Kultura

wlkeR
6.6.2017 09:08
Jeskyně a Draci: Bestiář
Máš zajímavé, nevšední bláznivé či jinak nezapomenutelné zážitky s některými z níže uvedených nestvůr? Chceš je sdílet se spoluautory a čtenáři projektu Jeskyně a Draci? Ozvi se!

Momentálně sepisujeme pro Bestiář následující nestvůry:

Bazilišek
Bludička
Diblík
Draci
Dryáda
Dvojník
Elementálové
Ent
Gnolové
Goblini
Golemové
Harpyje
Homunkulus
Houby
Hydra
Chiméra
Chrlič
Jednorožec
Ještěrci
Ježibaby
Kentaur
Koboldi
Kraken
Krápenatec
Lykantropové
Mantikora
Medůza
Minotaurus
Mořan
Mumie
Noh
Obři
Orkové
Oživlé předměty
Pegas
Probuzené rostliny
Satyr
Skuruti
Slizy
Stín
Sukuba/inkubus
Štítový strážce
Troll
Vrrk
Zlobr
Zvířata
Cizí postavy

Momentálně mám plné ruce práce zpracováváním kapitoly o nemrtvých, takže přijímám jen texty odpovídající rozsahem a formou D&D 5E Monster Manualu. Po dokončení prací otevřu diskusi věnovanou malé skupince nestvůr, ke kterým budu povídání vybírat přímo z příspěvků tady na fóru.

Kteří nemrtví by měli mít osobnostní rysy, vady, pouta a ideály?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 8 bodů.
Duchkladné body14
Fextkladné body10
Kostliveckladné body3
Mumiekladné body7
Přízrakkladné body5
Spektrakladné body4
Upírkladné body13
Zombiekladné body8
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
8.7.2018 05:41 - wlkeR
Viděl jsem, díky, jenom pořád není čas. Člověk by řekl, že o prázdninách bude, ale neee..
10.7.2018 08:40 - Maelik
wlkeR: Mohl bys aspoň updatovat potvory co už máš? Resp. jaké potvory má smysl ti posílat?
26.4.2021 10:48 - Necromancer
Nevím, neprocházel jsem celou diskuzi, ale nikde v tom seznamu nestvůr nevidím Démony a Ďábly. Ti mi přijdou jako docela podstatní.

A nemrtvé...
A ostatní elementály...
A zrůdy...
26.4.2021 11:00 - Aegnor
Tahle diskuze je už silně neaktuální (poslední příspěvek dva a půl roku zpátky ... to je rok předtím, než projekt JaD přešel do rukou aktuálního týmu). V bestiáři samozřejmě budou nemrtví, elementálové, zrůdy, démoni i ďáblové.
26.4.2021 11:14 - Necromancer
A kde bych našel prosím něco aktuálního?
26.4.2021 11:17 - Aegnor
Tak souhrná diskuze je pojmenovaná Jeskyně a Draci, jinak zdaleka nejaktuálnější veřejné informace jsou určitě v těch rozhovorech s Gergonem.
26.4.2021 16:50 - sirien
yup, tahle diskuse je totálně přežitá, radši jí zavřu. Aktuální JaD diskusi postnul Aegnor výše.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080946922302246 secREMOTE_IP: 52.90.181.205