Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
18.4.2011 09:33 - Hunter
Jo a dalsi hrani dle dohody je 24.04.11 od 10:00 u Tondy v praci. Andrea prijde jak bude moct (snad i rano? :-) ) a budeme hrat cca do sesti, kdy Tonda konci... Pizzu si muzeme nechat dovezt, nebo zajit pro cinu...

Vseobecne bych tedy rad mel jeste jednoho zalozniho cloveka, co by si zahral, kdyby nekdo ze zakladu chybel - znate-li nekoho rozumneho, nebo precte-li si to nekdo, tak muzeme jednoho na obcasne hrani pribrat (tj. ne primarne pravidelne, ale spis kdyz je moznost a chut :-) )...
18.4.2011 13:14 - Fibriso
pro mne skoro Ok, protože dorazím stejně jako v neděli, tj s půlhodinovým zpožděním kvůli busu. (jedinej co jede dřív je po šesté, na to vám s prominutim sere Pizza the hutt)

Jo, a pro ty kdo neznají Pizzu the hutta

a ješte Asshole, commander Asshole, když už jsem u toho
http://www.youtube.com/watch?v=ymzh7YAlZng&feature=related
Alien the musical
http://www.youtube.com/watch?v=aVZUVeMtYXc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Bdprv6iwCSA&feature=related
18.4.2011 13:25 - Hunter
OK, takze zacatek az v 11:00 :-)
19.4.2011 15:34 - Hunter
Potvrzuju hrani, 11:00 v nedeli u Tondy v praci... Pokud nekdo neprijde, necht da vedet predem :-)
19.4.2011 17:48 - Fibriso
sakryš, nešly by SW v sobotu?
19.4.2011 19:51 - Hunter
U me by problem nebyl, ale poptej se u ostatnich, jak jsou na tom...
19.4.2011 21:37 - Leese Dailen
19.4.2011 21:38 - Leese Dailen
u me dobry, hlavni je tonda jak je v praci...
19.4.2011 21:46 - Fibriso
protoze kdyz se to ta v sobotu, muze to byt teoreticky u tondy v praci, a pak si muze tonda v praci dat nedelního pathfindera :p
20.4.2011 09:42 - Hunter
Tonda v sobotu ma volno, akorat jde vecer na tu nocni... A z ni pak na denni rovnou v nedeli, neboli 24 hodin...

Tak netusim, jestli bude chtit hrat... Ale jak jsem psal vyse, dokud si to nedomluvis/nezorganizujes, plati nedele v 11:00 :-) To jsme mohli vsichni... Pokud nemas na nekoho telefon, pisni a pisnu :-)
21.4.2011 10:55 - Hunter
Takzeee vysledek:

Tonda je nemocny a v sobotu urcite nebude. Takze v nedeli se hraje v 11:00. A to u nej v praci SW.

Pokud by nemohl, protoze by byl stale nemocny (rika ze to vidi nadejne na nedeli), tak by se hralo u me - pokud by tomu tak bylo, napsal bych vam sms...

Snad si to vsichni prectete :-)
21.4.2011 11:11 - Fibriso
Ok, tak tedy v neděli
22.4.2011 09:13 - Hunter
Tak jsem diky MAxovi prevzal vedeni New Orders... Cot a zmena prinasi? Rozsiril jsem portfolio spravcu o vsechny hrace - stejne jako jsem zalozil vase postavy. Meli byste byt schopni si je editovat dle libosti :-) Tondo, ty nemas registraci tady, tak jakmile si ji udelas, milerad pridam i tebe :-)

Jinak do clanku bych casem rad pridaval nase zapisky - pokud nekdo budete mit silu a nekde tady jsou zahrabane stare zapisky, tak by bylo fajn je tam dat...

Pocitam dal, ze nejake materialy apod hodim do "materialu" - napriklad by se tam mohl objevit muj denicek tak, abyste si mohli postavy pripadne taky prevest do excelu, pokud jeste elektroniku nepouzivate :-)

Pomalu se tu tedy zacnu rozkoukavat a s trochou stesti budeme moznosti fora vyuzivat naplno :-) Good luck a navidenou v nedeli :-)
26.4.2011 09:26 - Hunter
Tak jsme dokoncili v nedeli kampan ohledne planety (potrebujeme jmeno, Petre, vzpomenes si? :-) ). Sla-an the Hutt byl chycen a usvedcen ze spoluprace se Separatisty. Jabba the Hutt vita moznost ucinit pravu zadost a popravuje Sla-ana jako Huttskeho valecnika, jakym byl. Officialne za neplaceni daru za obchod se zbranemi. Neoficialne za spolupraci se separatisty :-)
Ale to je jen hrube shrnuti, takze bych poprosil asi nejlepe Tondu, nebo Wriglyho, kdyby to mohli sepsat, protoze zbytek nebyl az do konce. Btw. koncili jsme hrani cca v 23:40 :-)

Protoze je kampan za nami, vsichni postupuji na osmy level, juchu! :-) Taky se v boji lehce ukazalo, ze by se nejspis mohl hodit frontmen - zaroven, protoze hrat ve ctyrech se moc nehodi (kdyz nekdo chybi, nebo odejde driv :-) ), tak bych navrhoval pribrat jednoho dalsiho hrace - co vy na to, druzinko? Idealne odpoved v jednoduchem formatu bud "ano", nebo "ne" :-) Predpokladam, ze by se pridaval Vojta, popripade nekdo dalsi po predchozi dohode.

Ad dalsi hrani - pristi vikend nemuze Bleska (30.04.-01.05.), tyden na to (06.05.-08.05.) urcite nemuzu ja (budu o vikendu pryc). Nabizi se proto hrani bud 14.05., nebo 15.05. Dost prostoru na Pathfindera :-)
26.4.2011 09:35 - Hunter
Jinak co se tyka samotne hry - mela by byt zajimava pro vsechny. Protoze to preci jen je trosku military hra, tak je pravda, ze vetsina postav je zamerena jinym smerem, nezli na vyjednavani apod. Dohodl jsem se ale s Wriglym, ze tu jde primarne o hrace a zabavu, takze kdyz vase postavy budou chtit vyjednavat (tedy vy jako hraci), popripade neco zjistovat apod, tak adekvatne budu uzpusobovat cilova cisla a tak vubec. Zkratka proto, abyste si i v pripravne fazi mohli zahrat a necekali, nez to nekdo jiny doresi :-) Samozrejme nekde nebude snadne to ukecat, ale od toho Leese na druhou stranu mate a budu to davat vcas a dostatecne durazne najevo :-)

Protoze mame za sebou dve hry, poprosim o zpetnou vazbu - co se vam libilo, co se da zlepsit a idealne to zkuste i s nejakym prikladem, at mam lepsi predstavu. Hru delame spolecne, tak at nas to bavi :-)

Organizacne: myslel jsem, ze enemaci (weequay) budou zajimavi, nebyli - nepredstavovali v podstate zadnou hrozbu, prestoze meli. Poprosim tedy o aktualizovane deniky, idealne prevedene do formatu, co jsem uploadnul tady do materialu. Prumerny reflex jsem totiz bral jako 20, ale on je 22 :-) A zbytecne jsem tak strilel stylem "hazim 20" :-) Aspon ze ty granaty nejak fungujou i tak :-)

PS: Droideky a termalni detonatory jsou vazne zlo dohromady :-)
26.4.2011 09:51 - Hunter
No a maly tahacek na dalsi hru - ceka nas mise na odlehle planete Brina.
Zde odhodlane jednotky klonu bojuji ztracenou bitvu. Opusteni Republikou, Jedii a dokonce i mistnimi spojenci, odolavaji tito vojaci z poslednich sil neutuchajicimu naporu Separatistu. Mise se zda ztracena a jedine, co se da alespon zachranit jsou jejich zivoty. Stihnete se k nim dostat vcas, nezli i posledni padne pod ocelovou nohou battle droidu?
26.4.2011 11:05 - Fibriso
sešna byla naprosto masakrozní, pravej epick!
co se týče dalšího člověka, nejsem proti. (nemá třeba Petr čas?)

kažodpádně, před tím při výslechu se Garra zeptá Sla-ana jestli ví něco o separatistovi Mengskovi, pravděpodobně generál či nějaký jiný hlavou či vědec.

Weeqaove byli akorát, takoví minioni, kteří dokážou být dost nepříjemní (třeba otevřením dveří pro droideku)

termální detonátory jsou zlo, to je fakt, ale ve výsledku je to hop, a 2000 kreditů v řiti!
vžyť jsme tam proházeli 8000 jen v detonátorech. Pokud by jsme neměli vojenský zázemí, tak by jsme si asi hodně rozmisleli, jestli vyhodíme 2000 do vzduchu (doslova)
plus, jsou ilegální z rozumných důvodů, ne proto že to republika řekla ( i když to taky).... kdyby je u nás našli (i kdyby byli na lodi a oni je našli tam) na té stanici jak nas zabásli, tak by nás pravděpodobně popravili a to bez debat.

Co se mi nelíbilo: příliš brzy odjíždějící autobus! (tohle se ti asi zlepšit nepovede :Dp
27.4.2011 17:11 - Hunter
Teda tady je ticho po pesine... Takze pokud budes chtit Fibri napsat zapis alespon ty, kdyz se nikdo jiny nechyta.. :-)

Nabizim +1 Force point navic zdarma za napsani deniku akce.

A ostatni, co feedback? Nic? Haf, haf, vrrr :-)

Jinak tedy radsi hrani budu nechavat az na toho 14teho, protoze budu muset pripravit mapky, domyslet tech nekolik ukolu/misi a tak vubec to pripravit a dodelat ty detaily... Takze bych to stejne driv nestihal dat rozumne dohromady...

Jo a Andy, kdybys schanela denicek a penal, oboje je u me :-) Fibri se pochlapil a dodal jako prvni upgradovany denik. Timto vyslovuji verejnou pochvalu, myslim, ze i vam ostatnim se ta jeho postava ted bude libit - ma hlavu a patu, smysl a zrejme i dusi :-)
I kdyz je trosku skoda, ze to musi byt vlastne jiny charakter, nez je pravy Garrus (ted parim Mass Effect 2), ale co uz :-)
27.4.2011 17:52 - Fibriso
uvidím co se bude v sobotu dít, skusím něco naškrábat....
(skus dát motivaci destiny point, třeba to pomůže :D)
27.4.2011 18:38 - Bleška
Já jsem se na 20ku dostala teprve teď :). Co se týče hry, už jsme spolu mluvili, Pájo :). Nemám nic moc co dodat :). Snad jen, že se těším na další hraní. Možná by se dalo jenom zkrátit to hrozný vrtání se v přílišných detailech, které nakonec zaberou hodinu a víc.

Jinak počítám se 14. :)

A protože mám 30. narozky, tak se jdem v pátek příští týden ožrat :P :D

Mimochodem, svůj deníček ti nepošlu, protože ho máš v ruce :P. Jinak pokud jsem pstoupila na 8. level, tzn. 7. level scouta, radujme se veselme se! :D. 3x hip hip hurá a vzhůru za postavou snů! :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089514970779419 secREMOTE_IP: 18.224.214.215