Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
21.9.2018 06:59 - Naoki
A když už jsme u toho tak Dálava je otevřená i cizincům :D
24.9.2018 18:30 - bejstak
Ahoj, začínáme novou kampaň v Hradci Králové a hledáme nové hráče. Setting může být fantasy/scify dle domluvy, vypravěče máme a hrajeme v systému Fate (nebo v něčem velmi podobně jednoduchém). Každopádně, není problém zaučit i nováčky.
24.9.2018 23:20 - Gonzáles
Jersone, na kolejích JU kontroluju poctivě nástěnky poslední čtyři roky a nějak si nevzpomínám, že by tam visel plakátek "sháním spoluhráče". Nicméně, spíš si myslim, že si tam ten plakátek dal jen v blbou dobu - jsou totiž období, kdy je tam všechno hrozně rychle zapleskaný jinýma plakátama až to začne přetejkat (a pak to prostě všechno vezmou a vyhodí).

Ale, když už jsme u toho, tak se hlásím jako potenciální hráč. Rád nahlédnu do jiných systémů.
25.9.2018 00:43 - Jerson
Napsal jsem ti PM.
3.10.2018 04:25 - Lupruchan
Ahoj,hledám družinu hrající v HK nebo Pardubicich
k níž bych se mohl přidat případně hleda-li někdo spoluhráče.
3.10.2018 14:37 - Hans
Zdravím,
jsem DM, studuji v Praze, o některém z víkendu Vám klidně odvedu hru, popř.doplním jako hráč. Můžu dojet i do blízkého okolí, případně v domovině na Třinecku. :-)
Vedu dle 5e pravidel a můžu do nich zasvětit i nováčky.
4.10.2018 15:03 - Jerson
Pokud sem zavítá někdo z Budějic a má čas v pondělí odpoledne, tak od 18:00 máme sraz s Besedě na Sadech o domlouvání RPG sezení (nejen Omegy).
8.10.2018 22:40 - svickovak
Ahoj, hledáme s přítelkyní skupinu na pravidelné hraní DnD 5e v Praze. Pokud by byla volná místa v již existující skupině, bylo by to ideální. Pokud se přihlásí jednotlivci, založíme novou skupinu, v tom případě potřebujeme hlavně DM. V případě zájmu pište na svickovak@gmail.com
13.10.2018 16:28 - svickovak
No tááák. Já vím, že v Praze jsou lidi, co chtějí hrát, tak se nestyďte a napište, ať to můžem rozjet.
21.10.2018 16:15 - Boldrick
Zdravím :-)
Odpadl nám hráč. Kdyby se chtěl někdo přidat k Dark Heresy kampani po netu, napište.
Císař Vás provázej.
23.10.2018 20:02 - mikelin555
Dobrý den
jsem začínající DM DnD 5. edice z Olomouce. Má poslední skupinka se rozpadla a tak hledám nové dobrodruhy kteří by byly ochotni připojit se do kampaně mé vlastní tvorby.
Netřeba: kostky (mám dvoje jedny mohou kolovat), vlastnit a znát pravidla (vysvětlit zvládnu + některá pravidla mám upravená), mít postavu (poskytnu předpřipravenou/udělá se na místě), být přímo z olomouce (odvoz do a z okolí se dá zařídit)
třeba: být gramotní (a umět počítat), být ochoten se u stolu přizpůsobit ostatním.
kontaktovat mě je možné na email mikelin555@seznam.cz
24.10.2018 00:17 - Hunter
Ahoj,

pro zacinajici kampan ve Star Wars, Fate Core, hledame jednoho az dva hrace.
Skupina je v prumeru tvorena lidmi veku cca 33 let, kteri maji celkem dost nahrano, radi se smeji, ale dokazi prozit i napjate sceny. Budeme hrat v Praze, jednou za 14 dni o vikendovem dni, cca 13:00-19:00. Zacinat chceme jiz v Listopadu.

Hrat se bude na pozadi studene valky mezi Starou Republikou a Sithskym Imperiem, cca 300 let po Revanovi (tj. na zaklade KOTOR I a II, ale zejmena TOR). Na prvni hre si zvolime, zda se hraje za Republiku, ci Imperium a zda Light, nebo Dark skupinu.
Postavy budou heroicke a dobrodruzstvi radne epicke, kde neprilis duleziti jsou okolnostmi vtazeni do udalosti nakonec rozhodujicich o budoucnosti cele galaxie...

Koho hledame? Musis mit rad/a Star Wars a vedet neco o Revanovi. Idealne mej za sebou hrani RPG her u stolu, prinejhorsim alespon na PC. Vek 22+ a hlavne ochota se s nami bavit, hrat a smat roky. Radi totiz hrajeme dlouhe kampane a nase postavy v nich starnou spolu s nami.

Mas-li zajem, dej mi vedet do me posty zde na d20. Ostatne tu budeme mit i skupinovou diskuzi, kde si budeme rikat veci ke hre. Stejne jako psat zapisy, abychom nase vzpominky a zazitky vetknuli do prostoru nul a jednicek a trvanlivejsich pameti :-)
24.10.2018 07:36 - pilchowski
Není v Brně nějaká skupina DnD 5e hledající hráče? Klidně i jednorázovky, kdyžtak pilchowski@email.cz
24.10.2018 09:31 - Demonica
pilchowski: Momentálně se hrají jednorázové hry v Rishadě, více info zde: http://www.d20.cz/diskuze/kultura-diskuze/52128.html.
24.10.2018 14:40 - pilchowski
demonica: ano, vim o tom, ale rikal jsem si ze tam prece musi byt uz plno, kdyz jde o jednu skupinu
24.10.2018 14:45 - Demonica
Jedná se o otevřené hraní přístupné komukoli. Lidé se můžou ohlásit předem tady na Kostce, ale nemusejí, takže až na místě se uvidí, kolik nás bude. Každý týden je jiný zájem, takže klidně můžeš přijít.
6.11.2018 11:19 - Blacksteel
Zdravím všechny dobrodruhy.
Hledáme hráče pro online hraní fantasy drd a také mass effectu dle pravidel D20 přes discord. oběma těmto sezením dělám PJ. máme stabilní skupinu 3-4 lidí ale rádi bychom více lidí se kterými by byla zábava a čím více lidí hraje tím více zábavy je pokud byste měli zájem napište na jamezdj@seznam.cz nebo tel: 604 288 024.
10.12.2018 03:44 - Anrimokcz
Ahoj, jsem začínající hráč dnd 5e a hledám družinu co by mne přibrala do hry. Zájem mám o hraní přes roll20. Předem děkuji případným zájemcům.
Kontakt: anrimok@gmail.com
11.12.2018 12:38 - Skenderax
:-) nejaký hráči z Malaciek? Skúste skenderax@gmail.com :-).
14.12.2018 07:01 - Jerson
Jak to tu vypadá se skupinami v Brně? Mám jednu hráčku, která by si chtěla zkusit zahrát, z okolí Brna.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086519002914429 secREMOTE_IP: 35.168.113.41