Pravidla

sirien
24.5.2017 23:14
Autorská citace #1
24.5.2017 23:14 - Gurney
Pěkné shrnutí, myslím že je tam všechno potřebné.

A zrovna jsem chtěl udělat shrnutí downtime akcí, ale pak jsem zjistil, že už je tam máš... dodal bych snad jen, že hodiny se u Dlouhodobého projektu posunují o při hodu 1-3 o 1 segment, na 4-5 o 2 segmenty, na 6 o 3 segmenty a na crit (6,6) o 5 segmentů.
Autorská citace #2
24.5.2017 23:28 - ShadoWWW
Pěkné. A chválím i za překladový klíč. Ty české pojmy zní dost dobře a přitom docela přesně vystihují původní výrazy.
Autorská citace #3
25.5.2017 00:27 - sirien
Dopsal jsem ještě zapomenuté pravidlo o tom, že se dá házet i nějakou ne-zcela-odpovídající akcí s tím, že si zhorším pozici.

Gurney: dík, doplněno.

ShadoWWW: taky dík, na to, že sem si to narychlo cucal z prstu :D Trochu mi tam nevyšli Lurks, chtěl sem je jako Slídily, ale bilo se mi to se Slíděnim (Prowl) a nechtěl sem, aby tam byla shoda... popravdě si nejsem jistej, jestli je vůbec Šmejdilové legitimní české slovo (Cemi tvrdí, že ne...), ale tak whatever :)
Autorská citace #4
26.5.2017 00:30 - Gurney
Taky myslím, že není :) Že se shoduje Slídil (Lurk) jako archetyp a Slídění (Prowl) coby atribut mi nepřijde zase jako takový problém, zvlášť když coby Lurk dostaneš ten stat hned na začátek namaxovaný.

Ale jako žádný stres, než tuhle hru objeví a začne hrát někdo další asi stejně bude ještě nějakou dobu trvat :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1062479019165 secREMOTE_IP: 54.224.77.47