Stíny nad Obornou - dobrodružství D&D 5e

Dobrodružství podle pravidel Dungeons & Dragons 5e pro postavy na 1. úrovni.
Napsal Mirkul

Rozhodl jsem se uveřejnit svůj pokus o dobrodružství pro novou edici Dungeons & Dragons. Najdete ho v pdf zde /data/C/5200/.pdf.

Jedná se o první a stále ještě pracovní verzi dobrodružství, které rozhodně ještě není dokonalé. To je taky důvod, proč ho zveřeňuji tady na kostce. Je tu mnoho zkušených hráčů, vypravečů a vůbec lidí pohybujících se okolo RPG. Uvítám proto jakoukoliv kritiku ohledně věcí, které jsem opomenul, přehlídnul nebo prostě jen nevzal v potaz, abych podle toho dobrodružství upravil.

Na čem si myslím, že je třeba ještě zapracovat:

Vzhled a úprava celého dokumentu a obrázky. Celé to bylo napsáno ve wordu, mapky dělané v  AutoREALM. Ani jedno není dokonalým nástrojem k prezentaci na vyšší úrovni. Bohužel momentálně je to to nejlepší co mám k dispozici.

Pravopis. Věřím, že jsem přehlídl nějaké chybějící nebo přebývající čárky a další chyby. Několikrát jsem to po sobě sice četl, ale i tak mi mohlo něco uniknout.

Vyšetřovací část dobrodružství. Nějaká forma gradace na konci celého dobrodružství. Nechám na zhodnocení zdejší široké veřejnosti na co dalšího ještě přijdete.

Dobrodružství jsem před několika lety odehrál. Je to však dlouhá doba a pár věcí jsem v něm pozměnil a nová verze tedy ještě nebyla hrána. Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten dobrodružství se skupinkou odehrát a dát mi zpětnou vazbu, budu jenom rád.
 

Napsal Mirkul 01.11.2017
Diskuze k tomuto článku již probíhá, můžete se přidat zde.
Obsahuje 30 příspěvků.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12406587600708 secREMOTE_IP: 3.238.71.155