Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
Autorská citace #81
2.6.2010 10:08 - Hunter
Zlobivy Pavel totiz zjistil, ze na nedeli se beze me dohodli americti pratele na jine hre :-/ A tak bych musel bud utect driv, nebo to nejak uplne zasmodrchat... A o SW prijit uz vubec nechci, takze... :-)

Btw. kdybyste nekdo mel zajem si nekdy zahrat velkou deskovou strategii, dejte vedet - prihodim vas mail do komunikacni skupiny :-)
Autorská citace #82
2.6.2010 11:32 - Bleška
Ok, tak tedy sobota :)
Autorská citace #83
2.6.2010 13:22 - Fibriso
Hunter: co je to za velkou deskovou hru, docela me to zajima....
Autorská citace #84
2.6.2010 14:02 - Hunter
Mam jich nekolik a nekolik jeste dorazi. K dispozici je tedka RISK 2210, Attack! s rozsirenim, Shogun a klasicky stary RISK. K tomu pribyde Twilight Imperium, Battlestar Galactica s rozsirenim a Age of Conan. s trochou stesti ty nove budu mit do konce tydne, prinejhorsim snad v pristim...
Nejblizsi hrani je sice planovano na 27.6., ale zato tam snad jeste nejake misto je :-) Jak jsem rikal, prihodim tvuj mail do seznamu, kteremu posilam pozvanky...
Autorská citace #85
2.6.2010 14:36 - Fibriso
člověče, teď me to začalo zajímat docela hodně...
(ja mam doma jen Bang, StarMunchkina a Prorocví (s dračí a vodní říší))
Autorská citace #86
2.6.2010 18:00 - Babau14
Dobře se naučte ovládat své lodě a zbraně jak vás znám tak steals mise dopadnou soubojem ve velkém .
PS
Fibri nemáš podložku na souboj lodí v SW ?
Autorská citace #87
2.6.2010 18:00 - Babau14
Trošku jsem si pohrál s modelařením a budete velké bummm hihihihi
Autorská citace #88
2.6.2010 19:56 - Fibriso
podlozku nemam bohuzel nemam :(
a buum asi nebude, my mane na sve strane neco mocnejsiho nez cokoli proti nam muzes poslat - Asteroidy!
Autorská citace #89
3.6.2010 09:35 - Hunter
Babau14 píše:
Dobře se naučte ovládat své lodě a zbraně

Rozkaz, rozkaz! :-)

Fibriso píše:
Asteroidy!

Uvedomujes si, doufam, ze tentokrat jsme my ti kloni a oni jsou ty podvratne zivly??? Asteroidy neeeee! :-)
Autorská citace #90
3.6.2010 19:42 - Babau14
Přesně tak hihihi
Autorská citace #91
6.6.2010 21:02 - Babau14
Musím z vás dostat destiny jinak se nehnem z místa nemůže to všechno táhnout Lees to znamená pro ostaní nudu. Pište mi je do pošty nebo i sem pokud se s nimi chlubíte i ostaním.
Autorská citace #92
7.6.2010 09:03 - Hunter
Tak finalni souboj byl docela vtipny, hlavne debata na tema - meli by nas naucit, jak mame spravne zabijet Jedie, stavajici taktiky nefunguji :-)

Neboli me destiny je kuchnout/porazit Jediho (dark jediho, sitha, me je to jedno) :-)
Jinak destiny bychom asi meli mit uz dve, takze druhe ti napisu soukrome :-)

Budeme hrat tedy v nedeli? :-)
Autorská citace #93
7.6.2010 10:03 - Hunter
Nasel jsem par dalsich zajimavosti :-)
1. Force Slam - tj. to, cim nas oskliva pani mlati, je area attack, neboli se na to vztahuje evasion.
2. Pri pouziti 3 swift akci po sobe se presunete o +1 na kondici
3. Vstavat z leze je move akce, vstanete tam, kde jste, ale pokud jste trenovani v acrobacii, tak je to DC 15 a vstavaze za swift akci :-)
4. Stahovani se je move akce, prvni policko vas musi dostat z ohrozenych zon, nasledne se pohybujete klasicky az do vaseho move maxima (tj. 1 policko do "bezpeci" a pak dalsich 5). Oponent na vas nema attack of opportunity.
5. Mate attack of opportunity, i kdyz mate v ruce pistoli, nebo karabinu se slozenou pazbou.
6. Flanking je pouze pri boji melee, nikoliv pri strelbe...
7. V erratech je, ze i pri "malem" coveru, tj. nejen pri vylepsenem, mate proti plosnemu utoku co mine nulove zraneni. Autofire se bere od utocnika, ostatni zbrane od mista, kam dopadly.
8. Pokud vam padne 20 pri plosnem utoku, pouze vsechny zasahnete, zraneni se vsak nenasobi dvema.

Vse pravidlova poradna :-)

PS: Uz mam tu bazuku na jedie, ostatni, berte hromady granatu :-)
Autorská citace #94
7.6.2010 12:36 - tony
já už destiny mám a to od začátku :) jen se toho musím dožít to jak nás ta slepice tluče je iritující.Na tohle téma si asi někdo odemne vyslechne kupu vulgarismů které jinak nepoužívám.Já už začínám chápat rozkaz 66 tu babu sme potkali dvakrát a už se mi je chce kuchnout všechny :)
Autorská citace #95
7.6.2010 14:03 - Leese Dailen
taky padla behem nasi nasledne debaty myslenka, ze by to chtelo zbran proti droidum. Kvuli zachovani myslenky ion zbrani bych navrhoval zavest EMP granaty, ktere by delali 4d6 dmg technice, polovinu zivym cilum a pri prekonani tresholdu techniky by davali -2 kondici. Neboli by se jednalo o zbran na niceni droidu, kterou pouzivaji i kloni. Vzhledem k vyuziti odlisne technologie se nevyrabi emp pusky ani lodni dela, maximalne vetsi naloze pro takticke ucely. Ostatne jsou uvedeny v Clone Wars campaigne guide str.62, ale maji dost divne vlastnosti - tedy zamenilo by se to za navrhovane.

Destiny mam prece uz predepsane: zkazit anakina, rozvratit republiku, vyvrazdit jedie, postavit deathstar, zkazit luka a zbavit se yody. :-)
Autorská citace #96
7.6.2010 14:07 - Leese Dailen
BTW jsem odhalil zahadu sithskych krizniku napadne podobnych pozdejsim republikovym:
vsechny tyhle trojuhelniky byly staveny pro republiku, ale kvuli dezerci jich dost ziskali sithove. Takze republika se pak jenom vratila k overenym designum (a dokonce vlastnim).
Autorská citace #97
7.6.2010 20:43 - Babau14
Děkuji za info o vzhledu lodí
Autorská citace #98
7.6.2010 20:45 - Babau14
Ta neděle je zatím ve hvězdách záleží zase na počasí ozvu se snad dostatečně včas. Nejvhodnejší bude když si domluvíte sezení beze mě na nějakou jinou hru a když budu mít čas tak se to změní na SW.
Autorská citace #99
7.6.2010 20:51 - Fibriso
popravdě tenhle víkend bych si dal volno, protože vzhledem k tomu co mě tento týden v práci čeká, tak budu nejspíše zcela grogy
8.6.2010 00:04 - Leese Dailen
Fibriso píše:
popravdě tenhle víkend bych si dal volno, protože vzhledem k tomu co mě tento týden v práci čeká, tak budu nejspíše zcela grogy
tenhle pristup vetsinou vede k castemu odpadani hrani z cim dal tim malichernejsich duvodu. byl bych radsi, kdyby se s tim nezacinalo i tady...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092132806777954 secREMOTE_IP: 18.219.189.247