Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
25.8.2010 13:21 - Babau14
Jarik mi ani nepsal že se hraje a hrát jednou za měsíc to mě nebere.
25.8.2010 15:18 - tony
já myslím taky budu uvidíme jestli vstanu
25.8.2010 16:00 - Hunter
Tondo, estli nevstanes, osobne ti poslu zurivou esemesku! A strhnu expy na dracaku! :-D

Ou jee, bando lina, vstavat, jde se do prace! Tak jedu na ty nohy! Dailene, odjezd taky, rekli cela jednotka, tak cela jednotka! Tak jedu bando, tohle neni oslava Palpatinovych narozek!

... :-)
25.8.2010 16:05 - Babau14
A nebo taky je :)
25.8.2010 17:10 - Bleška
Hra s Jarikem se koná. Psal mi sms, jestli přijdu.
25.8.2010 20:46 - Fibriso
Skrt si bohužel dovolenou vybírá jinde, mimo Eclips, a tak moc zas Dex řvát neumí, aby přeřval vakuum
25.8.2010 22:03 - Babau14
Tak kdo teda přijde ?
Vím že Lees Dex asi Rak Doll a ten novej ????
26.8.2010 10:54 - tony
http://www.videacesky.cz/reklamy/mistr-yoda-dabuje-navigace-tomtom
26.8.2010 12:05 - Hunter
Jojo, vypada to, ze budeme ctyri... Nevim, jestli s Jirkou nekdo delate postavu, ja na to do konce tydne cas mit uz nebudu...

Ad navigace - lol, asi si to stahnu, Yoda bude drsnej navigator :-)
27.8.2010 19:45 - Bleška
Změna! Mara se hlásí do služby!
27.8.2010 20:29 - Babau14
Tak tam buď v 13:30 zatím pa
31.8.2010 16:34 - Hunter
Tak hra byla paradni! Hrozne rychle mi to uteklo a myslim, ze jsme i chytre a vtipne zapojili Jirkovu postavu - "za trest" jsme ji vyfasovali a nemuzeme ho reklamovat :-D
Na priste si asi budeme muset vybrat, co budeme delat, ale osobne bych sejmul Jedie, jednoho, dva, nebo treba tri, to uz se vyplati :-) A pak resil, kdo s kym a za kolik :-) Btw, myslite, ze nam nechaji jejich mece, respektive ze se najde nekdo, kdo by nam je chtel brat? :-)

A jestli se v budoucnu potkame s nasi starou druzinkou, nooo, tak to bude vazne sec mazec livanec :-)

Takze vseobecne, paradni hra, Petre, uz se nemuzu dockat pokracovani tedka v nedeli :-)
31.8.2010 19:25 - Fibriso
si delate legraci, ja tenhle víkend stopro nemůžu
1.9.2010 11:28 - Hunter
Fibriso píše:
si delate legraci, ja tenhle víkend stopro nemůžu

Jenze ty nemuzes skoro zadnej vikend :-) Tak zrus vsechno ostatni a prijd na to nejdulezitejsi v nasem zivote - SW sezeni s Petrem :-)
1.9.2010 11:39 - Hunter
A male shrnuti toho, co se delo minule - dostali jsme za ukol jako Adra jednotka se sebrat a doletet na Mon Calamari. Tam jsme zajistovali bezpecnost pro samotneho, uzasneho, charismatickeho a vsemi milovaneho, PALPATINA! Normalne jsem se od nej dostal na dostrel pusky! Veril bys tomu? Nikdy bych si nemyslel, ze budu tak blizko prave JEMU! :-D
No a protoze jsme zajistovalo vzdusnou bezpecnost a snipery vseobecne, zajistili jsme si kanclerovu osobni pozornost. A to tak, ze jsme nechali snipera dvakrat vystrelit z prenosneho dela. To, ze je to large obluda, ktera ma komplice a dokaze nas snadno utlouct pestma, jsme zjistili pri akci uvnitr budovy. Drsny boj byl ukoncen opaskem granatu od Rak Dola a jednou rychlou davkou z pistole. Diky tomu jsme meli dva zajatce, prusvih na vedeni a vy vysledku i novou misi...
A taky noveho clena... Hraje ho Jirka... A je to taky large obluda... S kladivem... Co vibruje... A jak jsme se k nemu dostali? Dex dostal sprdunk od kapitana (pri kterem mu telepaticky rval do hlavy, ze se chova jako cu... a hajzl a tak vubec) a dostal za ukol letet vysetrit s jednotkou, odkud jsou zabijaci. Navic musi prijmout do tymu tu obludu. Byvaly to pirat, co se rozhodl vstoupit do armady misto sezeni ve vezeni. Akorat radovou jednotku nepochopil. Slozil deset chlapu do bezvedomi a pak ho utloukli. Z basy ho dostavame my, asi za trest. Ma nam pomoci pri tehle misi a Adra ho ma "na zkousku". Kdyz by delal problemy, mame to na miste vyresit. Nakonec se diky Leesovi dohodneme, ze pujde s nami. Dex mu galantne nabidl, ze kdyz bude hodny, mozna muze mit novy klan, kdyz o stary prisel (byl vyhosten).
Letime na nejakej novej sutr, odkud jsou ti assasini. Jo, jeden z nich mel rozsahly cyberimplantaty. Nachazime primitivni kulturu a co navic! Jedie! Tajny kontakt skrze Dexe predava info, ze se hledaji tri Jediove kvuli minulemu utoku na Palpatina. Jeden z nich sedi popisem na toho, co kempi v cervenem klanu. Skupina se dohaduje, kdo s kym a proti komu, Mara cuci na tabor a Skrt drzi lod se zbytkem posadky v jednom z kanonu. Mame neprijemne tuseni, ze si nas Jediove museli vsimnout a tak cekame, kdy nam nekdo zaklepe na okno lodi...
Priste doresime, co budeme delat a kolik Jediu odstrelime - Dex nabizi doutnik za kazdeho, ale odstrelit si je chce sam :-)
1.9.2010 14:16 - Bleška
Mara má stále ještě prst na spoušti... xD
1.9.2010 14:28 - Babau14
Tak v Neděli pal
1.9.2010 14:31 - Babau14
Mám volno a bude se hrrrrrrááááááttttt je na vás od kolika ale klidně od rána musím pozvat někoho ba oběd stále mu to dlužím (hihihi).
Tak jak na tom jste s časem ?
Můj návrh neděle od 10:00 na Vinohradech
1.9.2010 19:28 - Fibriso
Píše:
Jenze ty nemuzes skoro zadnej vikend :-)

jak každej víkend nemůžu, zatím jsem mohl pokaždé, kromě těchto dvou víkendů... (ve kterých se zrovna hraje)
2.9.2010 00:26 - Wrigley
Ja muzu a pocitam s tim, klidne od tech 10:00 (jirkovi vyridim).

Na obed se tesim :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099904775619507 secREMOTE_IP: 3.149.27.202