Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
21.1.2011 17:04 - tony
Seržo...pod kterého vojína jsem degradována?
21.1.2011 22:23 - Leese Dailen
tony píše:
pod kterého vojína jsem degradována?
pode me. A to ani nejsem v armade :-)
22.1.2011 02:25 - tony
v tom případě si lehejte opatrně pane velvyslanče,jsem ještě raněná.
22.1.2011 15:41 - Fibriso
mam takový neblahý pocit, že až vas vyhmatne Andrea, že vám to jen tak neodpustí...
23.1.2011 21:32 - Bleška
Nějak mi uniká význam Fibriho poznámky aneb newim vo co gou! :D

Jinak se mělo dneska hrát, jak to dopadlo?
23.1.2011 22:47 - Fibriso
dneska se melo hrát?
23.1.2011 23:42 - tony
ehm myslím že dneska se nehrálo.......
23.1.2011 23:43 - tony
ehmm myslím že dneska se hrát nemělo....ehmm
24.1.2011 00:48 - Fibriso
Bleska: nalistuj stranku zpet a precti si celej rozhovor, velmi rychle pochopis vocogo
24.1.2011 10:45 - Bleška
Nemělo? Aha, tak to se asi jenom nehrálo beze mě :D

Jinak rozhovor mám přečtený, ale stále mi uniká jeho smysl... Kdo je jako zraněný? Já? Já přeci nejsem zraněná. Nebo jo? Tak jak je to teda myšleno??? Prosím vysvětlit a stylem pro debily! :D :D :D
24.1.2011 11:42 - Fibriso
nehrálo se vůbec, řekl bych..
každopádně, nevím jestli se tento týden bude hrát, každopádně já nebudu moci...
PS: kdyby se měl hrál Pathfinder, a nějaká šť...někdo si chtěl přivlastnit MOJE paklíče, tak je mám označené!

a ano, mluví se o tobě, i když nevím kde vzali to, že jsi zraněná...
24.1.2011 12:06 - tony
tak já nejen že mám už SVOJE NEOZNAČENÉ paklíče,ale ani se nebráním je popřípadně půjčit pokud to bude dávat smysl komukolif kromě Fobriho protože tu dělá héééérečku.
24.1.2011 15:03 - Fibriso
ja bych je možná i teoreticky pujčil, jenže ty jsi na mě vyběh se slovy "dej mi je"

ale jinak, otázka: plánuješ opravdu hrát primárně Rouga? protože bych se dal na specializaci něčeho jiného.
celý důvod, že mám level rogua je v důsledku toho, že jsme neměli žádného když se začínalo a ani jsem o tobě nevěděl (kampaň v Norisu jsme hráli bez Rogua, otvírání beden bylo ... řekněme zajímavé) , takže jsem byl docela prekvapenej kdyz jsem potkal tebe (tvyho chara) jak se vrhnul na dvere (a zlomil si tam sponku) :D
Kdyby věděl, že bude hrát jiný zloděj, šel bych do čistého priesta.

pokud jsi si koupil paklíče, tak jsi si je pravděpodobně taky označil (a poupravil, pochybuji, že sebou jakožto noblesní dáma sebou budeš nosit pod sukní chrestítko na kruhu, nýbrž dáš asi přednost tyčinkám na podvazkovém pasu :p )
myslím, že tady to funguje podobně jako ve staré Praze, tj každý zloděj má své nářadí a hlídá si ho a nikomu ho jen tak nedá... a ani nepůjčí, tj. pokud potkáš jiného zloděje, tak půjčit jen se sebezapřením

druhá věc než na to zapomenu, stahni si a zkoukni anime jménem "Midnight Panter" (nebo Panters, teď nevím), je to o třech assasinkách co se živí zabíjením šlechticů (dosti zajímavým způsobem, můžeš se inspirovat, ale nedoporučuji aplikovat zcela, je to přece jen Anime a my nehrajem Exalty) :D
pss: to anime je ještě jedna zákeřnost o které zákeřně pomlčím, bacha na to...
24.1.2011 17:24 - Babau14
Možnost hraní je 29.1 v sobotu na Vinohradech záleží jen kdo bude mít čas jestli to bude SW nebo Pathfainder je to na vás :)
24.1.2011 20:12 - tony
tak se sobotou nemám problém,v neděli budu mít 24tku takže by se dalo hrát u mne v práci cokolif.
25.1.2011 04:23 - Leese Dailen
Babau14 píše:
Možnost hraní je 29.1 v sobotu na Vinohradech
Pocitam s tim, takze by to mely byt STAR WARS !!!
25.1.2011 10:08 - Bleška
Já s tím taky počítám. Alespoň prozatím. A klidně bych dala SW ;) :)
25.1.2011 11:01 - Hunter
tony píše:
v tom případě si lehejte opatrně pane velvyslanče


Lol, to me bylo jasne, kam tou predchozi hlaskou smerujes... Ale ze se chytne zrovna Wrigly... Tststs, cekal bych od nej vetsi proziravost :-D

Babau14 píše:
29.1 v sobotu na Vinohradech

Juch! Bude SWWWWWW :-)

Hura, hura, slava, slava a tak vubec uz se vselijak tesim :-)
25.1.2011 18:59 - Babau14
Tak tedy SW v Sobotu od 13:00 na Vinohradech
26.1.2011 11:07 - Hunter
Oh yeah, let´s roll!
Vcera Wrigly rikal, ze jsem jeste v mrazaku, vyndate me nekdo, prosim, pred datem spotrebovani? :-) Abych se vam nezkazil :-D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09616494178772 secREMOTE_IP: 3.141.244.153