Produkty

Goran
8.10.2008 13:23
Pravidla nové hry, založené na škodolibosti a parodování Harryho Pottera.
Autorská citace #21
9.12.2008 19:11 - Goran
Abych se vyjádřil k OT, tak Plzeň je pro mě největší dlouhodobě obyvatelné město.

A teď prosím o konec offtopicu; jestli to chcete řešit, založte si na to vlastní diskusi.

Abych diskusi vrátil tam, kde byla před odbočkou, tak pro mimoplzeňské a mimolitoměřické (včetně blízkého okolí) jsou tři možnosti, jak si Chuť magie zahrát:
1. zúčastnit se nějaké akce, na které se objevím (Sleziny RPGfóra, PragoCon, srazy d20)
2. vyslat na takovou akci někoho, kdo se Chuť magie naučí a odehraje to jinde (resp. počkat, zda ve vašem okolí někdo neprovede zmíněné sám od sebe)
3. sehnat partu ochotných lidí a odehrát Chuť magie na základě pravidel. Tohle bych uvítal nejvíc, protože pak z vás můžu vypáčit zpětnou vazbu, jak to funguje beze mě a hlavně jak je popsání pravidel srozumitelné.
Autorská citace #22
1.10.2009 20:18 - Goran
Provedl jsem update z verze 1.0 (první napsaná) na 1.1. Hlavní změny spočívají ve zrušení dělení magie na vybouřenou a nevybouřenou (teď se aktivací nálada ruší, čímž se dělí problém se zrychlující spirálou nálady). Druhá podstatná změna spočívá v přidání kapitolky o jiných scénářích než je příjezd inspektora.
Autorská citace #23
25.11.2012 21:59 - Goran
Tak jsem se na jistém webu zeptal, jestli znají něco podobného Chuti magie, a podle všeho i tady na D20 jsou lidé s větším rozhledem než tam (o lidech z RPGFóra ani nemluvím). Na rpg.stackexchange.com frčí hlavně DnD, Pathfinder a Dresden Files.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074105024337769 secREMOTE_IP: 44.213.80.174