Produkty

skubin
15.6.2018 11:07
Kompletní dobrodružství
Ahoj, nenašel by se někdo, kdo by měl přehled o NnD 5edice v CZ ?

Mám tím namysli třeba kompletní dobrodružství jako je Ztracený důl ze starter setu.

Jediné co jsem našel v CZ je:

Příručka hráče - Player's Handbook (PHB).
Průvodce Pána jeskyně - Dungeon Master's Guide (DMG).
Bestiář - Monster Manual (MM).
Základní pravidla - Basic Rules.
Dům smrti - Death House.
Dobrodruhův průvodce mečovým pobřežím.

Děkuju za vaše rady.

PS. nemusí to být jen online, klidně si koupím tištěnou knihu.
Autorská citace #1
15.6.2018 12:25 - Tarfill
Haleď skubine,
myslím, že to co jsi našel, bude asi všechno. Kompletních oficiálních dobrodružství v tuhle chvíli je minimum, všechno je to tady dobrovolná neplacená činnost, takže veškerý materiál si lze pořídit pouze v pdf formě. Každopádně když nějakou dobu vydržíš, slyšel jsem různé zvěsti, že se překládají i další moduly. Ještě však nejsou dokončené a ještě to nějakou dobu (počítej minimálně měsíce) bude trvat.

Pokud máš ale fakt velkou potřebu sehnat jakékoliv byť neoficiální dobrodružství pro pátou edici, pár jich tady od nás amatérských fanoušků rozhodně najdeš... ;-)
Autorská citace #2
15.6.2018 13:33 - sirien
Materiály a odkazy pro pátou edici D&D

Zhruba v půlce článku je nadpis "Dobrodružství a kampaně" a tam je. Je tam pár věcí vlastní tvorby navíc a nějaké drafty překladů atp.

Merlin momentálně pracuje na překladu Tomb of Annihilation. Netuším jak přesně je daleko ale s trochou štěstí a když mu vydrží motivace by snad mohl mít hotovo ještě tenhle rok :)
Autorská citace #3
15.6.2018 19:33 - wlkeR
Já překládám (a ve volném čase dávám do lehce upgradnuté podoby) ligové dobrodružství Misty Fortunes, Absent Hearts.
Autorská citace #4
15.6.2018 21:12 - chrochta
Tomb of Annihilation - hotové kapitoly 1 (úvod) a 3 (Chult)

Pracuje se na převodu Rudé ruky zkázy do 5e, zřejmě je dobře našlápnuto.
Autorská citace #5
16.6.2018 07:34 - Skubin
Děkuju moc za Vaši odezvu :)

*sirien něco takového jsem potřeboval děkuju :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099955081939697 secREMOTE_IP: 54.224.111.99