Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
26.10.2010 09:59 - Hunter
OK :-) Rikal jsem si, ze kdyz uz ma jeden tohle, zbytek se muze prihodit, vzhledem k tomu, jak casto se to objevuje ve hre - a alespon je to zajimavejsi i pro ostatni :-) Takze Mara se survival ziskava navic i schopnost jezdit na potvorach (Ride) a vydrzi kde co (Endurance) :-)
26.10.2010 19:45 - Bleška
Juchů! Vyhodím základnu do vzduchu a uteču na kuřeti! :D
26.10.2010 21:25 - Fibriso
NIC se vyhazovat do vduchu nebudeš (protoze vybušniny mam já....ale můžeš zmáčknout detonátor jstli chceš (kterej ti dam až po tom, co budu pryč)

a na kuřeti nám opravdu neutečeš,
(ne ani tak proto, že bys neměla klíčky, ale spíše proto, že to kuře je pomalejší než když jdeme pěšky :D

ale vážně, jsem docela tuh a nevím v jakém budu stavu, uvidím zítra.
26.10.2010 22:38 - Hunter
Neboj Maro, ja mam taky vybusniny - staci je sundat z kurete :-)

Ve jmenu kurete, vzdejte se!

Hmm, to by asi uplne nefungovalo :-)
Tak se na vas tesim ve ctvrtek :-)
27.10.2010 14:04 - Hunter
Tak, manual na zitra vytisknuty, denicek vytisknuty, dokonce jsem udelal denicek i Tondovi, takze i ten je vytisknuty... Hmm, zbyva jeste neco? Nasmim zapomenout figurky... I kdyz je to tedka asi uz stejne jedno s tou horou, co Petr ma :-)

Jo, Jirko, kdyby jsi chtel ten denicek taky prepsat, pripadne nekdo dalsi, dejte vedet a dohodneme se... Ze zacatku je to trosku prace, ale pak uz je to pohoda - hlavne ty zmeny za kazdy level do skillu, popripade z atributu :-)
27.10.2010 19:10 - Fibriso
jakej je vubec level, stale 6?
27.10.2010 19:10 - Bleška
Fibri: Co máš furt s tím, že mě doženeš? Z tebe už dávno nebude ani vzduch :D. Natož něco, co mě dožene. Po lopatě: Já vyhodím základnu do povětří, když ty budeš ještě uvnitř. I když, ven možná vyletíš rychleji než je rychlost světla... Hmmm... To stojí za pokus :D
27.10.2010 20:12 - Fibriso
bylo myšleno, že kuře dozene uplně každý, v něm se utíkat nedá žádným způsobem... ja se za tebou honit nebudu (mám dálkové ovládání)
a level 6?
28.10.2010 22:23 - Bleška
Já vím. Ale řeším to, že když na tebe spadne stovky tun oceli, železa a bůh ví čeho, tak je úplně jedno, jestli mě někdo dožene nebo ne. Teoreticky tam už v tu chvíli nebude nikdo kromě Dexe a ten mě rozhodně honit nebude... :). A že máš dálkové ovládání ti v tu chvíli taky už bude jedno.
29.10.2010 06:19 - tony
černý armor s liffe supportem 2 000 000 creditů
Deadstara 15 000 000 000 000 creditů
červený světelný meč 1500 creditů
pohled do tváře svého syna když mu říkáte že jste jeho otec k nezaplacení
na vše ostatní máte JEDI MASTER CARD
31.10.2010 08:40 - tony
http://www.super.cz/vtipky/19600-hvezdne-valky.html

tak nevím je mu co závidět nebo ne?
2.11.2010 12:29 - Hunter
tony píše:
na vše ostatní máte JEDI MASTER CARD


Tondo :-D To je dokonaly! :-)
A vozik ala Tie je taky prima :-) Jdu prestavet firemni auto na Star Destroyer :-)

Z minuleho hrani me nejvic potesila likvidace B1 - to byla takova krasna chvilka poezie, pohody a klidu... Masivni presila, silena palebna ucinost na jedne strane, taktika, dobre rozmisteni a automaticka palba na strane druhe...
Zkratka paradni souboj - ja vim, ze byl v podstate jasny od zacatku, ale byla to pohoda, lahoda, zkratka koncert :-) Uz se tesim na zakopove valky - prepady slabsich nepratel, nebo sice silnejsich, ale ze zalohy s kvalitni pripravou... Miny, dalkove odpalovane vybusniny, socani droidu o energii atd, atd... :-)

Predpokladam dalsi hru za dva tydny, spravne? :-)
2.11.2010 21:44 - tony
Tak musím říct že to bylo poprvé za celou dobu kdy bylo efektivní střílet dávkou.
Jinak obrana základny se mi taky líbila i když na druhou stranu to jak jste se plácali po zadcích s pavoukama mne zase vrátilo spět do ponuré nálady ale jinak v poho.
2.11.2010 21:53 - Leese Dailen
Jenom bych si dovolil jeste doplneni k minule hre:
ta telepatie funguje bez problemu na vzdalenost systemu (i dal) pro jakehokoliv uzivatele Sily, ale daji se sdelit pouze jednoduche koncepty (jako "pozor", "nebezpeci", "pomoc!",...). Navrhuju ale, ze za ten force bodik byl nas kralici jedi (tonda) schopen predat predstavu tech lodi na orbite.

Hunter píše:
Z minuleho hrani me nejvic potesila likvidace B1
Me nejvic potesila likvidace kurete v dobe, kdyz jsem mel 4 zivoty a nikdo na me neutocil :-))
2.11.2010 22:14 - Hunter
Leese Dailen píše:
Me nejvic potesila likvidace kurete v dobe, kdyz jsem mel 4 zivoty a nikdo na me neutocil :-))


Na čí jsi straně, syčáku! :-) Jj, bylo to vtipné :-)
Nesmrtelná droideka :-)
4.11.2010 17:43 - Babau14
Tak další hraní až 20.11 do té doby mám plno předem se omlouvám za delší prodlevu.
4.11.2010 17:47 - Babau14
Chystám pro vás napadení separatystické základy kterou se povedlo identifikovat za pomoci vasich oblíbených kamenných krabů s párou. V základně která je postavena v kráteru po dopadu meteoritu. Největší problém vám však bude dělat to že v základně je nějaký generál Grivijus.
4.11.2010 17:50 - Babau14
Zkončili jsme vaším napadením ze vzduchu. Většinou budete uzeměni a vaše cesta vás přivede k základně na kterou vás informuje sonda vyslaná od Nogriů ze správou o poloze nepřátel.
4.11.2010 18:31 - Bleška
Ok, Mara si bere dovolenou. Týden na Kanárský ostrovech. Jede někdo s ní?
4.11.2010 18:46 - tony
není to ten chlápek kterej má ty meče který sesrža zbírá?Tak to nechháme na nich ať se domluvěj ne?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083327054977417 secREMOTE_IP: 3.15.10.137