Prostředí

Rytíř
10.4.2021 07:43
Vysoké učení magické, jež sídlí v hlavním městě lidské magie, slavné stověžaté Bogomě, obsahuje všechny obory a všechna umění magická známá člověku. Vítám vás, mé budoucí kolegyně a kolegové, na první přednášce o umění navýsost vznešeném, precizním a váženém, na Umění tvorby divotvorných věcí magických. Výroba divotvorných magických věcí je předmět natolik obsáhlý, že má mnoho oborů a specializací. V mých hodinách se budeme věnovat oboru velmi praktickému a obdivovanému, totiž magickým dopravním prostředkům. Tomuto oboru předpovídám velikou a slavnou budoucnost, již teď začíná mít nepopiratelnou úlohu na chodu celého našeho Impéria - nechť nám císař panuje navěky!

Ve svých výkladech a přednáškách se budu opírat o díla mnohých mistrů, teoretiků i specialistů. Do samotného počátku si vám nicméně dovolím doporučit ke studiu dílko poněkud přístupnějšího charakteru. Ano, jedná se o slavné Manuskripty mistra Dorlanda, jehož texty o nejrůznějších magických předmětech jsou populární i mezi laickou veřejností. Na příští hodině proto již budu předpokládat, že máte nastudovaný Úvod do magických dopravních prostředků a následná pojednání o jejich základních formách a podobách. Pokud ho snad nevlastníte, Manuskript se v mnoha opisech samozřejmě nachází v naší VMP (Velkolepé Magické Knihovně).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064050912857056 secREMOTE_IP: 3.236.24.215