Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
23.10.2014 01:46 - Hunter
Uvidíme, jak rychle budeme postupovat v hraní, ale očekávám, že na dohrání story liny Pustiny vyjdou tak dvě hraní včetně příštího. Poté by měl na řadu přijít Wrigly se svou misí...
Po něm předpokládám, že se zase ujmu vedení já... A poté, no, zkuste přemýšlet, kdo by cca na přelomu roku mohu zase na chvíli převzít otěže :-)
Tondo, Andy, Michale? :-D Nejspíš to bude na jednom z vás :-)

A zkuste někdo ten zápis... Přijde mi škoda, když vám tu píšu skoro sám věci k příběhu :-/ fňuk! :-)

A jj, budeme hrát tedy první neděli v listopadu u Tondy :-)
28.10.2014 10:04 - Bleška
Já s nedělí počítám :)
30.10.2014 11:12 - Hunter
Ty jo, vazne nikdo zapis? Jsem zklaman :-/
3.11.2014 02:05 - Hunter
Kdyby někoho zajímalo, jak vypadal
4.11.2014 17:36 - Elvid
Přes počáteční problémy se bitva začíná vyvíjet lépe. Minimálně polevuje vliv od DM, tak se vydávám pomoci dopředu, kde narážím na předvojovou skupinku. Zničili nějaké rezonující krystaly a chystají se na věž v nedaleké hoře. Přidávám se k nim. Po chvíli nacházíme vchod. Přes udržování štítu proti DM začínají pociťovat čím dál větší neklid.
Pohyblivé stíny. Chladno. Nezvyklé zvuky. To vše a mnohem více nás provází za mírného stoupání stalagmitovým tunelem, než dorazíme do velké haly.
Uprostřed je držen poměrně velká bestie a za ní jsou počítače s holokronem. Neváhám a vydávám se přes místnost k počítačům. Sice to nemusí být nejrozumnější způsob, ale pochybuji, že jen drží tu bestii mimo dosah, takže se je pokusím vyřadit. Každý okamžik může zachránit někoho venku. Ostatní střílejí po bestii.
Třísknu do nich a zdá se, že jsou stíněné proti ionizaci. Co naplat. Au. Ta příšera mne chytla a přehodila dopředu. Vydám se znovu na cestu a opět se to opakuje. Kvůli těm chůdám jsem asi moc vysoký, tak teď při zemi. Už to vypadá dobře, tak mlátím jeden počítač a do toho i sousední sloup, co vede skrz strom nahoru. Sloup je promáčknutý a z PC se kouří, monitor zhasnul, když Leese oznámí nastražení výbušnin. Mizím za roh.
Vyřadilo to holokron a ostatní počítače se zdají být neaktivní. Tlak na mysl opadl. Bestie je také volná. Marnshara z ní brzo udělá kaši a samozřejmě běží k holokronu. Zkusím ho rozbít, ale nejde to. Je nějaký odolný. Pokračujeme tedy s ním zpátky, kde ho uklízíme do bezpečné vzdálenosti a přivoláváme kolektory pro pomoc s raněnými. Mají výkonnou medicínu. Po lehkém zaplátování se na motorkách vydáváme opět do centrální hory. Předtím ji jen prolítli a mohli by tam být kódy.
Ve výtahu zkusím objevit přítomnost ostatních forcerů. Vidím záblesk někde v polovině, co hned zmizí a spojí se se mnou DM. Nějak se mu to nakouknutí nelíbí a objevil kolektory. Zdá se, že je doteď neznal. No nevadí. Marnshařin duch ví o nějakém DM kousek nad polovinou. To se mi moc nezdá, ale pokračujeme dál. Začínáme objevovat stopy po lightsaberu a sledujeme postavu do skladu, kde ji Manshara odstřelí, ale stihla otevřít jednu mrazící kóji.
Vyjde z ní jiná postava, která se s námi dá do křížku. Čekám, kdy se objeví ten Marnshařin duch, když to má být naposled, ale mezitím se nám zadaří zlikvidovat nového návštěvníka, když zjistíme, že původní postava není mrtvá a Marnshara ji zná. Pokoušíme se jí omráčit. Marnshara zahazuje pistole a bere lightsaber, co měla u boku. Že by konečně ten duch?
Z té temné postavy se také zhmotní a ona upadá na zem. Proto jsem asi cítil jen záblesk…buď její, nebo ducha a pak to překryla ta druhá osoba. V zápětí se objeví i duch z Marnshary. Když sejmeme toho jednoho, tak se proti nám obrací Marnshařin duch, že si nás poddá. Konečně se předvedl, co je vlastně zač. Po tuhém boji ho konečně také porážíme i za přispění původní kamarádky Marnshary. Třeba bude znát potřebné odpovědi…
4.11.2014 17:40 - Elvid
A co se dobrodružství týče, tak se toho pak asi mohu ujmout, něco se mi rýsuje, jen musím doladit nějaké detaily, což se snad do té doby zadaří.

Jinak ohledně termínu bych to viděl spíš na toho 23.11. Když to má být poslední sessiona na této planetě a možná i systému, tak ať se dá snadněji provést jedna věc, o které Pavel ví... I když vnejhorším ji asi zvládne provést sám ... O:-)
4.11.2014 20:58 - Hunter
Dik za zapis :-) +1 fp :-)

Co se tyka terminu hrani... Za me to vidim na hru v sobotu 15.11., i kdyz asi bude o neco kratsi, nebo jak to vyjde. S tim, ze dalsi bude 23.11. a na zacatku jeste neco dohrajeme (navrat do Republiky) a pak by to prevzal Wrigly...
Uvidim, jestli me jeste par veci pro Oricon napadne smerem do vyplne, abychom pripadne meli vyuzity cely den.

Rad bych hral takhle, protoze od 18teho mam mit brigadu solidne fyzickeho typu a to urcite zmensi moji kreativitu a chut GMkovat ve vikendu toho 23.11. Takze bude lepsi, kdyz "co nejvic" odehrajeme pred tim :-)

Ad dlouhoby vyhled - netusim, na jak dlouho to odhaduje Wrigly, ale po nem bych si to vzal zase ja - cca 3-4 sezeni zapletka a pak zase muzu predat zezlo. Takze jestli chces, Michale, vidim to na zacatek unora nejdriv :-)
Pak mam zapletku cislo dve :-) Netusim na jak dlouho, protoze to je primarne zapletka s osnovou, ale rekneme +- 6-8 sezeni minimalne a maximalne k 16. Neboli cca v lete 2015 by mel zase nekdo prijit se zaskokem :-) Andy? Nechce se ti neco na to leto pripravit? :-) Pribehu mas nactenych vic jak ja, tak neco pospojuj a vykradni a treba...? :-) Urcite nejsem jediny, kdo by chtel videt, jak ti pujde GMkovani :-)
4.11.2014 21:05 - Hunter
Jo a co jsem mozna nezminoval, ale pripomenu, po Oriconu pocitam prestup na 15. level, takze se zamyslete, co byste chteli... Alespon tedy ramcove, konec totiz bude drsny... A kdo vi, kdo jej nakonec prezije...
5.11.2014 22:00 - tony
ok počítám 15.11
8.11.2014 10:17 - Leese Dailen
Ohledne toho pristiho tydne bych radeji 17. pondeli - je svatek. 15. mam narozeniny a mati s brachou se rozhodli, ze mi udelaji oslavu, takze bych mohl leda pozdeji odpoledne (cca 17h).
8.11.2014 10:41 - Hunter
Za me pondeli je taky ok, co vy ostatni, muzete 17.?
9.11.2014 13:25 - tony
já mám denní
11.11.2014 18:39 - Bleška
Já pondělí nemůžu. Sobota snad ok...
Ehm, GMkování... nevím no... léto zatím daleko.
11.11.2014 22:00 - wrigley
https://www.youtube.com/watch?v=PM5BCjNswd0
11.11.2014 23:58 - Hunter
Takze tenhle vikend nic. Dalsi hrani 23.11.
19.11.2014 11:14 - Leese Dailen
ok pocitam s hranim 23.11.
20.11.2014 15:31 - tony
uff
20.11.2014 20:16 - Hunter
Neuffej, jeste neni nedele a Wrigly do te doby muze prijit s dalsi oslavou :-D
Btw, Michal s tim pocita, doufam, ze Andy ty taky :-)
Tondo, predpokladam, ze tentokrat u me?
22.11.2014 09:05 - Hunter
Cau, zitrek pada, jsem nemocny, je mi lito...
Idealne napiste sem, ze jste cetli a rozumite :-P
23.11.2014 08:35 - Elvid
Nečetl, ale byl informován SMS, takže už s tím počítám.

PS: Holt dreadmaster věděl, že nás neovlivní, tak ovlivnil rovnou GMko, aby ještě chvíli přežil...nebo my ještě chvíli přežili a mohl si nás vychutnávat déle...:-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099260091781616 secREMOTE_IP: 18.220.64.128