Hunter
21.12.2011 14:07
Shadowrun v prostredi Falloutu
Jirkuv Shadowrun, Praha, v tematickem prostredi Falloutu
6.2.2012 08:46 - tony
12.2 mám volno takže když se najde místo na hraní proč ne :) fibri stejně snajpuje v zádu....

další týden to vypadá zatím dobře a po domluvě by šlo hrát u mě v prácí 18,2 celej den
6.2.2012 13:11 - Borek
Nevím, jak moc se mi tam chce lízt bez sniperské/hermetické podpory...
6.2.2012 13:52 - Hunter
Za me ten vikend vypada rozumne :-) Tj. 11./12.02. je ok...
Toho chlapa na strese sejmem, jsme te poslali na pruzkum, ne jako likvidatora enemy sniperu :-)

Btw. kouzelnici te snad daj svihem do poradku, ale kdo vi, oni to totiz, moc neumi, co chlapci? :-D Ale slibuju, ze te zahrabem, kdyby to nevyslo a v tvem odkazu budeme pokracovat i nadale...

Ehmm, nedivte se mi, delsi vikend a na dnesek neprilis mnoho spanku :-)
6.2.2012 15:46 - Borek
Jsem zvědavej, kdo bude kopat tu díru.... Nebo na to použijete tu plastickou trhavinu?
6.2.2012 17:55 - Fibriso
ne, Bedna vezme četu vojáků, zapůjčí powerammory, plnout těžkou polní a nechá je pochodovat na místě....
6.2.2012 20:56 - jira
tondo ses 11.2 v praci?Jestli jo tak bych to vydel na toho 11.2
7.2.2012 00:21 - Borek
11.2. mám DnDčko
7.2.2012 19:21 - Hunter
Ty jsi ale kombinator, Jirko, s tim vasim Pathfinderem :-D

O vikendu si zahrat chci, jeden den muzu, takze mi staci rict ktery, zbyly se budu zbesile ucit :-D
7.2.2012 19:27 - Borek
Tak to jsme na tom podobně Pavle. Prostě se dohodněte, ideálně tak, abych stihl oboje..... :-)
7.2.2012 19:56 - jira
no ja bych hral v sobotu pokud mozno jeste nevim jestli bude tonda v praci kdyz se bude hrat paitfandr v sobotu tak nepudu dam falouta
7.2.2012 22:32 - tony
tak sobotu mám zabitou(11,2) ale v neděli čas mám a nebudu v práci tak bud u jirky nebo pavla
7.2.2012 23:51 - jira
tak u me äsi ne pokud to nepude u pavla tak budem hrat as 14 dni
8.2.2012 16:35 - jira
tak hrani faloutu nedele ale zatim neni kde pokud budete mit nekdo misto kde hrat piste
8.2.2012 22:36 - Borek
Teoreticky by se mohlo hrát tady u mě, ale v současnosti to má několik nevýhod.
1: Je to v Letňanech.
2: Nějak se nám posrala elektřina, ale to by snad mohlo bejt do neděle opravený.

3: Ještě byhc se musel zeptat spolubydlů.
8.2.2012 23:05 - Hunter
U me v pohode, s nedeli tedy pocitam... Klasicky cca na tu 10:30?

Do Letnan se mi nechce :-) Borku, netusim, jestli jsi uz u me byl, ale pro zmenu je to pod Vysehradem, respektive pod metrem Vysehrad - primo pod Nuselskym mostem... Takze idealne na Ccko a pak sebehnout dolu po schodech... Svatoplukova 7. Cislo snad na me mas, takze prozvon, az budes dole a ja ti hodim klic :-)
Coz mi vlastne pripomina Osidia, kteryzto snad u me taky nebyl... Nu coz, chlapci, jestli nemate telefon, tak bud pak prozvonte Jirku, nebo mi pisnete treba do posty o nej :-)
9.2.2012 07:30 - jira
ahoj vsem tak hrani v nedeli u pavla jinak cislo na me je 608244630
10.2.2012 08:10 - jira
tak piste kdo v nedeli pride
10.2.2012 12:50 - Borek
Sesmolil jsem příběh mého narození. Přijímám jakékoli poznámky a kritiku (i vzhledem k tomu, jak to zakomponovat do současného nebo budoucího questu)
Jo a v neděli přijdu.


Ta zima, kdy jsem se narodil byla jedna z nejkrutějších. Když jste se šli vychcat, museli jste si dávat pozor, abyste nepřimrzli. Kmen si sice udělal nějaké ty zásoby přes léto, ale ty rychle ubývaly a proto se lovci vydávali na stále delší výpravy. Na bezpečnosti taky nepřidaly smečky vyhladovělých bělovrrků, které se potulovaly v okolí a přepadávali osamělé a oslabené jedince. Ani ohně se nebály a několikrát napadly i naši vesnici. Při jednom z těchto útoků zemřel i můj otec - bělovrrk ho rozsápal a ani náš šaman Bludimír mu nedokázal už pomoci.

Moje matka byla v té době už v očekávání. Zpočátku se nic nelišilo od normálu, ale asi měsíc před termínem se matce udělalo naráz špatně. Nejdřív jen zvracela, ale pak i dostala horečku a začala línat. To není v zimě vůbec dobré. Bludimír ji vzal k sobě do chatrče, vařil jí bylinkové odvary a staral se o ní. Zima na nás velmi dopadla a nemohli jsme si dovolit přijít o další dva členy kmene. Navíc se už několik malých trollátek narodilo mrtvých.

Bohužel se matčin stav nelepšil a ani mě se nevedlo v jejím lůně moc dobře. Bludimír se snažil seč mohl, aby tentokrát odvrátil smrt. Vzýval duchy, dělal všemožné rituály, obětoval několik magických předmětů, aby situaci alespoň stabilizoval. Když nastala matčina hodinka situace se ještě eskalovala. Matka se svíjela v nepřirozeně silných křečích a já jsem se dusil v děloze. Bludimír se ocitl před velkým dilematem. Věděl, že oba nás zachránit nedokáže.

"Když zachráním Bělu," říkal si, "zdrtí jí po ztrátě druha i ztráta dítěte. Navíc je na tom hůře, než její dítě." Otočil se ke stolku, aby rozdrtil sušený psí kořen. uv{Na druhou stranu, když zachráním dítě, bude vyrůstat bez matky v téhle kruté zimě, která nezná slitování. A kdo ví, jestli nebude postižené, vzhledem k tomu, že ji už měsíc léčím čím se dá.} Plivl do nadrceného psího kořene, zamrmlal zaklínadlo a přidal popel z bělovrrčí srsti. "Ovšem mohl bych toho, že bylo už odmala vystavené magickým látkám využít a vyzkoušet můj nápad. Navíc bych mohl prozkoumat, zda ta série potratů není náhoda." přesvědčoval se, zatímco potíral matčino čelo směsí na snížení horečky a uvolnění svalů. "Snad bude moje svědomí klidné..." pomyslel si a v duchu učinil konečné rozhodnutí.

Když se ráno vesnice vzbudila, měla o jednoho člena kmene navíc a o jednu členku méně. Bludimír si mě vzal do opatrovnictví a vychovával mě.
10.2.2012 12:51 - Borek
Jo. Je to kopírované ze zdrojíku, takže si nahraďte uv{text} "text"
10.2.2012 20:00 - Osidlus
Ahojte, tento víkend jsem mimo Prahu, takže si bohužel nezahraju...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071815967559814 secREMOTE_IP: 3.17.174.239