sirien
18.8.2015 15:19
10. výročí d20 na Dálavě, 16.-18.10. 2015
Nejsem si jistý, kolik lidí to zaregistrovalo, nicméně Kostka koncem léta a začátkem podzimu (přesné datum se ztratilo kdesi v pradávných kronikách) oslaví 10 let své existence.

Protože bude i letos podzimní sraz, tak bychom to tam mohli patřičně oslavit :)

Sraz bude, jako obvykle na podzim, v Jižních Čechách na Dálavě poblíž Kaplice (všechny relevantní informace v odkazu).


Abychom se trochu vrátili ke kořenům (vzpomínáte na ten první sraz vůbec? (správně, já ne, byl jsem tenkrát místo toho na FFS)), tak bychom to asi pojali víc herně, než posledně - tj. kdokoliv kdo je ochoten nabídnout nějaké to hraní ať tak učiní.

Zároveň si dovolím náš sraz trochu rozšířit a rád bych pozval i naše sousedy z RPG Fóra (ostatně ten první sraz - a i několik dalších - byly tehdy právě srazem RPG Fóra - a jen tak mimochodem, letos to bude 10. podzimní sraz od doby toho prvního v roce 2006), popř. i lidi z GC a dalších podobných míst... prostě především lidi správně RPG / geekovitého ražení s případně RPG / geekovitým doprovodem :) .

Téma na RPG Fóru


Finální účast:
  1. Sathel
  2. Sirien
  3. Cemi
  4. Kryštof
  5. Michal
  6. Martin
  7. Nachtrose
  8. Pjotr
  9. Dominik (Iridin)
  10. Demonica
  11. Ilgir
  12. Treven
  13. Jerson
  14. Tomáš
  15. Julča
  16. Sparkle
  17. Gurney
  18. captain66
  19. Filip
  20. Žížalka
  21. Naoki
  22. Lukáš
  23. Kuba
  24. Kerigen
.
Autorská citace #21
21.8.2015 13:31 - sirien
PS - omlouvám se za komunikační šum, Almi nejspíš přijede (dával vědět že neví jak na tom v daném termínu bude, já to omylem přečetl jakože v daný termín nemůže, moje chybka)
Autorská citace #22
21.8.2015 13:59 - Sparkle
Účast nevím, netuším, budu vědět den před akcí, klasicky.
Autorská citace #23
21.8.2015 15:33 - ilgir
Ok, od té doby, co jezdím kombíkem, můžu vozit i Veronu XD
Autorská citace #24
21.8.2015 16:19 - Nachtrose
Merlin s Babajem nepojedou? Ja doufal, ze se dockam svych WoD kostek :-)
Autorská citace #25
21.8.2015 17:09 - sirien
Merlin psal, že nejspíš nepojede. Babaj možná pojede, pokud si k nám najde cestu bez Merlina :)
Autorská citace #26
22.8.2015 16:55 - Babaj
no ja nevim.. ja bez rodicu ani ranu :-)) asi budu muset pockat az se mi sestricka trochu vyvine aby se rodice aspon trochu uvolnili:-)))
Autorská citace #27
23.8.2015 01:20 - captain66
Zaradte me nekam k tem 30%, v soucasne dobe netusim, co se v rijnu bude dit.
Autorská citace #28
24.8.2015 14:13 - Ebon Hand
Gurney píše:
K první fotce - začínám Ebona podezírat, že je to nesmrtelný highlander, který šel zrovna kolem a tak jste ho odchytili na D&D - jednak mezi těmi odpohledu-geeky hrozně razí a navíc vypadá pořád úplně stejně :D

Tak to nikde moc nevytrubuj.. :-)
Autorská citace #29
24.8.2015 14:51 - Gurney
Ajo, sry :)
Autorská citace #30
24.8.2015 15:45 - Jerson
Neboj,,až ti budectolik co Ebonovi, tak tě deset let sem nebo tam taky nerozhází :-)
Autorská citace #31
27.8.2015 23:03 - sirien
Omlouvám se za mystifikaci s Ninou a Ebonem, další nepříjemné nedorozumění - E a N nejspíš dorazí, ale asi jen na pátek a sobotu (v pondělí pak Nina jede do zahraničí).


Dál doplňuji nějaké org detaily: Bydlet se bude primárně v Obéze (tak jako na první Dálavě), tj. nahoře jsou dvě spací místnosti (ta druhá primárně pro chrápače a zimomilce). Obě chatky budou herní pokud bude zájem je využít (jakože doufám, že jo... ostatně jsem si říkal že z pátku na sobotu bych vyhlásil nějaký chutný horůrek), deskovky ve společenské místnosti. V případě potřeby bude i letní klubovna.
Jídlo se asi ještě dohodneme před srazem aby se zorganizovalo nějakým herně nerušícím způsobem, nejspíš po vzoru dřívějších srazů, ale to bych řešil až pozdějc.
Autorská citace #32
28.8.2015 09:27 - ilgir
Této události by se rád účastnil i Alef, nicméně má to z Košic 12 hodin cesty a je bez auta. Pojďme se mu složit na letenku! http://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?f=295&t=13000&p=454716#p454716
Pokud myslíte, že by Alef na výročním srazu neměl chybět, napište přímo sem, zda a za kolik jste ochotni ho podpořit a já to zaeviduju. Dík.
Autorská citace #33
28.8.2015 10:48 - Nachtrose
12 hodin neni tak moc. Ja to mam ze slovensko-moravskeho pohranici cca 10h, pokud neni auto a jezdim kazdorocne minimalne na podzimni Dalavu...
Autorská citace #34
28.8.2015 13:13 - Nachtrose
sirien píše:
Obě chatky budou herní pokud bude zájem je využít (jakože doufám, že jo... ostatně jsem si říkal že z pátku na sobotu bych vyhlásil nějaký chutný horůrek),


Jaký plánuješ použít systém?
Autorská citace #35
28.8.2015 14:46 - sirien
Nevím, záleží. Možná WoD nebo GUMSHOE.

Pokud se sejdou hráči co to nehráli tak bych mohl dát znovu Ashen Stars: Dead Rock Seven, ten se odehrává v malém prostoru uprostřed prázdného vesmíru, takže na Dálavě v té chatce uprostřed ničeho obklopené koncentrovanou tmou za okny by to mohlo být naprosto super-epické...

...popř. bych mohl udělat nějakou jinou Ashen Stars variaci na Vetřelce. Heh, nebo bejt naprosto super-evil a použít Ashen Stars prostředí a pár vedlejších mechanik, ale hrát to ve Fear Itself :D A to by bylo fakt hodně zahuštěně koncentrované evil...

Nebo nějaký horor v Mage by mohl být dost chutný. Mage jsou k hororu rezistentní, na druhou stranu když se ta rezistence probije tak to bývá fakt hodně epic.


Každopádně určitě bych rád využil příležitosti a skutečně to šel hrát přes noc v nějakém fakt hodně hororovém podání...
Autorská citace #36
28.8.2015 14:52 - Naoki
Jestli budeš masterovat Ashen Stars tak se určitě hlásím (pokud dorazím).
Autorská citace #37
28.8.2015 16:11 - ilgir
Připište tam Trevena, osobně ho přivezu.
Autorská citace #38
28.8.2015 16:39 - Nachtrose
WoD ( HtV, MtL, MtA ) bych si asi dal, Ashen Stars... nevim. Mozna. System to je fajn, uplne jsem si s nim neporozumel... a taky nevim, co z DR7 jsem zaslech najare a co ne...
Autorská citace #39
28.8.2015 21:56 - sirien
A když budete hodně, hodně a ještě víc moc hodný, tak možná uvidíte i Rytíře :)

ilgir: Treven připsán :)
Autorská citace #40
30.8.2015 01:04 - Pjotr
Vidim ze uz se ani nemusim hlasit :-) Tentokrat se mi podzimni Dalava vyjimecne nekryje s zadnou dalsi akci, takze jedu na celou dobu a muzu nabidnout odvoz z Prahy a zpet.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.051540851593018 secREMOTE_IP: 3.141.199.243