Kultura

Dalcor
2.2.2009 15:14
Pravá krev
Od středy poběží no HBO nový seriál vlastní produkce od autorů Odpočívej v pokoji. Anna Paquin (Oscar za Piano) v něm hraje servírku, která umí číst myšlenky, do jejího bistra jednou vleze upír a znáte to slovo dalo slovo a ...nebyli by to HBO, takže SEX.

Svět je trochu obšlehnutý od Laury hamiltonové - tedy upíři jsou napolo legální a hlavně strašně cool. Má to být satirické, erotické romantické a cool.

Docela se těším. Budete někdo koukat?
Autorská citace #61
20.8.2009 13:32 - Rytíř
Argo, svatá pravda.
Na druhou stranu, je třeba připočíst True Blood ke cti, že jsem tam skutečně nezaznamenal jedinou zmínku o templářích.
Vlastně tam docela dost chyběly i zmínky o nějakých ultimátních spiknutí a věky se táhnoucích sporech.
O to víc tam ovšem bylo sexu. Zdá se mi, nebo je to buď anebo?
:)
Autorská citace #62
20.8.2009 13:34 - Sethi
Rytíř píše:
Zdá se mi, nebo je to buď anebo?

To mi nedává smysl. Řekla bych, že monstrózní slash série se sexy tajemnými rosenkruciány by trhla rekordy sledovanosti.
Autorská citace #63
20.8.2009 13:35 - Argonantus
Rytíř:

třeba není všem dnům konec - templáři se ještě zjeví a oddají se sexu.
Mimochodem, myslenka řádu coby partě vytuhlých bojovníků se zlem/dobrem taky straší v hlavě kdekomu (například Landovi).

Já tam teda templáře rozhodně mám... on se jim člověk v roce 1245 těžko vyhne...
Autorská citace #64
20.8.2009 13:50 - Noldo2
Ještě tam nesmí chybět ti potomci Krista a a Máří Magdalény. V posledním Knižním klubu bylo na to téma osm (!!!) knih. A jedna z hlavních postav musí být supernaturál nebo mrtvá/duch.
Autorská citace #65
20.8.2009 14:08 - Merlin
Nebo hroch..jak v tom není hroch, je to odsouzeno k nudě...
Autorská citace #66
20.8.2009 15:00 - Rytíř
Sethi: pravda, to je zvláštní, že toho nejsou plný pulty... možná mají spisovatelé bestsellerů pocit, že je to overkill a všeho moc škodí.. :)

Argo, to už jsi v r. 1245?? Teda, to to letí, měl sem dojem, že ještě před rokem jste nějak těsně přelomili letopočet?
Autorská citace #67
3.9.2010 03:18 - sirien
///SPOIL///
RIP Godric... tohle je snad poprvé co se v seriálu objevila stylová vedlejší postava, kterou scénáristi odkrouhli, kdy sem neskřípal zubama, že to sou volové...
Autorská citace #68
3.9.2010 08:53 - noir
Mj. Pravá krev poběží od pondělí na ČT2. Veřejnoprávní televize válí!
Autorská citace #69
3.9.2010 09:15 - Night of Triumphatorr
noir píše:
Mj. Pravá krev poběží od pondělí na ČT2. Veřejnoprávní televize válí!

něco jsem zaslechl, ale v programu nenašel. V kolik hodin to má běžet???
Autorská citace #70
3.9.2010 09:22 - noir
22:05.
Autorská citace #71
3.9.2010 10:55 - Sathel
Poraďte: kde bych sehnala soundtracky?
Autorská citace #72
4.9.2010 04:28 - sirien
Dívali jste se někdo na sledovanost TB? (link, úplně pravej sloupec) - TB má naprosto a dokonale opačnou tendenci než všechny ostatní seriály, co znám...
Autorská citace #73
4.9.2010 11:01 - Sethi
Sathel píše:
Poraďte: kde bych sehnala soundtracky?

Soundtracky písničkové, nebo hudební score?

V obou případech stačí mě dost dlouho okopávat a stane se magie.
Autorská citace #74
7.9.2010 10:23 - Night of Triumphatorr
o TB jsem hodně slyšel a snad ještě více četl. Upířinu mám docela rád (až na Twilight a kreslené věci), ale zatím mě True Blood moc neoslovil (prý se to teprve rozjede tak nevím...)
Autorská citace #75
7.9.2010 21:21 - Alek
sirien píše:
Dívali jste se někdo na sledovanost TB? (link, úplně pravej sloupec) - TB má naprosto a dokonale opačnou tendenci než všechny ostatní seriály, co znám...

Zajímavý. Taky si nějak nevzpomínám na podobný případ.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076533079147339 secREMOTE_IP: 34.229.223.223