po B1, protoze jeji vystrely nebyly videt)
a droideka spokojene likvidovala Kure (nejake experimentalni chodici vozitko, ktere Fibri nekde nasel)...
Dex s rotacakem kropil B1, tak se myslim Rak Dol obetovala a nasazela par ran do droideky, aby Fibrimu pomohla :-) To byla hrozna fraska ten boj :-) Super zabavna, ale fraskoidni :-)
16.7.2013 12:47 - Hunter
Ostatne, jestli si to dobre pamatuju, tak jsem si hodil za Dexe na taktiku 1 - takze kdyz jsme videli potencionalne nepratelsky bunkr, Dex vyhlasil "charge" primo na nej (idealne v jeho palebnem poli, presne pred strilnami :-))... A vsichni poslechli! :-D Mara se ale po par krocich zdejchla, schovala a jala se k bunkru plizit po svem :-)
16.7.2013 16:27 - tony
za mne +1 do Síly,+1 do odolnosti

další bud +1 lvl jediho a bonus feat / ideálně trénink
nebo jedi knajta a force technik / ideálně dabl trans nebo něco na boj

nicméně dobrým návrhům se nebráním
16.7.2013 17:52 - Hunter
a nechces zvednout obratnost ze 17+3 na 18+4 a inteligenci z 13+1 na 14+2 (znamenalo by to skill! :-))
Jo a protoze mam doma tu starou verzi - level 10, muzes mi napsat, co jsi si vzal na prestupu? Nekam jsi to uz urcite psal, ale at to nemusim hledat, pls :-)
Mrknu se pak na nejake moznosti, co by ti mohly prospet...
16.7.2013 17:56 - Hunter
Dve pravidla k odhlasovani:
1.Feat skill training - kdyz si jej vezmete, muzete se naucit jakykoliv skill i ten, ktery nepatri do vasi classy.

2. Inteligence se zvedne - berete si skill opet dle valstni vule, nezavisle na classe.

Pro oboje plati, ze vam to musi GM schvalit a musite vysvetlit a odehrat uceni se daneho skillu.
Za me:
1. Ano, 2. Ano
Mam ted v praci dost prace, takze az budu mit volneji, nebo se budu doma nudit, dohazim tam ty posledni odsouhlasena pravidla - zatim tam nejsou.
16.7.2013 21:35 - Bleška
Hunter píše:
Dex: Maro, (Fibriho postava, kdo vi jake jmeno), sejmete tu droideku!



Když já se do ní nemohla trefit, tak jsem střílela aspoň po těch B1 :D.

Ad bunkr - Mara začala protestovat, protože se jí zdálo, že na sebevraždu je ještě příliš mladá :D. Dex ji pak poslal na průzkum základny, že si s ostatními poradí s bunkrem :D.

Jj, časy to byly zlé. Pro separatisty :D. A stále jsou :D :D.
16.7.2013 21:40 - Bleška
Pravidla, protože mi to přijde logické, že se postavy v průběhu věků naučí i věci, které nepatří do classy, tak 1. Ano, 2. Ano :)
17.7.2013 14:45 - Hunter
Aktualizováno hlasování - tj. home rules :-)
Připomínám hlavně dvě:
1. můžete si vybrat bonus za hodnost i z těch nižších. Výběr probíhá při přestupu, tj. nyní - dejte vědět, co chcete.
2. hodil jsem tam to trénovaní skillů, i když jsme to ještě neodsouhlasili v dostatečném počtu (ale předpokládám to :-)). Pokud to vyvolá potřebu předělat nějaké postavy, dejte mi vědět, nebráním se tomu :-)

Dex si bere bonus z hodnosti - jednou za encounter po celé kolo, všichni v jednotce +1 do útoku :-)
17.7.2013 15:32 - Hunter
Aktualizovana rank and requisition... Prekvapive Leese predehnal Rak Dol...
Ze by to melo co delat s -2 za zajmuti dvou spratelenych fregat? A to jsem hodne uvazoval s tim, ze -5 je za "utok na dustojnika" - treba dva omracene kapitany fregat? :-)
Dva nasi novacci jsou pouze desatnici, neb jim do zacatku nedam nic zajimaveho (valecne konflikty, nebo hrdinstvi v boji) - nejsou to vojaci, takze i kdyz se to stalo, nemame o tom dukazy :-)
Mrknete na to :-)
18.7.2013 07:39 - Elvid
ad pravidla) sice to sam neplanuji vyuzit, ale nemam s tim problem, protoze mi to prijde logicke a odbourava to alespon obecne ten problem, co jsem resil na zacatku s tim, ze si nemohu vzit Akrobacii jinak, nez za feat. :-)

ad rank...to jde zatim mimo mne, protoze ani nevim, co to vlastne je...i kdyz hadam, ze ta pravidla k tomu jsou v materialech. O:-)
A Likkit mit z minulosti "hrdinstviv boji" (tak to asi ne, krom te jedne chvile, kdy ho prepadli a malem zabili) a "valecne konflikty" (to si take nejsem jist, ze bych to takto oznacil...nehlede na to, ze to bylo v dobe, dky ani moc valka nebyla) takze i kdyby se znala presna minulost, tak by to stejne na nejake kladne hodnoceni (ve vojenskych slozkach) nebylo...:-)
18.7.2013 11:01 - Fibriso
mrkám, a koukam, že tam je spatný Syldřin deník...
1 ano
2 ano

Píše:
Ze by to melo co delat s -2 za zajmuti dvou spratelenych fregat? A to jsem hodne uvazoval s tim, ze -5 je za "utok na dustojnika" - treba dva omracene kapitany fregat? :-)

a pokus o snižení autority Velitele základny? (v té kantýně)
18.7.2013 11:07 - Hunter
Fibri - taky si rikam, posli mi, pls, aktualni verzi - uz mam zmatek v tom, co mam doma a co v praci a co je spravne a co ne :-) Tak mi posli, pls, aktualni i s vybavou (viz rozpocet) a hod sem pdfko... Mel bys mit taky pristup do materialu...

At rank and requisition - mrkni na Galaxy at War, stranka je to cca 77, nebo tak neco. Tam o tom pisou :-) V zasade jsou to bonusy z hodnosti v jednotce a taky z toho plyne napr. ta zavolana podpora shutlou z minule hry... Pokud dane veci nejsou k dispozici, jako napr. na tve misi, tak je to ok... Spis se to ma projevovat jen kdyz je pobliz nejaka podpurna jednotka :-)
18.7.2013 11:14 - Fibriso
jakmile dorazim domu z prace (me 3 prace) tak poslu

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075220108032227 secREMOTE_IP: 3.140.185.170