Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
29.4.2015 00:22 - Hunter
OK, skoda, co se da s tebou delat. Tak papej pilulky a uzdrav se :-)
3.5.2015 15:14 - Hunter
Diky Michale za GMkovani :-)

Pristi hru bude vest Wrigly - hrajeme v nedeli, 17.5. nejspis u Tondy v praci.

Do materialu jsem nahral aktualizovane rank and requisition (Michale, pls, posli mi znova denicek Zory, nemam ho ulozeny), dale pak lode Adry (v podstate jen zmena na xlsx soubor a zmena nazvu) a Dexuv space transport - az se tedy dostaneme k tomu, ze nam budou vybaveny a zakoupeny :-)

Ram´or Kad je tezky transport, dodatecne opancerovany a s vyztuzenou kostrou. Na cumaku v horni casti pribyly plasmove horaky, uchytne vystrelovaci kotvy a dobyvaci prechodova komora. Lod ma slouzit jako dobyvaci proti tezsim lodim. Take jako podpurna vysadkova lod, ktera dokaze vysadit celou cetu pechoty a az 6 vozidel na bitevni pole, z toho 4 jiz pri sestupu do atmosfery (drop pody).
Vnitrek je striktne utilitarni, plne vyztuzeny s tezkymi platy pancire a s trojnasobne jistenymi systemy. Vse ma strohy, vojensky sedy design a duraz je kladen na maximalni odolnost. V lodi se take nachazi strelecky simulator, osetrovna a kompletni telocvicna, vcetne magneticky udrzovaneho a vyhrivaneho bazenu, ktery slouzi jako zasobarna vody pro rozsirenou posadku a pasazery. Bazen je hlavnim luxusnim bodem na lodi a obsahuje proto simulator vln a proudu. Spolu s dvema rekreacnimi mistnosmi a jidelnou je jediny "civilne a prijemne" vypadajici.
Po strance vybavy jsou vylepseny stity a velmi rychle motory majici umoznit se dostat blizko k nepratelske kapitalce pro vysadek. Trysky po celem obvodu lode a zesilene manevrovaci trysky pak zase maji znesnadnit sestreleni lode pri utoku.
V pripade napadeni je lod enormne vyzbrojena ctyrmi zbranovymi komplexy. Hlavni zbrani je Hapanske rychlopalne iontove trojdelo v horni casti lode, slouzici k vyrazeni koristi bez jejiho zniceni, aby se pak dala zajmout. V tom smeru pomahaji i iontove kanony pod mustkem, ktere ovlada pilot. Pri pristani a pro lepsi protistihackovou clonu jsou po obou stranach lodi dvojice tezkych laseru. Ty pri pristani poskytuji ochranu lodi proti pozemnim cilum, ci leteckym cilum.
Ve spodni casti jsou pak vrata do hangaru pro dve huge, nebo jednu gargantuan lod, ci vozidlo. Po stranach masivnich kridel jsou pak hardpointy - mista na pripevneni dodatecne vyzbroje, ci vystroje. At uz zasob pro shazovani pozemnim jednotkam, nebo rovnou vysadkove pody pro pozemni vozidla. Variantou je namontovat celkem dve tezke protilodni rakety, stejne, jako jsou na fregate.
Lod tak vyjadruje Dexovu bojovou filozofii o silne mobilite, takticke flexibilite a palebne sile, kryte tezkou zbroji na ukor pohodli.

Pro Andreu, Leese nabidl, ze kazdemu z nas zakoupi a dovybavi lod podle predstav za +- 0,5M do vybavy (zakladni lod teoreticky bud koupi, nebo nekde ukradneme :-))
3.5.2015 21:39 - Hunter
Dalsi predel, dalsi scenar, nebo vzpominka. Nebo co to sakra je. Dex toho zacina mit dost. Zbroj zmizela, misto ni Leese a kamena kobka. Pest se zacina svirat zlosti. Radsi vyrazime na pruzkum.
Dolni patro, knihovna. Leese si cte, ja jsem cim dal frustrovanejsi z celeho tohohle nesmyslu. Vezmu nejtezsi a nejvetsi knihu co vidim a odchazim nahoru. Uchylne roucho na me vlaje, kdyz beru schody po trech. Prvni typek, co zameta, na mou otazku ohledne zbrojnice odpovi spatne. Dostane ranu knihou a jde k zemi. Stejne tak nejaky studentik a po nem dalsi. Posledni se ale neda a bojuje ve sve ubohe cele. Blesky mi olizuji kuzi a ja toho mam dost. Zacnu ho skrtit za odmenu. Drtim celou svou silou a zalibne pozoruju trepajici se nohy ve vzduchu. Prudusnice se svira, tep klesa na 60 na 90, oci se pouli a zvysuje se poceni. Mozek se odkyslicuje, cevky se hrouti a aorta je pevne sevrena. Nasleduje bezvedomi. Lekarske znalosti mi dovoluji si jeho smrt plne vychutnat. Jeho telo se hrouti na zem, kde mu jeste zlomim vaz. Leese ma nejakou blbou poznamku. Divoce se na nej podivam a pak knihou nekolikrat jeste prastim mrtvolu do hlavy. Meli bychom jit, prohlasi a tak jeste chtive dupnu na hlavu Sitha. Jeho krev mi ohodi roucho a mozek se od steny odrazi i na tvar. Jsem spokojeny a krute se tesim na dalsi obet. Vychazime na chodbu.
Tihle tri nemaji nadani pro znalosti, nemaji respekt ke zakrvacene knize v mych rukach. Jejich vedouci mi rekne "jdi mi z cesty". Nejdu. Podivam se na Leese, ktery se je pokusi zastrasit a pak vyrazim sam dopredu. Srazim se se Zabrakem, jejich velitelem. A pak to jde raz na raz. Sice uz vychladam a mel bych tendenci to brat o neco rozumeji, ale situace se plne vyostri. Oslehnou me blesky a pak me Sith priskrti. Silou vule ale dokazu priskrceni prekonat a alespon na chvili nevnimat. Spoustim zblizka plnou automatickou davku do jeho atletickeho tela. Skube se, jak proudy energie meni jeho tkan na cerny skvarek. Leese me popohani, at ho dodelam. Prst drzi spoust, pazba kope a jeste nez se mi zatmi pred ocima z nedostatku kysliku, jeho telo pada k zemi. Prazdny zasobnik ani nestihne zarachotit na zemi, kdyz se vse zase zrestartuje.
Rak Dol asi neco podelala, rikam. Leese prikyvuje, tak ji jdeme radsi podruhe hledat rovnou. Zabraka s jeho kamarady tentokrat nezabijim, jenom je sleduju, abych vedel, kde bydli. Zabiju ho az najdu Rak Dol. Tu potkame na ceste ze strechy. Pry je tedka Sith, nejaky rozhozeny z vrazdy jineho Sitha pri duelu. A ma nejspis sejmout toho blba, co jsem predtim sejmul ja. Rikam ji "tak to nebude tak tezke". Ale musi pry ho sejmout v nejakem duelu, pravidla, sem, pravidla tam a na muj navrh, ze ho podriznem ve spanku vrti hlavou. Pchh... Nejak vymekla...
Cvicne mece, toxin z brouka co omracuje. Na Leesovi funguje a ochrnuje mu paze. Krute se usklibnu, ale pak ho zkusim vylecit. Lek diky tomu mam. Pak pracuju jeste nekolik hodin na metabolickem urychlovaci toho jedu, stejne jako trvalejsim protijedu pro Rak Dol. Jestli s nim musi bojovat tim mecem, co je toxinem napusteny, muze mit alespon vyhodu. Zbytek noci travim vyrobou nove zbroje pro me. Vyrazne me to uklidni a stabilizuje. Neuvedomoval jsem si, jak jsem se na sve zbroji stal zavisly. Pripadam si bez ni ubohy, neschopny, omezeny.
Konecne boj. Musky, ktere jsem s Leesem pripravil dodaji do tela Zabraka metabolicky urychlovac. Rak Dol ma v tele jiz radnou davku protijedu a tak zbyva jen, aby se do blba trefila. Premyslim, ze mu Silou podrazim nohy, aby to mela snazsi, ale spokojim se zatim jen s dobnutim od musky. Jako vystrel z pistole se zareje centimetr pod kuzi, az to Sitha vyvede z miry. Rak Dol nevaha a zasahuje ho svym mecem. Zabrak se snazi o odvetu, ale jak urychlovac, tak jed jiz odvadi svou praci. Jeho pokusy jsou chabe a Rak Dol razne konci souboj. Mecem ho uderi do tvare tak silne, az se jeji drevena zbran skoro znici. Zabrak s prerazenym nosem, tvari napuchujici od jedu a otresem mozku jde k zemi.

Dalsi predel, dalsi misto. Tentokrat nudne skalnate poustni udoli. Pry na Koribanu. Mam celou svou vybavu, mam radost. Spokojene zmoulam v puse doutnik a citim se dobre. Rak Dol ma najit nejakou odpoved na nejaky rozdil mezi Sithy ted v minulosti s tim, jaci Sithi byli v jeste vetsi minulosti. To je ale ptakovina... Prolezeme prazdne hrobky Sithu a nudu prerusi kratka bitka s mistni zvirenou. Sejmu jich vetsinu a posledniho jeste vyprovodim davkou z kulometu. Ohlednu se a prekvapene vidim, ze Rak Dol je osklive potrhana. Nema totiz zbroj. Prekvapive to Leese ustal lepe nez ona, coz me fascinuje. Na druhou stranu, stal jsem kousek od Leese a zabijel prednostne ty potvory, co sly na nej. Ale i tak...
Rak Dol se sve zdravi rozhodne vyresit razne. Rekne Leesovi, at ji postreli. To je ale volovina. Ja vim, ze se to da Silou absorbovat, ale nemusi to vyjit! Vzdyt tu mam medpacky a vubec... Ach jo... Nastesti se Leese netrefi. Cha! Stoji pred ni a netrefi se! No jasne, Rak Dol ma lightsaber a tak nejak automaticky jim machla po te strele, ale... Asi ma vic rozumu nez ona a schvalne vypalil vedle. Rak Dol si to ale nerozmysli a proste k nemu natahne ruku a rika, at ji do ni streli. Leese se zasklebi a vystreli. Rak Dol vresti bolesti, ma na ruce dost osklivou spaleninu od blastru a upada do soku. U svateho Yody, to je ale bantha... Povzdechnu si a dojdu k ni. Kratke pohlazeni ode me, pri kterem plne procitim mou starostlivost, pratelstvi a naklonost k ni. Jeji rany se ji zaceli. Jako jeji pritel na ni davam pozor, ale zda se, ze predani zivotni energie ji vyrovnalo a vytahlo ze zacinajiciho soku. Jdeme dal.
Diskutujeme a nakonec po projiti vsech hrobek a asi ctyr hodinach odchazime.

Strih. Jsem ve space transportu, prede mnou banda sithskych stihacek, co sviti cervene a spolu s dvema dalsima transportama letime na ne. Mam na sobe jedijske hadry, misto armoru. U kanclere skakavyho, to si ani neoblecou jump suitu ve vesmiru? To jsou ale paka. Sejmu asi polovinu stihacek, kdyz si uvedomim, ze nevim, kde je Rak Dol. Tak volam do komlinku "Hej, kde ste kdo, tady je Dex, odpovezte!". Rak Dol breci na komplinku, ze je zase v rozstrilene lodi. Ale dohajzlu, to musi byt ta stihacka, co jsem prave ustrelil leve kridlo a toci se nekontrolovane za mou lodi. "Jee, promin!" hlasim a sestreluju radsi jine stihacky. Kdo vi, kde kdo vlastne zase sedi. To me mohlo taky vcas napadnout. Ach jo. Nastesti ale Rak Dol sedi v jine lodi, v jednom z tech dvou transportu, co ma taky namale. Trousi atmosferu, hori a jako obvykle je na tom nejhur ze vsech. Leese je v dalsim transportu a hraje si na honenou s nekolika svymi stihackami. Sestrelim proto jednu z tech, co otravuji Rak Dol, ale pak se na mne zbytek vrhne tak, ze nemam cas ji dal pomahat.
Kdyz slysim "A sakra" a zmizi tecka predstavujici transport Rak Dol je jasne, ze zase neco rozbila. Nemam cas se ji venovat a tak krosim palbou pri masivnich uhybnych manevrech meho pilota cokoliv, co vzdalene pripomina nepritele. Leese mezitim dokuje s Rak Dol, asi aby ji osvobodil ze zajeti vakua. Pak ale ten Rak Dolin zniceny transport naskakuje a prekvapive se rozleta smerem k planete. Kruci, on opravil lod, ve ktere je dira, pulka motoru vykukuje do vesmiru a dychat se tam daji jenom horici vypary? Heh...
Pristavame, nejaky Jedi, nejaky Sith, pry past, chci sejmout Sitha, ale nemam k tomu prostor, sejme ho ten Jedi. Husty! Pak se jde obetovat s nejakymi dobrovolniky. To je ale frajer. Na hlavu, ale frajer.

Blik. Zlute podsvicene oko, hadicka, pach desinfekce. Odstrcim rukou hlavu droida a koukam se do stropniho osvetleni. Zvedam se namahave, stejne jako ostatni. Drzime se v kruhu za ruce a vedle nas je Zora, co medituje. Vypada to, ze jsme venku ze snu. Nebo ne? Jak to poznam? Propadam panice. Zora mezitim vysvetluje, co se delo. Neco o tom, ze Sila, kruh, propojeni a tim vyhra. Nebo co. Sbiram se a vidim, ze i ten Jedi a jeden z jeho chlapu jsou zachraneni. Pry jsme byli tri dny pryc. Rukou si prejedu pres strniste a jdu ven. Chladny suchy vzduch me oviva. Zachmurene se divam na svou ruku. Je slaba. Predlokti kryje ma tezka zbroj, sundane rukavice jsou nekde v lodi. Divam se na oblohu. Vsechno je takove neuveritelne, citim se slaby. Prsty se pomalu sevrou v pest, zily nabehnou namahou. Pomalu se poustim do katy. Pohyby jsou pomale, ale plynule. Mysl se zacina opet soustredit, jak telo vedou naucene kroky. Na okraji rokle se zastavim a zadivam se do dalky. Na predlokti to cvakne a ja uchopim svuj lightsaber obema rukama. Zazehnu ostri a sklonim k nemu hlavu. Citim zar, i moc a Silu mece a krystalu v nem. Rezonuje mnou. I tak si ale nejsem sebou jisty. Mozna uz nikdy nebudu.

O nekolik hodin pozdeji, fregata specialni jednotky Adry, Adra.
Pohled proleta prazdnymi chodbami a ztlumenym osvetlenim. Na lodi je nocni cas. Tlumene udery do boxovaciho pytle, pohyb bosych nohou na zinence.
Dex dre a oproti minulym mesicum je to poprve, co tak cvici bez zbroje. Bez jejiho pohodlneho objeti, posilovacu a prehledoveho displeje. Kdyz se pohled priblizi k jeho odhodlane tvari, je slyset jak si pro sebe mezi namahavymi vydechy drmoli. "Bez zbroje.. to zvladnu... je to jen... zavislost... Cas... to zmenit...". Preslapne a silne uderi do pytle.
"Zbrani je ma mysl... zbroji je muj klan..." mandalorianska prisaha pokracuje doprovazena busenim pesti, ktere se rozlehaji v ztemnelem tichu lodi...
14.5.2015 13:46 - Hunter
Pripominam hrani tedka v nedeli, posilam pozdravy ze Skotska a Tondu poprosim o vyjasneni, jestli u nej v praci, nebo u me doma. Ostatni, napiste, zda budete, dik :-)
Jo a bude ochutnavka dobrot ze Skotska. Pocinaje mistnim napojem, pres dalsi mistni napoj az k susenkam :-)
14.5.2015 18:26 - Leese Dailen
Pocitam s nedeli
16.5.2015 18:37 - tony
takže mám 24ku takže já si budu hrát v práci....a vy?
16.5.2015 21:37 - Andy
Já jdu.
17.5.2015 01:08 - Hunter
Takze u Tondy v praci se na vas tesim... Michal si to snad vcas precte, respektive mu radsi pisnu dopoledne smsku :-) Jestli nezapomenu... hmmm... Anyway...
17.5.2015 09:45 - Elvid
S dneškem jsem počítal a napadlo mne, že se kouknu, jestli už je vyjasněno kde. ;-)

PS: SMS bych stejně nepřečetl, už ten mobil ani nezapnu (nefunguje mi tlačítko na zapínání krom mikrofonu), takže si už budu muset pořídit jiný. 0:-D ... alespoň nemusím řešit, jak bych Pavla prozvonil...;-)
17.5.2015 10:33 - Hunter
Lol, ok, takze za chvili u Tondy navidenou :-)
20.5.2015 23:29 - Hunter
Dik Wriglymu za hru :-)

Dalsi hrani bude 31.5. v nedeli a to u me.
23.5.2015 07:39 - Elvid
Všichni jsme ještě trochu otřeseni z posledního zážitku a karantéty, tak si užíváme klidnou cestu hyperprostorem. Ale chyba lávky. Za chvíli přichází Dex, že zachytil zprávu a bude porada.
Nedaleko se strhla přestřelka o nevíraznou planetu, kterou chtěla Republika použít jako outpost na další operace. Shodou okolností je na ní i senátor Bel Iblis. Lehké Republikové síly tam jsou několikanásobně přečíslené separatisty. (Poměrně očekávaný výsledek, když se droidí schopnosti nemohou rovnat živým stíhacím pilotům, tak potřebují tu přesilu na šťastné zásahy.) Jedná se o dvě jejich velké letadlové lodě.
Místo je asi hodinu od nás, to bdue pravděpodobně i důvod, proč jsme zachytili jejich volání o pomoc a proč bychom se tam mohli dostat i včas. Cestou plánujeme detaily a dohodli jsme se, že uděláme jen rychlou záchranou operaci pro senátora. Leese zůstane na lodi a bude nám zajišťovat krytí před bombardováním pomocí štítů. Rak Dol, Dex a Marnshara se vylodí ve dvou tankách a já jim budu zajišťovat leteckou podporu, kdyby se přiblížili nějaké droidí stíhačky.
Každopádně se tam nejdříve musíme dostat a to znamená, že posedáme k lodím zbraním a já do pilotního křesla, ať pronikneme blokádou. Vyskakujeme z hyperprostoru a djeme na to. Nečekali nás. Štíty máme také dobré, takže již za chvilku jsme na planetě. Hlavní město zlikvidovali a senátor byl stažen do outpostu, kde ho střeží šestset klonů obklíčené asi dvěma tisíci droidů s droideky. Další posily se blíží, takže musíme spěchat. Okolo místa jsou protiletadlové baterie, které by nás mohli s trochou smůly sestřelit, když budeme mít ochromené štíty z krytí před bombardováním.
Vydáváme se tedy ven s dohodou je vyřadit. Pozemní tým se přidává do skupin klonů, kde přebírá velení a já je jdu krýt ze vzduchu. První dvoustovkou droidů se prořežeme celkem snadno. Díky většímu dostřelu tanků i stíhačky. Následující část bude složitější. Minimálně pro mne, ale alespoň potrénuji. Překročíme horizont a pustíme se do protileteckých baterií. Alespoň já, ostatní se mezitím starají o čistku droidů, aby uvolnili místo pro přímý střet.
Jako jediná stíhačka v jejich blízkosti jsem celkem pod palbou, ale díky instinktům včas strhnu stíhačku stranou a místem, kde se ještě před chvílí nacházela projde několik paprsků. Pak se mi podaří dobře mířený zásah přímo do jednoho děla, který roztrhá věž.
Pokračujeme v dalším boji. Po čase se nám podaří situaci dočasně vylepšit, tak na nic nečekáme, nabíráme senátora na palubu a rychle mizíme, než bude mít fregata ještě víc poškozené štíty. Už takhle nám občas olízli její plátování.
25.5.2015 10:54 - Hunter
Na planete byl Bail Organa - senator za Alderaan (je I ve filmu). Bel Iblis je senator za Corellii a ve filmu neni :-)

Jinak dik za zapis :-)
28.5.2015 10:03 - Hunter
Toz lidi, budete v nedeli u me, nebo ne? Pls, dejte vedet... A u smradlaveho Sitha, piste to sami, ne ze vas musim vyzyvat jako bandu deti :-P
28.5.2015 15:56 - Leese Dailen
budu
29.5.2015 17:19 - Elvid
počítám s tím ;-)
30.5.2015 08:52 - Bleška
jj
31.5.2015 09:06 - tony
cože?
1.6.2015 13:55 - Hunter
Doufam, ze se vam hrani libilo :-)
Rychla oprava, akce se odehrava v okoli Rimma trade route, ne Corellian trade route, jak jsem rikal predtim.
Velitel safirovych Jezdcu je Clay DelMarre (pro jazykoznale, ano, jmenuje se "hlina z more"). Maji mit kolem stovky stihacu se schopnymi piloty a velkou fregatu. Vedou skupinu slozenou ze tri skupin.
Safirovi jezdci tvori zkusene vojenske jadro s prumernym vekem 40-50 let. Jsou nejmene pocetni, na druhou stranu jsou nejvykonejsi a nejschopnejsi casti jednotky. Jejich pocet se odhaduje na 500 a uroven pilotu stihacek je mezi expert a ace, zatimco na frigate se da ocekavat uroven expert.
Dalsi cast tvori milice z opustene, valkou znicene planety Barka Te. Je jich asi 7-8 tisic a tvori hlavne posadky velkych lodi, jmenovite cca tri ukoristenych fregat (dve valecne, jedna medical). Maji take vlastni stihace, ktere jsou soucasti vojenskych fregat. Jejich uroven se da predpokladat jako skilled.
Posledni cast tvori piratska skupina Rudy usvit nad Rimmou. Je to puvodne politicka organizace, ktera chtela lepsi zivotni podminky pro obyvatele planet podel Rimma trade route. Hlavne tedy vetsi podil na zisku obchodnich spolecnosti. Casem se k nim pridali i zlocinci a to zejmena zlodeji, kteri utekli ze svych domovskych planet. Uroven je znacne kolisava, neprekroci skilled. Jejich pocet se odhaduje k 15 stum a obvykle je naleznete na space transportech a to i v posadce tech vetsich (tj. fregat). Obvykle lode prevazeji celou uprchlou rodinu a fanaticky lod brani jako svuj domov.

Da se tedy rict, ze Jezdci predstavuji veleni a elitni sily, uprchlici pak tvori jadro posadek tezkych lodi a zazemi a Usvit pak tvori hlavni prepravni kapacity.

Co se vam mimo jine podarilo zjistit. Clay DelMarre nesnasi republiku a vini ji z vrazdy sveho otce. Vrchni veleni s nim v tomto souhlasi. Jeho psychologicky profil naznacuje, ze je emocne nestaly a jeho dlouhoby plan akce se tak da narusit. I tak je ale obratnym taktikem a improvizatorem.
Uprchlici nesnasi klony a prave po nich zustava nejvice mrtvych klonu. Tvori az 95% vsech zabitych. Kapitanka se kterou jste se potkali ma muze a dceru na jedne z industrialnich planet. Na tri industrialni planety se presunulo celkem asi 150 tisic uprchliku a nyni tvori druhorade obcany a delniky v tovarnach.
O Usvitu jste zatim nic moc nezjistovali.

Podle vseho se skupina velmi dobre zasobila z vytipovanych lodi. Zda se, jako by pripravovali kolonii pro alespon 100 tisic lidi na nejake vlhke planete. Informace o lodich vynasi zrejme nekdo z lodenic, nebo z danove spravy v Industrialnim systemu.

Dohodli jste, ze Jezdci nechaji na pokoji Kel Dorske kolonie a lode, vymenou za snadnejsi pristup a lepsi cenu legalniho zbozi, stejne jako zaruceny odkup kradenych lodi.


A jeste k nazvoslovi - soustava je hvezda spolu s planetami a jejich okolim. System, je nekolik soustav, obvykle obydlenych a nekolik okolnich neobydlenych soustav. Sektor je pak nekolik soustav dohromady.
Pro ucely hry tedy mame system s mlhovinou, kde je jen jedna soustava s obyvatelnymi planetami (bazinata, mesic obra, zmrzla planeta).
Dale industrialni system, kde je 5 obydlenych soustav. Tri industrialni planety vyrabejici elektroniku a rozlozitejsi techniku, soustava s lodenicemi a soustava, kde se tezi palivo.
Kel Dorske kolonie pak zabiraji nekolik soustav spolu s dalsimi, mensimi koloniemi jinych ras. Kel Dorskou kolonii tvori 4 soustavy se 7 obydlenymi planetami. Celkova populace je okolo 250 tisic Kel Doru. Na sesti planetach je pokrocile zemedelstvi. Na sedme, mesici u plynoveho obra, se pak tezi plyn potrebny pro dychani Kel Doru.
Posledni system je separatisticky, castecne zniceny boji. Tezi se tam mineral a jsou tam zakladni zpracovatelske rafinerie a slevarny. Z velke casti je automatizovany a neprilis silne braneny pote, co se fronta posunula jinam.
1.6.2015 13:55 - Hunter
Dalsi hra za dva tydny, tj. v nedeli, 14.06. u me doma.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092922925949097 secREMOTE_IP: 18.119.139.50