Volná diskuze

Sparkle
8.9.2015 11:47
RPG Day 2015 Praha
12. 12. 2015.
Klub Mephit, Arbesovo náměstí, Praha 5 Smíchov. www.mephit.cz
Začátek ve 12:30.
Vstup zdarma.
Akce je vhodná pro hráče věku 14+.

Počet míst je omezený. Přihlašujte se na akci buďto do tohoto diskusního vlákna nebo na email: martina.magdova@mephit.cz
Napište, pokud si chcete zároveň zarezervovat místo na některou z těchto her:

Dungeon World
GM: Pardgalen
Popis:
Hráči: Quentin

Savage Worlds
GM: Peťo Ducai
Popis: zombíkárna ve stylu Walking Dead
Hráči: Zob +1,

Shadow of the Demon Lord
GM: Captain66
Popis: temná hororová fantasy. Mix Warhammeru a D&D.
Hráči: Nachtrose, Demonica, Karotka, Mildar,

Star Wars ve Storyteller systému
GM: Sirien
Popis: tadiční SW příběh zasazený kamsi do old republic, obsahuje všechny nutné ingredience, viz tento post
Hráči: Hunter, Naoki, Winnie +1, York

Shadows of Esteren
GM: Vojtěch
Popis: Středověká fantasy s prvky gothic a hrůz.
Hráči: Pardgalen, Martin P.


Přijdou a nevědí, co budou hrát: Kin, Daniel, Tomáš P., Karel F., Klojstr +2, Zuzana K.,
12.12.2015 16:14 - Sparkle
Hospoda je zarezervovana od 18:30 na jmeno Magdova. Pizzerie u tucnaku. Www.utucnaku.cz
12.12.2015 16:23 - York
Já měl za to, že jsi už zarezervovala Lokalblok. Nebude tam viset rezervačka, kam nikdo nepřijde?
13.12.2015 08:21 - Vojtěch
Díky všem za účast, bylo to fajn! :D
13.12.2015 08:49 - Quentin
Vojtěch: Dík za hru :)
13.12.2015 09:23 - Nachtrose
Díky všem. Skvelé odpoledne! :-)
13.12.2015 12:05 - Sparkle
Díky všem, že jste dorazili. Snad se líbilo.

York píše:
Já měl za to, že jsi už zarezervovala Lokalblok. Nebude tam viset rezervačka, kam nikdo nepřijde?


Rezervace v Lokalbloku byla možná max na 12 lidí, takže jsem ji zrušila v momentě, kdy bylo jasný, že nás bude víc.
13.12.2015 12:40 - sirien
jj, super.

Moc díky všem, co nakonec hráli SW. Sice to nemělo ten feeling jako kdyby bylo trochu víc času a klidu, ale myslim, že pořád dobrý :)

A sice jsem pravidla za běhu moc neřešil, ale dost mi ta hra pomohla ujasnit si nějaké domněnky a náměty co jsem měl o fungování toho systému a můžu ho zase trochu líp upravit - popravdě ta hra byla v tomhle směru o hodně plodnější, než jsem doufal :)
13.12.2015 23:56 - Karotka
Shadow of the Demon Lord bylo super.
Hra, GM i spoluhráči. Díky všem!
Hlavně Sparkle za organizaci.
16.12.2015 16:49 - Gurney
Taky jsem si captainova Demon Lorda dost užil, díky všem zúčastněným.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069144010543823 secREMOTE_IP: 3.230.128.106