Hunter
21.12.2011 14:07
Shadowrun v prostredi Falloutu
Jirkuv Shadowrun, Praha, v tematickem prostredi Falloutu
23.1.2012 17:50 - tony
skvělý Pavel můj článeček přežil mohu se pustit do dalšímo.
A motivace pro čtení?
V dalším díle umře petrova a jirkova rodina a nakonec já :)
23.1.2012 17:52 - tony
ou džízis *do dalšího*
24.1.2012 15:27 - Hunter
Heh, tak se pust do dalsiho, ale vic by me zajimalo soucasne vypraveni :-) I kdyz je fakt, ze u tve postavy by bylo zajimave vedet vic... Hlavne me zajima vypraveni, kde si prestane pamatovat, kdo je a kde je :-D

Btw. hezke napojeni s tim srdcem a Bednou - estli jsem to nerikal... Pomerne by to vysvetlovalo, proc na me sakra zapomeli - meli najednou problem sami se sebou :-)
24.1.2012 18:07 - jira
ahoj vsem tak predbezne hrani u tondy tuhle sobotu od 10:00 ste pro hlaste kdo bude
24.1.2012 19:25 - tony
tak JÁ budu :)
24.1.2012 19:50 - Fibriso
ja bych taky mel dorazit
24.1.2012 22:36 - tony
Během několika málo dalších dní bylo jasné že viroza má nám neznámý původ(virolog původce nezná).
V každém případě jsme zahájili další fázy přežití dalších deseti let.
Několik našich týmů(neboli všichni doktoři) zvažovalo postupy co dál.
Jako fázi jedna jsme si dali za úkol sehnat dostatek stavebního a lékařského materiálu.
Pro ten lékařskej jsme vyrazili do relativné blízké lékařské a přírodovědecké fakulty UK na Albertově a v jeho okolí.
Jednalo se o akvárka, přístroje a potřeby na pěstování rozličných kultur.
U botaniků jsme si pořídili nějaké semena a nástroje.
Zatím co jsme se potloukali liduprázdným městem jeden z vojáků na hlídce na termu zaznamenal teplo v budově.
Pomalu a obezřetně jsme tam vyrazili abych zjistili kdo tu měl takové štěstí.
A k našemu překvapení jsme to byli mi.Nalezli jsme několik dalších externích vědeckých pracovišt se spoustou
strojového vybavení které určitě a rádi využijem.Krom jiného se jednalo o dva malé fůzní americké motory.
V každém případě toho bylo dost na tři cesty s velkým autem pokud nechcípne motor,posádka nebo obojí.
Nicméně původcem tepla byla jiná budova která skrývala velkou kotelnu pro blok místních budov
a stala se pro nás zdrojem spousty náhradních dílů.Ve vrátnici kde byla teplota jen pár stupnů pod bodem mrazu
jsme našli v hromadě talárů a akademických pláštů zamotanou postavu zřejmě vrátného.
Pod oblečením měl zasunutou spoustu papírů jako izolaci a jeden z nich byl i titul phdr.
To hloupé hovado tam leželo s úsměvem na tváři a čerstvím titulem a nejspíš sám si ručne ten titul dopsal
do občanky,soudě podle rostřihnutého obalu průkazu a toho že ji držel v ruce až do svého konce.
Povzdechla jsem si nad lidskou hloupostí, na druhou stranu umřel štastný a to mu můžeme všichni závidět.
A jak jsem se začala zvedat zničeho nic otevřel oči, chytl mne za ruku a zasípal.
A já jako klasická bloncka v hororu příšerně zařvala a uskočila tak blbě že sem si kecla na zadek.
Naštěstí voják co mne hlídal byl profesionál takže mu mozek rostříknul po podlaze a okolí jenom dvěma kulkama.
Pak se zeptal co se stalo,ehm no co sem mu asi tak měla říct?
Vždyt první pomoc tomu chlapovi byla očividně zbytečná, když obsah jeho hlavy byl všude kolem.
Takže jsme se zvedla a poděkovala mu.O chvilku později sem se vrátila abych si sebrala vzorky tkáně.
Protože jsem myslela že mrtví byl už před tím,opravdu bych za to dala ruku do vlažné vody.

Později nám suroviny z tohodle nájezdu umožnili upravit dva ze zabavených tunelů na biofarmy.
Houby a plísně které jsme zde pěstovali na našich výkalech a nalezenejch "zmzlinách" se stali hlavní složkou naší stravy.
A tady jsme měli jedno velké morální dilema:Nakolik je správné naše mrtvé použít k výrobě jídla?
Nakolik je to správné stále nevíme ale nakonec se shromáždění jednomyslně rozhodlo že to je lepší než umřít hlady.
A kanibalismus to nebyl,tedy zatím.A tak jako kdysi ti sportovci v letadle jsme někteří nahlas a jasně vyjádřili přání ,
aby místo pohřbu použili naše těla pro dobro všech.Stejně jako jsme řekli že ti kdo to neudělají nebudou perzekuováni.
Naštěstí tady jsme ještě byli jednotní.

Druhá část,získat stavbní suroviny byla větší problém.
Nevěděli jsme kde poblíž je nějaký sklad a tak nakonec chlapci vyrazili na dlouhou tůru přes celou Prahu.
Prošli několik velkoobchodů se stavebninama kde jsme se částečně napakovali v průběhu dalších dnů.
Nakonec jsme se stali sprostředkovaně svědky toho co z lidí dělá samota,odloučení a zoufalství.
Na dvorku jedné stavební firmy hlídka našla několik ohlodaných lidských koster.
Ty podle všeho patřili nepřizpůsobivým spoluobčanům,na druhou stranu jak se mrazu kolem -50 přizpůsobit jinak než se naučit rusky?
V každém případě v přilehlém velkoskladu byli palety srovnané taky aby vytvořili přístřešky pro několik rodin.
Těm nakonec také došlo jídlo a podle všeho se zde strhlo něco co vojáci nazvali rvačkou o maso.
Z původně pěti skupin přežila jen jedna a tu naši vojáci popravili za zločiny proti lidskosti.
Jo kanibalismus se nevyplácí a my museli začít řešit jak tomu zabránit u nás,nemluvě o ponorce.

(Takže já,Petrova a Jirkova rodina to máme za sebou,jestli se chce někdo přidat ozvěte se mi :D )

Zatím co se situace kolem jídla stabilizovala,zhoršovala se situace po psychycké stránce.
Na nějaký čas jsme to vyřešili tím že i doktoři a sestřičky sloužili jako ostraha na perimetru a nebo dělali s vojákama výjezdy.
Co nejvíc jsme je protáčeli ale stejně to byla otázka času.A začali se dít sem tam sebevraždy.
A nakonec nás dost rozkmotřila infekce.Viroza nechtěla ustoupit a tak jsme nakonec pro bezpečí ostatních jeden z tunelů
vyhlásili za infekční oddělení a všichni kteří jsme se necítili dobře jsme tam dobrovolně šli.
A tehdy to začalo být natolik zajímavé že jsem se vrátilak datování zápisků.

11.8.2055 / D+75

První z nemocných upadl do bezvědomí,uložili jsme ho a začali živit nitrožilně.
Během sedmi hodin ho následovalo dvanáct dalších.Žádný z testů nám nedokázal říct co se s nimi děje.
Vojáci ten virus nazvali FEV (Fatál Evžena Vejvody - posledního vrchního velitele naší armády a našeho úžasného a milujícího prezidenta)
Ostatním vojákům jsme alespoň doporučili zvýšit příděl vitamínů a minerálů.
No a naše biofarma dostala za úkol zvíšit podíl těchto látek v potravinách.

12.8.2055 / D+76

Několik z nás (celkem 32) nemocných začalo cítit různé závratě,bolesti kloubů,zubů.
tři z nich všechno sestřičky nahlásili ztrátu barevného vidění.
Prozatím tohle zhoršení stavu bereme s klidem,udělali jsme všechno co jsme dokázali a ted už jen ukáže čas jestli to bude stačit.

14.8.2055 /D+78

7,28
Náš první pacient v bezvědomí začal trpět epileptickým záchvatem.
Ten byl potlačen medikamenty ale přístroje hlásí že svalové křeče v omezené míře pokračují.

13,24
Během dne jsme zaregistrovali že pacintovi se mění ochlupení těla.
krom toho že vlasy zbělali po těle mu vyrašilo něco co skoro připomíná srst.

15,30
Teplota tělo pacienta se zvedla na 42,7 a drží se i přes podané medikamenty.
Tělo pacienta na zvýšenou teplotu nereaguje,skoro jako by jí akceptovalo.

15,48

oči pacienta stratili také barvu a tvoří nyní bílí povlak
ochlupení po celém těle narůstá do příjemného zimního kožichu.
Byl informován vojenský velitel,na celé oddělení byla uvalena zvýšená karanténa.
K vchodu byla postavena stráž která dostala rozkaz zastřelit kohokoliv kdo vyjde bez mého výslovného povolení.
Pacient byl přikurtován k posteli zdvojenou sadou pout,což se nakonec ukázalo jako prozíravé.

16,13

pacient je pokrytý po celém těle včetně obličeje hustým bílím kožichem,sklidnuje se a probouzí.
Teplota je konstantních 44 stupnů celsia.
Skupina čtyř zubů by udělala radost Spilbergovi a jeho čelistem.
Na hrudi mu dorostli další dva páry bradavek.
Nabízíme mu lehké nemocniční jídlo a on registruje svůj stav a panikaří.

16,15

aplikována dvojitá dávka sedativ aby se pacient uklidnil.
Snad ho prozatím nebudeme potřebovat.No v nejhorším ho někdo zastoupí,porodník tu zatím snad není potřeba.


V následujících šesti dnech jsme si prošli očistcem, pacientovo tělo odmítlo jakoukoliv formu potravy kterou máme, včetně nitrožilní.
přestalo reagovat i na běžná sedativa,vojáci došli do zoo pro sedativa pro zvířata a ani ty nezabrali.

20.8.2055 /16,15

pacientovy selhávají postupně všechny vnitřní orgány a umírá.
Následující pitva prokázala významné změny ve truktuře biologické stavby těla.
Infekčním oddělením se začíná šířit panika a děs.A co hůř nikdo nám nemůže nijak pomoct.
Náš hlavní biolog si dělá pečlivou poznámku,změny jsou natolik významné že se podle něj jedná o noví živočišný druh.
Na našem oddělení jeho nadšení nikdo nesdílí.
Po dohodě s velitelem Horníkem zesiluje stráž a posiluje dveře o několik dalších mechanických "zábran".
S největší pravděpodobností jsme jako viníka našeho stavu určili meteor a změna na mimozemštany těší jen málo z nás.
Voják kterej doufal že by se z nás mohli stát klingoni dostal službu navíc.

22.8.2055 / D+86

Další z pacientů v bezvědomí začali vykazovat fyziologické změny,okamžitě jsem je začala pumpovat sedativy.
Pro jistotu začínám pravidelné kontroli všech na oddělení.
Několik sestřiček,doktorů a vojáků registrují nárůst váhy i tělesné hmoty.
Oproti tomu dva kupodivu registrují zmenšování.
Několik lehčích případů jako jáneregistruje nic,bohužel nás to nijak neuklidňuje.

23.8.2055 / D+87

Během dopoledne zničeho nic zahynuli dva z případů bezvědomí,Jeden voják a jedna sestra.
Pitva prokázala rozsáhlé poničení nervové soustavy u obou.
Odpoledne jsme zaznamenali čtyři případy sebevraždy,tři medici a jeden voják neunesly momentální situaci.
nařídila jsem hospitalizaci dalších tří případů abych předešla dalším sebevraždám.
Jedním z nich je Naše sestra Krystína,jedna z nejhezčích sester před infekcí.
Nyní třímetrová bytost s tělem plným bradavic a zuby kterých se lekne i grizli.
Jak jí říct že jí máme pořád stejně rádi nevím náš psychiatr je z našeho stavu v troskách a potřebuje pomoct sám.
Jak se Major Horník zmínil náš zdravotní stav začal dělat problém i lidem vedle.
A aby toho nebylo málo přibyli nám další tři případy.


25.8.2055 / D+89

dva ležáci se probudili ostatní upadli do komatu a nemáme je jak probudit.

Ti z nás kteří přežili to čtrnáctidenní martirium jsme nyní jako rodina.
Seděli jsme vedle sebe celou dobu a čekali kdy si umřeme v náručí.
Stala jsem se coby velitelka takovou Matkou smečky ,všichni říkají že se v mojí blízkosti cítí lépe.
Já se sice díky tomu zájmu cítím mnohem hůř ale dělám všechno pro to aby to na mě nešlo poznat.
(pravidelné sesílání plošného zlepšení nálady :D,počkejte až to bude mnou propagovaný orgasmus)

Dalším pozitivem bylo že jsme zjistili že mnozí z nás vidí jinak.
těch několik větších vidí v termálním spektru a to menší/ostatní vidí při slabém osvětlení jako kočka.


2.9.2055 / D+96

Nakonec jsme po dohodě s majorem Horníkem izolaci ukončili,Z třiceti pěti pacošů jich polovina umřela vlastní rukou nebo vlivem viru.
Ostatní dělíme do tří skupin velcí bradavkáči které jsme pojmenovali Obři,menší hromotluci které jsme pojmenovali na přání jednoho vojáka Goblini.
Třetí skupinku tvoříme mi na kterých ty změny vpodstatě není vidět,říkáme si štastní,nazvali jsme nás nicméně uzdravení.
Byla ještě skupinka zmenšených kterým jsme říkali trpaslíci ale kupodivu to nikdo z nich nepřežil.


2.9.2057 / poslední autorizovaný záznam v deníku

Dnes má naše komunita která časem zhubla o spoustu našich bratrů a sester další výročí.
Narodilo se nám první dítě.Dostalo jméno Barbara,rodiči jsou dva z našich goblinů.
Škoda že se toho nedožil major Horník.Sežral ho přerostlej lední medvěd když byl s oddílem na hlídce.
Velitelkou tábora poslední naděje jsem prozatím já.
Necht nám jsou duchové našich předků nakloněni.
24.1.2012 22:47 - tony
poprosím někoho z vás kdo se nudí jestli by to nemohl opravit pravopisně kujů.
25.1.2012 11:05 - Hunter
Tentokrat ne tak dobre, jako prvne, takze do tretice :-)
V sobotu tedy u Tondy na desatou. Odchazet budu asi kolem seste - jdu pak jeste vecer na ples.. Do Kladna :-)
25.1.2012 13:01 - Hunter
Mas na vic Tondo :-)
25.1.2012 20:20 - jira
takze hrani u tondy v sobotu od 10:00 zatim sme 4 i semnou borek myslim je pryc
26.1.2012 17:30 - jira
cau vsem takze borek mozna dorazi o neco pozdejc prijede z hor osidius se neoziva tak asi nebude hrat jinak piste co tak zhruba chcete delat ja pridu za tondou o neco driv jeste snim musim probrat neco ohledne jeho postavy
27.1.2012 11:07 - Osidlus
Zdravím, zítra bych měl dorazit, asi tak v 10:30, potřebuju se trochu prospat :-).
27.1.2012 13:04 - Hunter
Spani je potreba, to je fakt :-)

No, co bychom meli delat je dostrilet ty najezdniky, k jejichz zakladne se blizime. Pak vyresit problem s mrtvolami. Pote najit starsi z Tvrdakovi vesnice. A tak nejak mimochodem se musi vyresit ten problem s duchy na hrbitove - ten ale resit nechci :-)
Pokud zbyde cas, respektive tohle vsechno vyresime, tak bych se koukal po dalsich vecech, ale zcela urcite bych mel tendenci plnit svuj "tajny" ukol, Jirko - takze se v tomhle smeru pak budu ptat jak Tondovi postavy, tak Osidiovi...

Tady je ctrl+c z toho, co jsem psal predtim...

Cilem je tedy momentalne se dostat k najezdnikum, nejak je poresit (postrilet/zajmout), ziskat par mrtvol (mame uz ty trolly) a ty pak pouzit jako lakadlo, abychom vystopovali, co se deje s mrtvolami ve meste. Predpoklad je, ze jsou navazany na kosti v lese s paraci, kterych se tam povaluje celkem hodne. Bez vybavy, jenom v hadrech. Na miste nalezeny tuby, nejspis po lecich/drogach, doktorka udela ve meste rozbor...
Druhy ukol je najit starsi z Tvrdakova kmene - unesli je cca pred mesicem, v zasade den na to, co zautocili najezdnici na mesto. Je potreba overit, jestli najezdnici nekoho unesli z mesta. Bylo to organizovane a vypada to na pouziti nejake omracovaci magie, nebo tak neceho. Po solidnim pruzkumu. Utocnici (otrokari) meli auta a odjeli na sever z vesnice, pak se stopa ztratila na silnici. Predpoklad je na nejake ovladaci kouzlo spis, nezli na omraceni tech unesenych, kdo by se tahal 500 metru s 10 trolly... Nejspis nekdo dalsi umi to, co doktorka...
Na hrbitove take strasi nejaci duchove. Tam se podivat nechci, ale nejspis by to mel nekdo omrknout. Prave jsem si uvedomil, ze to, na co jsme se chteli zeptat samanu u Trollu, jsme pozapomeli - takze se tam bud budeme muset zastavit znovu, nebo zkratka posleme nektereho z nasich kouzelniku, aby si s samany promluvil v duchovni rovine, nebo jak tomu rikaji...
28.1.2012 08:22 - Osidlus
tak tohle mě dneska rozesmálo:

Že je někdo paranoidní neznamená, že po něm nejdou...
3.2.2012 09:50 - Osidlus
Ahojte, jak vidíte další hraní? Kolik týdnů bude trolík krvácet :-)?
3.2.2012 16:55 - Hunter
Za sebe asi jen rikam, ze by nebylo vhodne hrat, jak budeme mit SW, tj. 19.02. Takze bych hral idealne pristi vikend :-)
3.2.2012 18:26 - jira
ahoj vsem delam kratkej dlouhej tyden takze volno mam,10,11,12 tak navrhuju hrat podle tondy kdy bude v praci 11 nebo 12
3.2.2012 19:56 - Fibriso
víkend 11-12 mam bohužel plno
3.2.2012 22:13 - jira
nevadi das treba jindy

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09808087348938 secREMOTE_IP: 3.145.42.94