Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
10.3.2011 12:07 - Leese Dailen
pocitam s nedeli, doufam ze me neco pred tim neskoli.
10.3.2011 21:49 - Leese Dailen
Nahodou jsem narazil na clanek popisujici tondovu postavu :-)

Ragdoll
11.3.2011 00:26 -
Dobrá hraje se v neděli.............kde?
11.3.2011 09:25 - Babau14
Vinohrady od 13:00 neděle potom hospoda :) SW
11.3.2011 11:21 - Fibriso
je čas zarakvit pár huttů!
11.3.2011 11:42 - Hunter
Fibriso píše:
je čas zarakvit pár huttů!

Ach, ta zmrzacena cestina, ale je to coool prohlaseni! :-D

Jojo, hrajeme a pak neco pijeme... Jenom jeste netusim kde... Sel bych do Houmra, potazmo muzeme na zbesile pivo do pivovar domu :-) To asi pak jeste vymyslime...

Tak se na vas tesim :-) A na par opekanych housenek na lightsaber klacku :-)
13.3.2011 22:18 - Fibriso
ušetřím práci s hledáním
Surrender to the Current: As a swift action, you can choose to surrender to the White Current and allow it to flow around you and fuel your Force powers. Until the end of the encounter, you cannot use Force powers that do not have "You" as the sole target. However, once per turn as a swift action, you can recover one spent Force power that has "You" as the sole target without spending a Force Point, adding that power back to your Force suite.

a ano, v kombinaci s se silou Force shield to je účinné, ale nejdříve to porovnejte s talentem odrážení střel a pak mi řekněte, o kolik je to lepší?
mam dost rozporuplnej pocit z dnešní hry, měl jsem dost silnej pocit, že bylo zuby nehty snaženo, aby mi to prostě nefungovalo.
14.3.2011 12:44 - Hunter
Talent nalezen - pokud byste pak taky neco hledali, tady je pekny soupis, co kde je :-)
http://swrpgrc.com/files/Saga%20Edition%20Resources/Omegadex_1.9.pdf

Osobne nevim, co s tim... Muj nazor je, ze Falanassi jsou v podstate pacifisti a neublizuji, maximalne se schovaji, nebo vytvori iluzi. Jakakoliv vrazda, ci ublizovani apod jde celkem proti jejich nature. Potom je ten talent v souvislosti s tim ok. Pokud si ho ale vezme fighter, je to spatne...
14.3.2011 15:48 - Leese Dailen
Fibriso píše:
ano, v kombinaci s se silou Force shield to je účinné

V tom popisu neni zadne omezeni na pocet pouziti, takze to muzes pouzit kolikrat chces. Nic te to nestoji a diky tomu muzes pouzivat zhruba tretinu force powers(core: battle strike, dark rage, surge; clone wars: cloak, levitate, phase, shatterpoint;...) bez omezeni a jedina cena je, ze v dany moment nemuzes zaroven vyuzit ostatni force powers. Neprijde ti na tom neco v neporadku?

Je proste holy fakt, ze vyvojarum rpg her pravidelne ujizdi vyrovnanost pravidel shodne s poctem vydanych knih. Je proto potreba brat jejich vytvory s rezervou a nejdrive se zamyslet nad jejich smysluplnosti a nehledet jenom na to, ze je to napsano v oficialnich pravidlech.

Chapu, ze je to neprijemne, kdyz si neco najdes a ostatni ti to pak "nepreji", ale je dobre se taky zamyslet, jestli nemaji pravdu a neni to blbost. Zrovna ty, ktery mas proctenou vetsinu pravidel, bys mel chapat mechaniku tech pravidel a videt jeji naruseni v "novych vytvorech"...
14.3.2011 17:36 - Fibriso
ne, pro mne je to celkem ok, ale na hraní bylo řečeno že je to strašně silné a že jsem munčkin, což mě začíná docela dost vadit.
.. to s těma jedničkama, Ok, čekal jsem tak jednu dvě za souboj, to co napadlo v neděli vydalo za kulomet...asi ten talent opravdu škrtnu.

Dex šel do útočných zbraní a kulometu s útoky a AC, jež dosahuje pouze Palpatinovo Ego, Mara je neviditelná do doby než ji rostřílí vše za co by se dalo schovat (velikosti melounu a výš, a stejně je to pak problém ji vidět) a Lees je schopen vykecat z jalové krávy tele. za pochodu.
já jsem šel do totální defenzívy a manévrech, tj, když se rozhodne, že ho nechytí, tak ho nechytí... jen si musím dávat bacha, kam zdrhám.
to že se Garrus snaží odstranit každého, kdo by mohl moc kecat, že ho viděl používat sílu (a navíc po něm střílel) je detail.
ale jinak je hodnej, tedy dokud na něj nezačne někdo střílet.

Garrus ma taky svoji agendu (čímž mě napadlo, že jsem ji jaksi zapoměl Petrovi dodat), můžete ji skusit odhalit ;)

edit:jen tak mimochodem v knížce galaxy of Intruge už jsou věci, které opravdu bourají systém, při zběžném prohlédnutí WOOKIEE GRIP, představa že má někdo Blasterové dělo v jedné a Dvojitý lightsaber v druhé mi přijde docela šílená. (Greivus se 4x dvojitý lightsaber? Ok, jdu si dát do huby s něčím méně nebezpečným, třeba rancorem)
nedoporučuji používat.
14.3.2011 17:58 - Bleška
Ok, já se sice můžu schovat prakticky kdekoli a kdykoli, ale můj úspěch těžce závisí na kostce d20. Pokud hodím mizerný hod, tak jsem prostě nahraná. Ty si házíš jenom 10 (jestli se nemýlím a že se nejspíš mýlím)a od toho se ti odvíjí, o kolik míň dostaneš (+ myslím, že k tomu něco připočítáváš). To, že se mi podařilo hodit 20, je naprostá a neuvěřitelná náhoda, která se tak často nestává. Hodím málo a roztřílej mě. A moje postava spoléhá na to, že je skvěle skryta. To, že není, zjistí, až když dostane pecku. Ten Shield je fajn, ale chce to nějaký postih. Taky bych se chtěla schovat rychle ve chvíli, kdy po mně někdo vyletí a prostě mu zmizet doslova a do písmene před čumákem. Na tebe, když někdo vystartuje, tak si můžeš nahodit Shield. To my všichni ostatní nemůžem.
14.3.2011 19:09 - Fibriso
aha, tak to se omlouvám, kolik máš vlastně na stealth? , (+16?)
co se toho výstřelu týče, stačí více jak jeden výstřel a štít jde do kopru (a já následně s ním)
štít má kapacitu Dc - štít
15-5,
20-10
25-15
30-20
za force pointik si můžu nyvýšit o 5, držení je standartka.
můj plán je ten, že prostě Budu přitahovat střelbu a odlehčím ji vám, aby stříleli do někoho kdo se tváří jako slabej cíl, to že mi to při zásahu dělá minimum by ale neměli to poznat... ale právě jsi mě přivedla na jeden nápad, dik :)
14.3.2011 20:07 - Fibriso
právě jsem se kouknul na Saga editions: expanded regions a napadámě jen jediné: WTFH? vesmírný chutullu? něcojako Goauld? no to nemyslí vážně...
Náhodný generátor civilizací, tak to je síla, některé vlastnosti:
The more important a building is, the more mirrored surfaces it has: zajímalo by mě, jak vypadá parlament....
Every building features a built-in weapon - Imperátorův zlý sen...
The city is a virtual creation explored through electronic data sent to a ship in orbit - a jejda, vypadly pojistky...
All buildings are transparent - errr, Maro, kam že jsi říkala že si potřebuješ odskočit....
Not wearing a weapon to a formal dinner is an insult to your host: Dexův sen...možná
When a feud begins, both parties abstain from food and sleep; the first to pass out from exhaustion is considered to be the guilty party - Fakt zajímavej způsob soudů, v životě by mě tohle nenapadlo.
14.3.2011 21:52 - Bleška
mám 12 na Stealth, 16 máš většinou ve skillech ty
14.3.2011 22:58 - Fibriso
aha, tak to se ještě jednou omlouvám, ja jsem myslel že máš hodně (holt žádnej focus, ale upřímně by se ti hodil)
já mam ve skilech pouze 15, Use fork a mechanic, percepci jedu přes Forku)
15.3.2011 14:48 - Hunter
Za sebe - nejak moc nechci Fibriho talenty, featy apod resit. Je otazka, jak se co komu libi pri hrani.
Za sebe to tedy nechavam na Petrovi. Je fakt, ze v poslednim boji byl Fibri drtic (v podstate dva az tri nepratele najednou a v klidu tam dal stoji :-)), ale je fakt, ze to bylo hodne tim, ze jim to nepadalo (na utok). Me by asi v podobnem setupu s nizkymi hody taky nezvladli rychle rozebrat, protoze by se netrefovali. Na druhou stranu ten damage, co by mi dali bude o dost vetsi...
Takze co se me tyka, uz to nechci resit, at si Fibri hraje co ho bavi a Petr misto nas hlida dynamiku hry :-)
15.3.2011 15:44 - Fibriso
kdyby petr na toho mamlasa s puškou hodil cokoli většího než 6, pravdepodobně bychom meli dostaveníčko s nějakým hutem a následně bychom prděli do hlíny (nebo spíše do vakua)
no, moc klidný jsem tedy nebyl, byl jsem uboxován více jak za polovinu Hp (29), a nebýt štítu, tak jsem byl tuh supertuh (těch dalších 20 (nebo to bylo 30?) co by mi jinak dodal ten boxer by mě dostalo na veselé 2 Hp), o tom netrefujícím se mamlasovi raději ani nemluvím.
ale je fakt, že jsem si připadal jak s Eskem na tričku...bohužel je taky fakt, že si Petr nejspíše do příští hry pořídí dostatečnou zásobu kryptonitu... :D
17.3.2011 07:58 - jira
Ahoj vsem tak kdo chce hrat sw v nedeli bud u me nebo u tondy jestli bude v praci tak piste zacalo by se hrat tak kolem 11:00 po pripade je moznost jeste battletech ale musime hrat aspon 3 hraci tak piste zatim cago jirka
17.3.2011 08:50 - Fibriso
jsem volný, budu tam (jen ještě později dopřesnit kde)
17.3.2011 17:38 - Hunter
Jsem pro oboje, mel bych snad byt uz fit. Protoze ale potrebuju vic namakat Dexe, aby mel konecne tu dexku (ja vim, ze se mi smejete, ze ji nemam nejvyssi :-) ), tak davam prednost SW :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073028087615967 secREMOTE_IP: 3.17.128.129