Produkty

sirien
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci (před vydáním)
Jeskyně a draci jsou projekt vydání DnD 5e v češtině* pod nakladatelstvím Mytago

* resp. hry DnD 5e co nejpodobnější, vzhledem k tomu, že licenčně je k dispozici pouze část textů DnD příruček. J&D budou ale s DnD 5e a jeho příručkami najisto zcela kompatibilní "oběma směry".

PŘEDPRODEJ UŽ PROBÍHÁ!

PJ craft JaD rozhovory se sirienem


Recenze
.

Eventy
.


Rozcestník mimo Kostku

Týmový rekord v délce nespaní v týdnu před odevzdáním byl:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
24 hodinkladné body1
36 hodinkladné body5
48 hodinkladné body2
60 hodinkladné body2
72 hodinkladné body5
84 hodinkladné body1
96 hodinkladné body0
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
8.12.2021 12:33 - hadrian
Chvilku (pár let) to tu přestane člověk sledovat a ejhle! Pravidla JaD jsoou na světě! Už mám objednáno a taky dotaz:
Bude Bestiář samostatně, nebo bude v té knížce? (Jsem línej pročítat x stránek zpátky a vy jste kluci a děvčata hodní, vy mi to jistě prozradíte.)

Jinak dobrá práce, díky za to.
8.12.2021 12:36 - Tarfill
Základní bestiář je součástí JaD.
8.12.2021 12:37 - Aegnor
Základní bestiář je součástí knihy.
8.12.2021 12:49 - Corny
Já minimálně jsem na PDF docela zvědavý, protože dle něj se pak rozhodnu o tom, jestli má pro mě hra využití a koupím si ji, nebo ne.

Každopádně tak či tak gratulace k úspěšnému vydání, není to úplně trapný výkon.

Teď už jen čekat na ten review bombing konkurence :D
8.12.2021 13:43 - MarkyParky
Dovolil jsem si recenzi.
8.12.2021 15:50 - Tarfill
A kdy se dozvíme, jaký byl ten týmový rekord nespaní v týdnu z ankety? ;-)
8.12.2021 15:55 - daniel nowecki
Dotaz: jak velky je v JaD Bestiář a kolik obsahuje dalších citlivých info z dilny DM, které by hráči nemuseli znát? hraju s detma DaD a zatim to drzim v tajemnu protoze nemaji pristup k bestiari a jinym povolanim nez ty ktera maji.
8.12.2021 16:13 - Tarfill
Danieli,
přímo popis tvorů má v rámci sekce "bestiář" cca 46 stran. Informací o tvorech je zde celkově méně, než více, každopádně pokud Ti jde o to "držet to stranou před hráčema" tak já osobně bych tohle téma nijak neřešil a prostě jim umožnil prohlédnout si cokoliv je napadne. Uvědom si, že pokud se budou chtít na tajňačku podívat, tak tomu stejně nezabráníš, protože pdf bude snadno k dispozici.
Vysvětli jim tedy, že případným zkoumáním netvorů by se mohli připravit o nějaká překvapení a že do nich vkládáš důvěru, a že dokáží pochopit základní
"hráči nejsou postavy." ;-)
8.12.2021 20:00 - hadrian
Díky, díky za to info o bestiáři, malnkatý dotaz, než mi dojdou pravidla - je to průřez potvor všemi levely? (Abych si mohl přeflufvat další potvory podle síly a úrovně družinky?)
8.12.2021 20:40 - Pan Bača
jo, je, jsou tam obyčejná zvířata i prastaří draci
8.12.2021 20:47 - hadrian
Těším se jak malej Jarda.
8.12.2021 20:47 - Maelik
hadrian píše:
Díky, díky za to info o bestiáři, malnkatý dotaz, než mi dojdou pravidla - je to průřez potvor všemi levely? (Abych si mohl přeflufvat další potvory podle síly a úrovně družinky?)


Potvory tam najdeš všech levlů... daní za to je ale že se tam moc fluffu nevešlo. Ale pokud máš vlastní fluff a jde ti jen o statbloky, tak budeš spokojen.
8.12.2021 20:55 - Jezus
Pan Bača píše:
jo, je, jsou tam obyčejná zvířata i prastaří draci


A co prastará zvířata? :-D A co zelený hlen? Je tam zelený hlen??? :-D :-D

Jinak fluffu se dá najít fůra všude možně, ale je super mít k tomu právě nějaká čísla :-)
8.12.2021 21:04 - LokiB
Jezus: nekdo tvrdi pravy opak :)
8.12.2021 22:03 - Šaman
Za mě je zajímavé použití speciálních schopností a obecně ukázky potvor na určitých úrovních. Fluff mám vlastní (a měl jsem i před Fate), čísla si upravím (mladý, prastarý, zkušený, rozhněvaný, moudrý… nejsou všechny exempláře jednoho druhu stejné). Ale spíš mít mustr jak to spojit, abych se pohyboval jakž takž ve vyváženém rozmezí.
8.12.2021 22:16 - Jezus
+1
8.12.2021 22:28 - sirien
Anyway děti, jak jsem slíbil, s publikací knihy tuhle diskusi uzavírám a jdu otevřít novou
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091402053833008 secREMOTE_IP: 3.236.111.234