Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
1.12.2010 20:59 - Fibriso
ja jsem Pro, za i před ( a dokonce i U, i když nevím, co to znamená...)
1.12.2010 22:47 - Bleška
Já jsem taky pro :)

Nerozhodná slečna s mizerným talentem k plánování... A ta psala tady na fóru? Prošla jsem snad 20 stránek zpět a nikoho takového jsem tu nenašla...
2.12.2010 10:36 - Bleška
:D
2.12.2010 15:28 - Hunter
Bleska píše:
Nerozhodná slečna s mizerným talentem k plánování... A ta psala tady na fóru? Prošla jsem snad 20 stránek zpět a nikoho takového jsem tu nenašla...


Hehe :-D Jeste aby sem chodila, to by bylo neco :-) Zvedavko :-)
No uvidim, SW si rad zahraju, takze pristi proste nezmeskam... A s tim pivkem to taky zkusim, ale to zatim napevno neslibim :-)
2.12.2010 15:55 - Leese Dailen
Tak patek 10. mam plno, coz takhle proste vyrazit po nejblizsim hrani do hospody - hrajeme vikendy, takze by meli mit vsichni cas .-)
2.12.2010 17:48 - Bleška
V sobotu 11.12. čas večer nemám.
4.12.2010 20:27 - Bleška
Juchů! S Fibrim jsme bez úhony přežili strašné podzemí s ještě strašnějšíma nálezama a vymysleli nový epický příběh! ^^ Jestli to takhle půjde dál, zjistíme, že stojíme proti samotným bohům, kteří se perou o mandarinku, kterou jim ukradl králíček na cestě za holywoodskou hvězdou Tomem Cruisem. Což je mimochodem dávno mrtvá kněžka ;).
4.12.2010 20:28 - Bleška
Hehe, měli jste vidět Petra, jak slintal :D

Stejně byl nejlepší prokletý šlechtic :D :D :D :D :D :D :D :D
5.12.2010 03:00 - Fibriso
jo, šlechtic byl skvělej, kromě toho, že má prokletí
a) místo holek se mu rodí chobotničky
b) místo kluků se mu rodí ježci
c) odpuzuje všechny ženský pod padesát a ženský nad 50 ho maj za neodolatelného...
...
myslím že s tímhle nějaké prokletí zachvatů maniakalního šíleného vraždění bledne...
5.12.2010 11:53 - Bleška
:D taky si myslím, to bylo fakt dokonalý :D

Přijdu k jedný stánkařce a ptám se jí, zda neví o šlechtici, který si za ruku vede chobotničku, má v kleci ježky a neustále za ním běhá houf ženskejch padesát vejš...

Petr vypadal, že nás sežere... :D
5.12.2010 16:52 - Bleška
A přeji Vám všem veselého Mikuláše ;). Doufám, že jste byli všichni hodní, protože se mi za Vámi nechce lézt do pekla a ukecávat Lucifera :D ;)
6.12.2010 07:15 - Babau14
Ty už tam stejně máš svoje místečko v kotlíku :)
6.12.2010 07:23 - Babau14
Tak taky spět k SW
Leeas měl ušpěch a povedlo se mu rozluštit v datovích kristalech polohu místa kde se dříve scházela velká Dvanáctka. V sektoru severně od Vega Miror je již dříve zmiňovaný svět který se svou záchranou lodí navštívil kapitán záchrané lodi (jeden z vašich prvních ukolů). Ten od tamtud přivezl trosečníka Gechai vaší oblíbenou kamárádku. Jak se zdá tentro sektor je velmi nebezpečný ani flotila z Vega se tam nikdy nevidala i když to má za rohem.
Možná bude stát za to se tam doletět podívat.
PS:
V Korega III se povedlo dokončit výrobu je v provozu schopném stavu ale není na 100% dokončena.
6.12.2010 11:39 - Hunter
Bleska píše:
Doufám, že jste byli všichni hodní, protože se mi za Vámi nechce lézt do pekla a ukecávat Lucifera :D ;)

Prijd se ohrat :-) Tobe taky hezkeho pozdniho Mikulase, i ostatnim :-)

Jaka velka dvanactka? Co to jeee?
Eeee, co se to stalo? Co se deje? Hodte me nekdo do deje, kde jsme, co se deje a tak vubec, prosim :-)

A kdy budeme hrat? Co nejdriiiv! Petre? Tento vikend?
6.12.2010 11:44 - Bleška
Velká 12 - víš jak jsme ti vyprávěli o tom krystalu, který jsme našli, který mluví a se kterým už nikdo z nás dlouho nemluvil? Tak ona je jednou z prvních, kteří stvořili dvanáctku a nebo je jedna z dvanácti. Teď si nemůžu vzpomenout... :P. Nicméně Petr nějak předbíhá děj, protože se všichni vesele plácáme na té naší planetce uprostřed jakýchsi hor a v přísném utajení míříme k čemusi, co tam přistálo :)
6.12.2010 12:42 - Fibriso
petře, máš v tom nějak chaozzzzzz :D
6.12.2010 14:25 - Leese Dailen
Mas v tom docela bordel Petre...

kazdopadne ma pravdu bleska, ze jsme stale na planete Eclipse, kde jsou vylodeny okupacni sily separatistu. Navic nevim o tom, ze by se mi dostala do rukou ta krystalicka entita (rikejme ji treba 7 z 12ti) a ze bych z ni neco vymackl...
6.12.2010 15:27 -
Jsem zásadně proti tomuhle jménu první věc která mne naoadne jsou velké k.. ..ehmm..atributy.Já hlasuju za jednu z dvanácti statečných.
7.12.2010 11:39 - Hunter
Píše:
velké k..

Myslis "krystaly", ze? :-)

Uff, tak to jsem rad, ze v tom bordelu nejsem sam... Eee, no nic :-)

Dekuji za objasneni dvanactky, co je pak na te Korega III? Jaka tovarna a vyroba? Cehooo? :-)
7.12.2010 19:57 - Bleška
Jirka: ahoj, tak želva doma nevadí, takže až se jí budete chtít zbavit, vezmu si ji :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083576917648315 secREMOTE_IP: 18.116.62.45