Hunter
21.12.2011 14:07
Shadowrun v prostredi Falloutu
Jirkuv Shadowrun, Praha, v tematickem prostredi Falloutu
Autorská citace #21
22.12.2011 13:32 - Hunter
Za me je idealni se sejit nekdy v pristim tydnu, pak uz to bude s casem slozite kvuli skole... Hlavne prvni dva tydny v novem roce...
Autorská citace #22
22.12.2011 13:35 - jira
petr chce hrat kouzelnika a ja bych kdyz se domluvime nedelal povolani hacker ten hraje dlouho kdyz se nekam hakuje a ostatni na nej koukaj
Autorská citace #23
22.12.2011 13:36 - jira
sem proto sejit se pristi tyden mam celej dovolenou
Autorská citace #24
22.12.2011 17:39 - tony
:) já mám ted v sobotu 24 takže kdyžtak u mne v práci.....nebo úterý a středa mám noční

myslím že pravidla faloutu by byli hratelný kdyby se předělali akční body a akce...takže kdo se hlásí k úpravě pravidel?..... No dobrá tak SR 3e.
Autorská citace #25
22.12.2011 17:41 - tony
jestli si petr vezme mága beru břitvačku s milionem :)
zase to bude holka nejspíš elfka nebo trolka ještě uvidím složení skupinky :)

Jak chcete hrát ve světě faloutu rigera protože jediný místo kam může strčit ten svůj rig je brahminí zadek............
Autorská citace #26
22.12.2011 18:02 - Hunter
Uff... Tak jsem na ty pravidla zase koukal a spokojene me opousti nadseni :-) Ja si zkratka nedokazu splacat postavu tak, abych byl spokojeny... Aneb jak jsem rikal, proste mi ten system na tvorbu postavy nesedi a nemuzu si v tom najit co se mi libi... Koukal jsem na laserove zbrane apod a ty jsou v shadowrunu zbesile silne...

No, to je asi jedno, jenom mirim tam, ze jestli si nevezmu toho uchylneho trolla s hromadou kyberwaru, tak si asi postavu tak drsnou, jak bych chtel, nevytvorim...
Ach jo, podelanej system zvyhodnujici davky :-/

Ale at uzavru pozitivne - jsem pro se sejit a neco vymyslet. Zaplacnute mam pondeli, utery, ctvrtek pristi tyden... Jinak muzete prijit ke me do prace, to je taky varianta, protoze tam budu sam :-)
Autorská citace #27
22.12.2011 18:02 - Hunter
A jdu si zahrat Fallouta 2, jestli ho nekde najdu :-)
Autorská citace #28
22.12.2011 19:51 - jira
ok ja sem pro se sejit a dat dohromady pravidla bud sobota dopoledne nebo potom u pavla v praci
Autorská citace #29
22.12.2011 20:28 - tony
no připouštím že i mě na výbavu chybí cca 3M a 40 dovednostních bodů :)
ale na druhou stranu já jsem skromnej a trolka s lukem kterej v jejích tlapičkách dává rozverných 19M poškození a dostřelem cca 2km mi bohatě stačí...pokud tedy najde někoho kdo jí bude vyrábět šípy.
Jentak mimochodem strčte si tlumiče k tomu neštastnýmu rigu,tenhle luk totiž tlumič nepotřebuje :)
PS očekávám že ty šípy se po nárazu do adekvátní překážky zničí,tou překážkou předpokládám lehkou a střední bojovou techniku a ne obyčejné píply.
Autorská citace #30
22.12.2011 20:30 - tony
huntere a kde že to vlastně děláš?
Autorská citace #31
22.12.2011 21:06 - Prcek
Mrkněte se na madbrahmin, mají tam přeložená pravidla pro Fallout pnp, určitě by z nich šlo něco vytáhnout. Zkoušeli jsme podle nich hrát pár her a jsou hratelná i tak, jak jsou psaná.
Autorská citace #32
23.12.2011 00:53 - to se mi líbí
Zdravím, chtěl bych se zeptal, jestli byste neměli chuť někoho přibrat. Já mám něco odehráno podle dvojek i trojky tam myslím byly, je to už nějaký pátek, ale rozkoukal bych se myslím rychle...

Co se názoru na realm týká: viděl bych to na military/detektivní a hlavně boj o resource a přežití celkově (dejme tomu jsme se jako grupa ocitli na horké půdě a jde nám společně o útěk do lepších končin apod.)

Samozřejmě resource hra, kde je třeba šetřit každou patronu by zvýhodňovala magii, ale tady není problém si pomoci, přeci pobyt v radiaci může dočasně snižovat hodnocení magie.

No a jak ošetřit kybáč a všechno harampádí? No navýšil bych dostupnosti o 1 +D3 a co by přesahovalo 6 by bylo vázáno questem, či serií questů...

Zatím se mějte, Osidlus
Autorská citace #33
23.12.2011 07:47 - jira
co se tyce me jakom gm tak se muzes pridat urcite se budem muset vsichni sejit a dat to dohromady at jeto zabavne
Autorská citace #34
23.12.2011 09:17 - osidlus
Super! Na Vánoce, ale mizím (bohužel psát nebudu, páč se dom těším) z Prahy takže můžu až v novém roce, každopádně předpokládám, že by šlo o dlouhodobější záležitost, takže malé zpoždění do začátku by tolik neuškodilo. Ona tvorba pravidel a motivujícího prostředí je taky dobrá zábava ;-).

Postavu bych viděl na Kojotího šamana, který se nechal na počátku epidemií hybernovat se svým vážně nemocným synem. Je posedlý léčitelstvím, hledá jak v alernativní léčbě tak v moderní medicíně. Momentálně zaměstnanci bunkru (s vlastní mini jaderným reaktorem) usoudili, že energie vystačí na zhruba příští 3 roky a rozhodli se Berta rozmrazit a nahodit. Bert neví, že má magii a jaká kouzla, a nezná svět Falloutu (ano já jsem si to nikdy pořádně nezapařil- pár hoděk asi tak). Vyráží do světa zjistit jestli budou prostředky na vyléčení syna. Samozřejmě první menší poučení může dostat od pracovníků bunkru, vrata se otevírají...
Autorská citace #35
23.12.2011 10:29 - Hunter
Pekne Osidie :-)

Tondo, jezis, tu variantu s trollem a lukem jsem uz slysel od Wriglyho :-D Taky jsem se na to rychle kouknul a zhodnotil, ze snipera hrat nechci... Snipera s lukem :-D A strilis kolejnice, co asi tak jinyho :-)

Jinak jsem si splacal tedy britvaka, tedy, on nema ani jednu britvu, pro zmenu je to Obr a samozrejme byl stvoren, aby fungoval jako jeden z velitelu armady... Takze ma charismu zavratnych 3! a leadership k tomu :-D A nekde bokem se do nej narvala vybava za mega :-) Tedy asi 900 000, jenom, ale co nadelam, nevim, za co jeste utracet :-) Leda vestavet nejaky MP4 prehravac, nebo tak neco :-)

No a protoze to je zbesilost a asi i munckiniada na ntou, tak se jdu mrknout na toho elfika z vaultu...

Ad styl hry - military je sice fajn styl, ale pak to chce vylozene stavet na to postavy, coz by pro me znamenalo toho trhleho mega trolla s body nekde kolem 14 a vlastne vsema atributama tak nejak "vysoko" :-) Na druhou stranu si rikam, ze ten elfik by mohl byt takovy "Falloutovejsi" - holej zadek ze zacatku, zadna vybava, ale zato takova zivejsi postava pro odehravani :-)
Takze za me - nevim co hrat, nebo jak to pojmenovat, jenom bych nehral "jen" military akce :-) A ta myslenka s tim, ze se staneme vladci pustiny, potazmo boje o suroviny apod jsou zajimave, ale je mi jasne, ze se to zvrhne... S Tondou vzdycky :-D Ale zkusit to muzeme - osobne bych splacal nejak druzinu, pak se mrknul, co kdo ma za postavu, pak si zkusil zahrat a pak si teprve vyjasnil, jak ze to ma krucis vypadat :-)

To zas byl dlouhej prispevek vlastne o nicem... Hmm...
Autorská citace #36
23.12.2011 10:36 - Hunter
Btw. pro vytvoreni postavy pouzijme bodovy system z Companionu, jak uz taky nekdo navrhoval...
http://www.ulozto.cz/1484929/7905-shadowrun-shadowrun-companion-pdf

Samozrejme predpokladam, ze mate vlastni pravidla poctive zakoupena doma :-)
Jako ja, ze? :-)
V zasade to funguje tak, ze mate xy building bodu (bp).
Kazdy bod do atributu stoji 2 bp.
Kazdy skill stoji 1 bp, pokud je uroven nizsi, nezli odpovidaji atribut, jinak body dva.
Troll, elf je za 10 bp, Ork a trpaslik pak za bodu 5. Metavarianta je za dalsich 5 bodu (shapeshiftery bych nehral :-) ).
Kouzleni a magie - to je slozitejsi :-) Idealni je nalistovat si odpovidajici stranku (15).
Tam najdete i lepe rozepsane penize.

Protoze vetsina charakteru je ze zakladnich pravidel kolem 123 bodu, daval bych na stavbu 125 bodu.
Pripominam, ze mate narok navic k aktivnim skillum jeste na tolik knowledge skillu, jako je vase inteligencex5. Do hry vstupuji i nejake jazyky, ale tim bych se nezatezoval...

Ve hre, respektive primo v tech pravidlech jsou take klady a zapory - Edge and Flaw - tam se da najit par drobnosti navic, jak dospecifikovat postavu. Maximum je 6 bodu ve Flaw/Edge (chyby se odecitaji, plusy pricitaji a promita se to do celkoveho poctu bp).
Autorská citace #37
23.12.2011 10:42 - jira
postavy bych udelal as se sejdem jinak vybava neni zas tak k sehnani takze sem uvazoval kdo chce zacinat s vybavenim za milion bude muset bejt bratrstvu oceli coz ma svoje vyhody a nevyhody a ceny veci taky budu upravovat ale natom bych se dohod as se sejdem napiste kdy se vam to hodi navrch byl zitra dopoledne u tondy v praci nebo v tejdnu u pavla
Autorská citace #38
23.12.2011 12:31 - Hunter
Dal bych pristi tyden u me v praci :-) Zitra sice muzu taky, ale chci si odpocinout, takze me k Tondovi nedostanete :-)
Autorská citace #39
23.12.2011 12:34 - Hunter
Jinak ad vybava - jestlize je osekana vybava, pak automaticky znacne posili magie... Je to jedno s druhym.
Zacinam si rikat, jestli pravidla pro run preci jen nejsou nevhodna pro fallout - vybava tam dela hodne dorovnavaci efekt, hlavne v pohledu na magii...

No, asi az se sejdem, tak to probereme lepe... Za sebe navrhuju stredu odpoledne - rekneme kolem ctvrte u me v praci? Pracuju na Chodove (V Parku 4, Praha 4).
Autorská citace #40
23.12.2011 13:13 - tony
skvělí Huntere to budu taky v práci :) a protože mám noční budu tam až do rána

pokud chcete hrát bodovej systém navrhuju gurpsy které to mají spracovaný líp.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068304061889648 secREMOTE_IP: 13.59.9.236