Prostředí

sirien
23.8.2016 01:35
Dresden Files
...přišlo mi, že tu tady tahle diskuse chybí. Navíc se může hodit v budoucnu, kdyby mi po dočtení nějaké desáté nebo dvanácté knížky třeba hráblo a rozhod sem se- well, zatim na to radši nebudu myslet, mohl bych se k tomu ještě omylem vyhecovat :D
Autorská citace #21
27.3.2020 13:24 - sirien
Aegnor: spíš inkvizitor, ale ano.

(A ano, Morgan, jak píše Loki, sorry, nějak mi ujela transkripce...)
Autorská citace #22
27.3.2020 16:35 - Lomax
Tak já jsem zatím u Proven Guilty, čtu v EN a jen sporadicky. Musí říct, že zatím baví. Mimo to jsem se pustil do překladu DFA, dnes jsem zrovna něco odhodil na GDrive SRDcek. Musím ovšem říct, že DFA je plné spoilerů :)
Autorská citace #23
27.3.2020 17:13 - sirien
Lomax píše:
dnes jsem zrovna něco odhodil na GDrive SRDcek

hej, mega cool, sem si řikal, jestli to k tomuhle účelu nakonec někdo někdy i využije.

Až to doděláš, tak se určitě najde někdo kdo to vysází, za ty obrázky tam to stojí.

Lomax píše:
Musím ovšem říct, že DFA je plné spoilerů

já to řikal :)
Autorská citace #24
27.3.2020 20:16 - sirien
Knížky teď mají hrané trailery!

Dresden Files: PEACE TALKS Official Book Trailer
Autorská citace #25
27.3.2020 20:19 - Lomax
A tenhle mi přišel, že se fakt povedl.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066809177398682 secREMOTE_IP: 3.235.199.19