Kultura

Dalcor
2.2.2009 15:14
Pravá krev
Od středy poběží no HBO nový seriál vlastní produkce od autorů Odpočívej v pokoji. Anna Paquin (Oscar za Piano) v něm hraje servírku, která umí číst myšlenky, do jejího bistra jednou vleze upír a znáte to slovo dalo slovo a ...nebyli by to HBO, takže SEX.

Svět je trochu obšlehnutý od Laury hamiltonové - tedy upíři jsou napolo legální a hlavně strašně cool. Má to být satirické, erotické romantické a cool.

Docela se těším. Budete někdo koukat?
Autorská citace #61
20.8.2009 13:32 - Rytíř
Argo, svatá pravda.
Na druhou stranu, je třeba připočíst True Blood ke cti, že jsem tam skutečně nezaznamenal jedinou zmínku o templářích.
Vlastně tam docela dost chyběly i zmínky o nějakých ultimátních spiknutí a věky se táhnoucích sporech.
O to víc tam ovšem bylo sexu. Zdá se mi, nebo je to buď anebo?
:)
Autorská citace #62
20.8.2009 13:34 - Sethi
Rytíř píše:
Zdá se mi, nebo je to buď anebo?

To mi nedává smysl. Řekla bych, že monstrózní slash série se sexy tajemnými rosenkruciány by trhla rekordy sledovanosti.
Autorská citace #63
20.8.2009 13:35 - Argonantus
Rytíř:

třeba není všem dnům konec - templáři se ještě zjeví a oddají se sexu.
Mimochodem, myslenka řádu coby partě vytuhlých bojovníků se zlem/dobrem taky straší v hlavě kdekomu (například Landovi).

Já tam teda templáře rozhodně mám... on se jim člověk v roce 1245 těžko vyhne...
Autorská citace #64
20.8.2009 13:50 - Noldo2
Ještě tam nesmí chybět ti potomci Krista a a Máří Magdalény. V posledním Knižním klubu bylo na to téma osm (!!!) knih. A jedna z hlavních postav musí být supernaturál nebo mrtvá/duch.
Autorská citace #65
20.8.2009 14:08 - Merlin
Nebo hroch..jak v tom není hroch, je to odsouzeno k nudě...
Autorská citace #66
20.8.2009 15:00 - Rytíř
Sethi: pravda, to je zvláštní, že toho nejsou plný pulty... možná mají spisovatelé bestsellerů pocit, že je to overkill a všeho moc škodí.. :)

Argo, to už jsi v r. 1245?? Teda, to to letí, měl sem dojem, že ještě před rokem jste nějak těsně přelomili letopočet?
Autorská citace #67
3.9.2010 03:18 - sirien
///SPOIL///
RIP Godric... tohle je snad poprvé co se v seriálu objevila stylová vedlejší postava, kterou scénáristi odkrouhli, kdy sem neskřípal zubama, že to sou volové...
Autorská citace #68
3.9.2010 08:53 - noir
Mj. Pravá krev poběží od pondělí na ČT2. Veřejnoprávní televize válí!
Autorská citace #69
3.9.2010 09:15 - Night of Triumphatorr
noir píše:
Mj. Pravá krev poběží od pondělí na ČT2. Veřejnoprávní televize válí!

něco jsem zaslechl, ale v programu nenašel. V kolik hodin to má běžet???
Autorská citace #70
3.9.2010 09:22 - noir
22:05.
Autorská citace #71
3.9.2010 10:55 - Sathel
Poraďte: kde bych sehnala soundtracky?
Autorská citace #72
4.9.2010 04:28 - sirien
Dívali jste se někdo na sledovanost TB? (link, úplně pravej sloupec) - TB má naprosto a dokonale opačnou tendenci než všechny ostatní seriály, co znám...
Autorská citace #73
4.9.2010 11:01 - Sethi
Sathel píše:
Poraďte: kde bych sehnala soundtracky?

Soundtracky písničkové, nebo hudební score?

V obou případech stačí mě dost dlouho okopávat a stane se magie.
Autorská citace #74
7.9.2010 10:23 - Night of Triumphatorr
o TB jsem hodně slyšel a snad ještě více četl. Upířinu mám docela rád (až na Twilight a kreslené věci), ale zatím mě True Blood moc neoslovil (prý se to teprve rozjede tak nevím...)
Autorská citace #75
7.9.2010 21:21 - Alek
sirien píše:
Dívali jste se někdo na sledovanost TB? (link, úplně pravej sloupec) - TB má naprosto a dokonale opačnou tendenci než všechny ostatní seriály, co znám...

Zajímavý. Taky si nějak nevzpomínám na podobný případ.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17836403846741 secREMOTE_IP: 54.234.228.185