Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
3.2.2014 16:50 - Bleška
Hele, šlo by hraní v neděli posunout na dřívější čas a skončit dřív? Já totiž v 19:00 mám být v Lucerně na maturitním plese, takže budu potřebovat alespoň v pět, možná trochu dřív vypadnout. Případně hraní hodit na sobotu. Pokud nejde ani jedna možnost, svět se nezboří.
5.2.2014 04:48 - Hunter
Sobotu za sebe overim - ale predbezne jsem se bavil s brachou, ze se u nej zastavim. Takze bych spis preferoval neprehazovat.
Ad nedele, tak nemuzeme na maturitak s tebou? Nebudeme strasit, Tonda zazpiva, Wrigly zatanci a ja udelam striptiz? No, nejak to urcite nakombinujem :-P
Heh, kdyztak proste uteces driv :-)
Btw. dalsi hrani tedy dokonceni pribehu kdo to zle droidy posila pod taktovkou Wriglyho :-) No a zapis nejak snad dohromady jeste stihnu dat :-)
5.2.2014 16:55 - Bleška
Ok, uvidíme :).
ad. ples: Nemám pro vás lístky a obávám se, že vás ani nebudu schopna propašovat :D. A mám takový dojem, že wookijskou striptérku si zarezervoval Tonda :D
5.2.2014 16:57 - Leese Dailen
Tak sobota se mi stejne nehodi, uz mam obsazeno... ale pro drivejsi start jsem klidne, jen bych to uplne neprehanel.
5.2.2014 20:28 - Bleška
ok, sobota nic :), tak aspoň ten dřívější start :), kdysi se začínávalo od 11, pro jednou by to šlo, ne? :)
6.2.2014 06:37 - Hunter
Sodoma komora! Tak brzo? :-D ale jo, ja muzu, co ostatni?
8.2.2014 08:50 - Leese Dailen
ok
8.2.2014 20:15 - Bleška
To nás moc čas nepotvrdilo. Hraje se tedy od 11 nebo od 13?
8.2.2014 23:52 - tony
sorry já mohu kdykolif takže si řekněte
9.2.2014 02:49 - hunter
v jedenact u me :-) kafe s sebou :-)
9.2.2014 08:52 - Elvid
Původně u mne byla možnost, že bych dorazil spíš ve 13:30 a ta nakonec nenastala a teď zjišťuji, že se začíná vlastně v 11:00...No ok, zkusim dorazit včas. O:-)
13.2.2014 05:11 - Hunter
Drazi a mili, dalsi hrani za nami :-) Tonda nemohl, co je Tondo?

Shrnuti za me:
Posledni vyspa - upravena stanice na okraji znameho vesmiru. Za ni dal je jiz jen Pustina, krajina, ve ktere zahadne selhava hyperpohon kvuli nadmernemu mnozstvi hypercastic. Diky cenove narocnosti cesty byla tamni cast galaxie zmapovana jen z jedne tretiny a kdo vi, co vse ukryva dale.
Na stanici jste potkali jejiho "sefa" a majitele, Jamieho Corda.

Charismatickeho svihaka s kloubokem a tezkym blasterem nizko zavesenym. Ten vam za uplatu poskytl astrogacni mapu zname casti, stejne jako upravu lode pro lepsi vydrz vuci casticovemu stineni.
Hypercastice osciluji v intenzite, ale napadneho snizeni dochazi vzdy na cca 6 tydnu po dobe cca 8 standardnich mesicu. Castic tehdy vyrazne ubyde, cca na 1/4 standardni hodnoty. I tak je ale oproti bezne urovni stale stonasobna. Nejblizsi takove snizeni je za 7 tydnu.
Na Coruscantu si Leese vyslechl nazory jinych senatoru na akci na Balmorre. Dostalo se mu te cti, ze si muze vyslechnout trojdenni skoleni o bezpecnosti poradane senatnim vyborem pro bezpecnost vysokych hodnostaru.
Pakhla z Kmene by rad s Leesem mluvil.
Dale na Coruscantu se Leese a Likkit setkali se serzantem Kal Skiratou

, trenerem a "otcem" jednotky comand Omega. Ty znate z planety kmene. Navic take potkali ARC troopera, kapitana Ordo. Tito muzi jsou na Coruscantu proto, ze nekdo pacha smrtici teroristicke vybuchy v kasarnach klonu.
Kal Skirata varoval Leese ze se comander Durge dostal z planety Kmene a stejne tak mohl utect i nekdo dalsi. O planetu Kmen zrejme po testu opet ztratil zajem a dohled nad ni nebyl tak veliky. Vymenou mu Leese dekodoval zasifrovane rozkazy, ktere ukazuji na dodavku podezrelych zasob do kasaren. Rozkaz byl podepsan klonem slouzicim v administrativni casti zasobovani na Coruscantu.
Marnshara dostala ukol od mistniho slechtice, aby se podivala po rodinnem medailonu. Vzhledem k tomu, ze byl ukraden, muze se pohybovat mezi paseraky, ke kterym ona ma preci jen lepsi pristup.
Fregata je momentalne v docich, kde podstupuje vymenu hyperpohonu za novejsi. Navic jsou zabudovavany upravy pro lepsi stineni hypercastic. Na fregatu take bude dodano roboticke a svarovaci vybaveni jako vymena za zasoby, ktere se vyzvednou pri ceste do Pustiny.
Jako vyraz vdecnosti byl predan Dexovi kontakt nedaleko systemu Ord Mantell, ktery vyhodne nabizi k odprodeji stitovy generator z Commerce Guild Destroyer - zrejme se jedna sice o repasovany, ale funkcni model za velmi vyhodnou cenu. Efektivne stity o sile 125 SR, zabirajici kvuli repasovani 7 emplacement bodu. Nabizena cena k nakupu zlevnenych 600 000 kreditu (oproti 1,25 mega noveho) je casove omezena, neb se k ni drive, ci pozdeji prihlasi i nekdo dalsi (zatim ale byla pozdrzena pro Republikove kruhy domobran apod).
14.2.2014 18:36 - Elvid
Jen si overim, hrajeme tedy tuhle nedeli? Vim, ze se o tom predbezne mluvilo, ale Tonda asi ani netusi. O:-)
14.2.2014 23:41 - tony
zdar,tuhle neděli budu po šesti šichtách v řadě,takže spíš nebudu než ano.
Příští neděli bych nicméně měl 24ku. po třech dnech volna :)
15.2.2014 11:01 - Bleška
já bych osobně také preferovala až příští neděli a ne tuhle
15.2.2014 18:33 - Elvid
Vypadá to až na příští a za mne není problém, takže s tím tuto nepočítám.
15.2.2014 21:26 - Hunter
OK, taky tedy nepocitam, dam vedet Wriglymu... Ostatni tedy vi a neprijdou :-)

Btw. dalsi hrani budeme dohravat Wriglyho stanici hruzy :-) Dalsi hrani v nedeli, 23.02.2014 u Tondy v praci.
24.2.2014 00:20 - tony
2.3 neděle další hraní a já mám samozřejmě noční protože jinak by to byl majnstrým.Někteří z nás prostě neumí číst v kalendáři a já se vám za něj omlouvám.
25.2.2014 07:24 - Leese Dailen
no a kdy mas teda doopravdy cas?
25.2.2014 19:36 - Hunter
Hrajeme dle dohody v nedeli, 02.03.2014 u me doma od jedne hodiny odpoledne.
Tonda proste utece o neco driv a my to dohrajeme :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091084003448486 secREMOTE_IP: 3.137.192.3