sirien
18.8.2015 15:19
10. výročí d20 na Dálavě, 16.-18.10. 2015
Nejsem si jistý, kolik lidí to zaregistrovalo, nicméně Kostka koncem léta a začátkem podzimu (přesné datum se ztratilo kdesi v pradávných kronikách) oslaví 10 let své existence.

Protože bude i letos podzimní sraz, tak bychom to tam mohli patřičně oslavit :)

Sraz bude, jako obvykle na podzim, v Jižních Čechách na Dálavě poblíž Kaplice (všechny relevantní informace v odkazu).


Abychom se trochu vrátili ke kořenům (vzpomínáte na ten první sraz vůbec? (správně, já ne, byl jsem tenkrát místo toho na FFS)), tak bychom to asi pojali víc herně, než posledně - tj. kdokoliv kdo je ochoten nabídnout nějaké to hraní ať tak učiní.

Zároveň si dovolím náš sraz trochu rozšířit a rád bych pozval i naše sousedy z RPG Fóra (ostatně ten první sraz - a i několik dalších - byly tehdy právě srazem RPG Fóra - a jen tak mimochodem, letos to bude 10. podzimní sraz od doby toho prvního v roce 2006), popř. i lidi z GC a dalších podobných míst... prostě především lidi správně RPG / geekovitého ražení s případně RPG / geekovitým doprovodem :) .

Téma na RPG Fóru


Finální účast:
  1. Sathel
  2. Sirien
  3. Cemi
  4. Kryštof
  5. Michal
  6. Martin
  7. Nachtrose
  8. Pjotr
  9. Dominik (Iridin)
  10. Demonica
  11. Ilgir
  12. Treven
  13. Jerson
  14. Tomáš
  15. Julča
  16. Sparkle
  17. Gurney
  18. captain66
  19. Filip
  20. Žížalka
  21. Naoki
  22. Lukáš
  23. Kuba
  24. Kerigen
.
13.10.2015 16:29 - Ebon Hand
Musíme se s Ninou omluvit, ale nedorazíme. Posunuli jí odjezd na zahraniční studium už do víkendu, takže bez nás.
14.10.2015 11:51 - Gurney
Měl bych takovou prosbu - když už budete brát ty boostery, mohl bych si nechat dovést jeden Reversible Battlemat ? A mohl bych ho zaplatit na místě když se budou řešit ty boostery nebo si ho mám objednat skrz mephit?
14.10.2015 12:38 - Nachtrose
Gurney: me Sparkle nejake veci poveze, tak se skus s ni domluvit. Problem by to nemel byt. A nebo mi napis jakej a skusim to s ni domluvit ja.

/edit: ok, nevsimnul jsem si, ze tam mas primo link O:-)
14.10.2015 12:45 - Nachtrose
Ebon: skoda preskoda... :-( ja si uz mesic chystal chutove poharky...
14.10.2015 13:23 - Sparkle
Kdo chcete co dovézt z Mephitu, napište mi to sem. Peníze mi dáte na srazu, zkuste si prosím vzít ten obnos přesně.

Zatím beru věci pro Nachtrose a Gurneymu Reversible Battlemat. Jestli mám brát mtg zatím nevím, jsme 3 na draft, chtělo by to aspoň ještě jednoho.
14.10.2015 13:50 - Naoki
Sparkle: kin zde je línej psát ale jede a ten si určitě zahraje (nevím jestli si budou chtít zahrát i další co si přiveze)
14.10.2015 14:09 - Ebon Hand
Nachte neboj, není to poslední Dálava. :-)
14.10.2015 22:36 - Sathel
DŮLEŽITÉ INFO PRO ŘIDIČE!!! MOST přes řeku Černou u Dálavy NENÍ. Odskočil si do opravy. Musíte v Kaplici odbočit na Malonty a přijet z druhé strany. Už v Kaplici by měla být značena objížďka.

Malonty, Malonty, Malonty... to je to co hledáte :-)

Pokud byste náhodou dojeli k řece ze špatné strany, volejte, navedu vás na parkování na hrázi, ať to nemusíte 16km objíždět. Půjdete ale pěkný kousek pěšky.
15.10.2015 07:08 - A15
Měl by někdo v pátek volné místo z Budějc? Můj samohyb se přestal sám hýbat :-(
15.10.2015 07:31 - Jerson
Domluvím se s Dominikem, kdyby to nešlo jeho autem, pojedu vlastním a můžu tě vzít.
15.10.2015 12:18 - Sparkle
Magicy teda vemu, snad se na ten draft sejdem, vemte si kdyžtak prosím obaly na karty.
15.10.2015 15:52 - Jerson
Btw jak to bude s grilováním, poveze někdo gril, když Ebon nejede?
15.10.2015 16:44 - sirien
Zajímavá otázka.

Chceme, aby někdo vezl gril a celý sraz se zvrhl do tuctového "vstaneme, dvě hodiny čekáme na jídlo, dvě hodiny jíme, hodinu zažíváme, dvě hodiny čekáme na jídlo, tři hodiny večeříme, zachlastáme a deme spát"? Protože mě tenhle koncept posledních srazů na Dálavě poněkud unavil.


Nicméně jo, asi by to nějakej gril chtělo, přecejen se hodí i něco jíst, že. Jen tím poznamenávám, že by se mi osobně dost líbilo, kdyby se k tomu přistupovalo tak, jako na našem letošním jarním sraze a tak jako na dřívějších Dálavách a ne tak jako na Dálavách posledních let.
15.10.2015 17:26 - sirien
Ebonův gril beru.
15.10.2015 19:09 - Jerson
Já bych bych taky raději, kdyby grilování nenabourávalo program celého dne od oběda do večera, takže pokud by se grilovací čas zredukoval, nebudu proti.
15.10.2015 19:50 - sirien
Já bych se vrátil ke starému dobrému zvyku, že se kolem grilu socializuje, kdo zrovna nemá nic jiného na práci, ale výsledná tvorba se hází na kamna do pekáče a jídlo se vyřeší naráz v momentě kdy je toho udělané dost pro všechny. A těm co hrají něco někde bokem se to případně donese. Byl to poměrně funkční systém, který nikoho nebolel, všichni se dobře najedli a minimálně to narušovalo cokoliv, co někdo zrovna dělal.
15.10.2015 20:43 - Jerson
Jestli tam bude okolo 30 lidí, tak se možná vrátíme k tomu, že jídlo zmizí do pěti minut od udělání, a ne že se nezvládne dojíst ještě další den poté.
Nicméně dopředu to řešit nebudu, uvidíme na místě.
15.10.2015 20:52 - ilgir
Přes ČB budu projíždět cca kolem sedmé a budu mít jedno místo v autě. Takže kdyby někdo potřeboval lift, ať volá na tři sedmičky 125010.
15.10.2015 22:05 - Dukolm
Omlouvám tentokrát mi dálava nevyjde, na vině je pracovní vytížení a to že bydlím pro dálavu hodně z ruky.
15.10.2015 22:33 - ilgir
Škoda, v neděli jsem tě mohl vzít až do Pardubic.

Jarilo taky vypadává, pro nemoc. Ale sehnal jsem za něj náhradu, pojede můj spolužák a spoluRPGčkař Pavel.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075778007507324 secREMOTE_IP: 3.149.27.202