Produkty

ShadoWWW
14.2.2012 10:03
Autorská citace #1
14.2.2012 10:03 - alef0
Ten článok mal skvelú dohru: oni dali do možností vtipnú možnost hlasovania "Maximálne limity základných atribútov závislé od pohlavia" a všetci si mysleli, že to je seriózna vec :-)

Hlasovanie sa muselo reštartnuť.

http://www.wizards.com/dnd/Article.aspx?x=dnd/4ll/20120213-2
Autorská citace #2
14.2.2012 10:19 - Alnag
Alef: Všichni si nemysleli, že je to vážná věc. Lidé hlasovali na protest...
Autorská citace #3
14.2.2012 10:22 - ShadoWWW
jj, udělali si z toho srandu a Mike pak všechny prosil, aby hlasovali vážně.

To nastoluje otázku, nakolik je možné brát vážně předchozí hlasování.
Autorská citace #4
14.2.2012 10:23 - Alnag
Nicméně nepřekvapivě drtivě vedou skilly a kritické zásahy. :)
Autorská citace #5
14.2.2012 12:30 - wlkeR
Tak kritičáky jsou (aspoň pro mně) jedna z věcí co definuje D&D. Až mě překvapilo, že jsou vůbec položkou k zamyšlení. Skilly taky určitě budou, otázka je, v jaké podobě. Možná je kvůli hlasu komunity zase překopou, což... nevím, jak dopadne; jisté pochybnosti o tom mám, páč dosavadní systémy mi vždycky zvládly zalézt pod nehty :|
Autorská citace #6
14.2.2012 14:41 - Almi
Hmm..když tak nad tím přemýšlím, tak ona vlastně 5i umožní hrát Pathfinderová dobrodružství ve 4e? A budu moct mít u jednoho stolu Vannaxe, Andtoma i Noira a všichni se budou skvěle bavit, nikdo se nebude nudit? Pokud je, je to super!

S nadsázkou, ale vážně - vždyť oni přesně tohle prakticky slibujou..nebo se mýlím?

PS: Omlouvám se zúčastněným za použití jejich jmen, ale pro mne se již stali legendou a synonymem jednotlivých edic. Myšleno smrtelně vážně a uctivě.
Autorská citace #7
14.2.2012 14:59 - noir
Jsem synonymum 4e? To si nechám napsat na tričko!
Autorská citace #8
14.2.2012 15:33 - Vojtěch
Já myslel, že Pathfinder dobrodružství jdou hrát v 4E už teď...
Autorská citace #9
14.2.2012 16:07 - Almi
Noir píše:
Jsem synonymum 4e? To si nechám napsat na tričko!


..to bys měl! :)

Vojtěch píše:
Já myslel, že Pathfinder dobrodružství jdou hrát v 4E už teď...


Vážně? Ona je nějaká konverze? Super, sem s ní! V tomhle se bohužel neorientuji..
Autorská citace #10
14.2.2012 16:36 - andtom
Almi píše:
A budu moct mít u jednoho stolu Vannaxe, Andtoma i Noira a všichni se budou skvěle bavit, nikdo se nebude nudit? Pokud je, je to super!


Monte Cook píše:
To be clear, we're not talking about creating a bridge so that you can play 1E and 4E at the same time. Instead, we're allowing you to play a 1E-style game or a 4E-style game with the same rules.

zdroj zde, druhá a třetí věta článku
Autorská citace #11
14.2.2012 16:38 - noir
ale: "Also, players at the table can choose the style of character they want to play."
-takže ne stejná pravidla, ale styl psotavy by měl ladit s tím, jaký odpovídá dané edici...
Autorská citace #12
14.2.2012 19:44 - ShadoWWW
Almi: Pathfinder dobrodružství jsou docela dobře hratelná i pro 4E. Stačí jen trochu upravit bojové statistiky. Dobrodružství od Paiza jsou hlavně o výborném fluffu. A ten se dá použít v 3E i v 4E. Jen tě může trochu odradit, že jedno tažení (kampaň) se v PF skládá z 6 dobrodružství a jedno dobrodružství má kolem 100 stran!

Dobrodružství vychází každé 2 měsíce, takže to dělá za rok jedno tažení. A aby to nebylo málo, tak jednotlivá tažení na sebe taky volně navazují. :)

Momentálně se hraje 5. dobrodružství tažení Jade Regent, což je myslím 9. tažení v novodobé historii Pathfinderu (počítáno od Rise of the Runelords). Kdybys měl zájem na to mrknout, stačí napsat PM. A navíc někde by se tu snad měly válet i odkazy ke stažení...
Autorská citace #13
14.2.2012 20:14 - Vojtěch
Almi: Paizácké stránky mají celou sekci na konerze z PF a do PF a myslím, že jsem tam letmo zahlédl nějaké to vlákno na AP.

ShadoWWW: AP vychází krapet rychleji... dvě ročně, ale dobrodružství samo má jen asi 50 stran, zbytek je příběh, bestiář, a nějaký settingový článek, často nějak zpracovávající tématiku dbrodružství.
Autorská citace #14
16.2.2012 10:06 - Almi
Super, díky všem, projdu, vyzkouším.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08489990234375 secREMOTE_IP: 44.199.212.254