Střípky

Magus
27.7.2009 12:21
Jak jste přišli ke svému nicku
Vannaxova dizkuse se rozjela ale po sun verzi nejde spustit takze pisu znovu.Jste jen ctenari jak casto sem chodite atd atd?
13.8.2009 09:31 - Nachtrose
Noldo2 píše:
Jedna holka mi po jistých událostech napsala, že má chuť se zabít, tak jsem jí odpověděl, ať to teda udělá, že mě teda chybět nebude, spíš naopak. Nejsem na to hrdý, je to asi za hranicí... čehosi, ale asi bych to klidně udělal znovu a neštve mě to.


Osobne bych asi reagoval stejne, nobo aspon hodne podobne. Ruzne pokusy o psychicke vydirani na mne proste nezabiraji.
13.8.2009 10:20 - Geralt
Jak se tak koukám, tak na přijetí do vašeho klubu školních Bad Boyz mám ještě menší šance než Sethi. Už od první třídy se se mnou nesla pověst premianta a oblíbence učitelského sboru, čímž jsem získal v rámci školního establishmentu jistá privilegia. Byl jsem často posílán s oběžníky či pro zapomenuté pomůcky do kabinetů. Pedagogové mne s důvěrou samotného o hodině pouštěli do počítačové laboratoře či do školní knihovny, kde nikdo nekontroloval, zda se tam skutečně učím či nikoliv...

Vlastně jediný prohřešek vůči školnímu řádu jsem způsobil na střední škole, když jsem se odmítl řídit požárními poplachovými směrnicemi. Při nácviku nouzové evakuace z naší přízemní místnosti jsem neopustil učebnu s davem spolužáků a neabsolvoval zmatečné pochodování chodbami, ale jednoduše jsem si otevřel okno a vylezl jsem ze školy ven. Evakuační zóny v podobě parkoviště jsem tak dosáhl v rekordním čase 15 sekund, s komfortním náskokem před zbytkem třídy. Bohužel, mé inovativní úsilí se nedočkalo žádného uznání, naopak mi bylo vytčeno, že jednám nezávisle a v rozporu se směrnicemi.

A pak jsem také v osmé třídě při návštěvě cirkusu odmítl tleskat vystoupením cirkusáků se slovy, že je to nudné a kýčovité. U češtinářky, jež představovala pedagogický dozor, jsem tak poněkud klesnul.
13.8.2009 10:30 - Merlin
tsss....tvé šance jsou vskutku mizivé, nebál bych se říct..nulové....
13.8.2009 11:41 - Nerhinn
Sabina je z Moulin Rouge,
dělá to s ní každý muž.
Vzala bych si na ni nůž,
nebyla by dlouho už.


Od sexty jsem si směla sama vyrábět omluvenky, takže se tato nevinná dětská báseň (měla asi pět slok, žel pamatuji si jen první) stala důvodem mého jediného trestu - třídní důtky v sekundě :) Jo a ráda bych dodala, že jsem to brala pouze jako takovou výzvu, proti Sabině jsem nic neměla. Prostě jsem od kamarádky dostala zadání a pohrála si s ním. A naši se smáli, tak co...

A abych nebyla OT, tak sem zkopíruju text, který jsem psala někdy někam do nějakého rozhovoru s populárními osobnostmi ;) Tedy, Nerhinn byla taková znouzectnost, když jsem potřebovala narychlo najít nějaké jméno, pod kterým se přihlásit na diskusní fórum Fénix.

'Předně bych ráda touto cestou avizovala, že to 'h' se nečte (což mám ostatně napsané v popisu uživatele).

Tuším, že mě tehdy někdo přizval k dračáku - bylo to těsně předtím, než jsem se přihlásila na Fénix. Myslím, že velká část z nás měla své elfské období, takže nikoho nepřekvapí, že jsem hledala nějaké libozvučné jméno pro moji špičouchou kouzelnici. Prolistovávala jsem slovníky a hledala nějaké pěkné slovo, které má působivý význam, ale které zároveň zajímavě zní a... nic. Z nedostatku inspirace jsem si vzpomněla na postavu jakéhosi RPG, kde slečna jménem Rynn létala na drakovi, a rozhodla se její jméno poněkud pozměnit k obrazu svému. Tedy... ono se mi i líbilo, jak bylo, ale chtěla jsem být originálnější.
Zbavila jsem se ošklivého ypsilonu a hledala nějaká písmena z mého křestního jména (Veronika), kterými by se dal ten polotovar doplnit. Tím jsem došla k Nerinn. Ale pak jsem si vzpomněla na seriál, na který jsem se nikdy nedívala (Neri, dívka moře), stejně jako jsem nikdy nehrála tu výše zmíněnou hru. Chtěla jsem zamezit jakékoliv podobnosti s čímkoliv (čekám, že ve snaze být originální za každou cenu se taky spousta lidí identifikuje), a tak jsem tam jaho správný nemčinář narvala ještě 'h'. Ale aby to neznělo moc německy, dala jsem ho až za 'r' a ne před, kde by mělo v německé výslovnosti své opodstatnění. Ke dračáku nikdy nedošlo, ale když jsem přemýšlela nad nickem na Fénix a zjistila, že quenijsky "bledá" už mi někdo vyfoukl, rozhodla jsem se dát tomu jménu šanci. Snad mi bude má mladická nerozvážnost prominuta, trpím totiž pokaždé, když mě někdo vidí poprvé a osloví mě :))'
13.8.2009 12:36 - Faire
Sirien: porušil pravidla a není na to hrdý... no, to si piš, a takových věcí není málo :) I ty blbé pirátské věci, kterých jsem se furt nezbavil :D

BTW můžeš aspoň naznačit co patří k těm "ilegálním" věcem, na které jsi hrdý?

2 all: má opravdu smysl se furt vrtat v Magusově osobním životě? :) Mě by to na jeho místě asi dost štvalo.
13.8.2009 12:46 - Nachtrose
Faire: furt se vrtame jenom v Magusove cestine. A jestli narazis na aktualni debatu o jeho nadejne lasce, to zase za chvilku vysumi.
13.8.2009 12:54 - Merlin
No, klidně se vrtejte v mým osobním životě, pokud budu mít někdy tendence sem dávat různý fotky a popisovat jak komu sahám na prsa :)
13.8.2009 12:56 - Ebon Hand
Ste mi dali pekně na prdel.. :-) Ale neměli by jste mi vkládat do úst věci, které jsem nikdy neřekl.

Siriene pěkný post. Odpovím ANO, je toho víc a vezmu si to do hrobu.
V dospívání jsem byl grázl, měl jsem dvojku i trojku z chování. Dneska se snažím být takový, abych se mohl podívat do zrcadla.

Na blogu slečny Werči mě nic nepřekvapuje ani nepohoršuje, nebyli jsme jiní, akorát jsme neměli internet. Vyrovnání se s vlastní sexualitou není úplně jednoduché. Pořád lepší tohle, než aby si fotila pipinu a dávala to na net.

Magusi, psát o intimních proporcích své slečny či o jejích sexuálních výkonec se nesluší, to by tě mělo hřát uvnitř, že jsi u toho byl a zažil to. Sdělováním těchto informací si jen znevažuješ vlastní zážitek.

Můj nick je z Magiců a kdo je znají, vědí kdo to je, ačkoliv v Magicách nikdy přímo nebyl, jen jeho stoupenci.
13.8.2009 13:21 - Rytíř
Nechápu jednu věc, totiž proč se vlastně pořád navážíte do Maguse za diskuze, které založil? Přitom právě ty jeho jedou nejvíc a všichni si je náramně užíváte! Takže já ho naopak veřejně chválím, dobře to hochu děláš, tmelíš nám kolektiv fest ;)

ad ty zpovědi - jste banda lumpů a ničemů! A já jsem rád, že tu je pár světlých výjimek, co si udrželi jedničky z chování - hlásím se hrdě též mezi vás! Jediným mým prohřeškem bylo čtení pod lavicí, miloval sem Mayovky a KODovky (pro mladší: Knihy Odvahy a Dobrodružství)... takže mým vzorem místo Mirka Dušína byl úžasný Old Shatterhand. Howgh
13.8.2009 13:31 - Merlin
Rytíř: a to si se mnou na srazu chceš povídat?
13.8.2009 13:34 - Rytíř
Máš pravdu Merline, vážně teď přehodnocuju své priority, s kým se budu a nebudu bát hodit řeč. :)
Ale tak když se moh polepšit Ebon, tak snad máte šanci i vy ostatní.. jsem optimista a tolerantní člověk, málokoho odsuzuju předem ;)
13.8.2009 13:54 - Merlin
:) já jsem hodnej. Doby mé ilegální činnosti zmizely v propadlišti dějin...
13.8.2009 14:00 - Jerson
Jen tak mě napadlo, že jsou i legální věci, o kterých se mluvit nesmí.
13.8.2009 14:24 - Argonantus
No, ono mluvit o ilegálních věcech na netu je především hodně idiotské; ale na to časem taky přijdete.
Moc nechápu, proč si tolik lidí neuvědomuje, že internet je veřejný prostor, připomínající náměstí.

Jinak, jak pravil Ebon (druhá půlka glosy) a pak Rytíř; +1, nemám, co dodat.
13.8.2009 14:35 - Merlin
:) Argo: oni to pochopí ....a třeba nebude pozdě
13.8.2009 14:56 - sirien
Dopis z Prahy píše:
Hlavne je to bloncka. Tak mlade a uz nema vkus.

lol

potkal jsem i docela... hodně zajímavý blondýnky. Ale je pravda že vůči kouzlu blonďatosti jako takové jsem docela rezistentní.

Dracain píše:
jinak měl celých šest let ze všeho samý a v ČJ dokonce čistou!

To dokazuje jen jedinou věc a to je mizerná úroveň našeho školství... člověk co naseká v krátkém textu který si mohl korekturovat dle libosti přes sto chyb (a to opomíjím interpunkční pravidla aj.) si prostě jedničku nezaslouží z principu.

Nerhinn píše:
'Předně bych ráda touto cestou avizovala, že to 'h' se nečte (což mám ostatně napsané v popisu uživatele).

Přezdívek s nečteným "h" je jak hub po dešti...

Faire píše:
BTW můžeš aspoň naznačit co patří k těm "ilegálním" věcem, na které jsi hrdý?

Mňo... zaprvé na ně "nejsem hrdý", prostě mi jen nevadí že jsem je udělal a jsem ochotný je udělat znovu.
A popravdě - říct co jsem udělal legálního a nejsem na to hrdý případně věci které jsem udělal legálně a jiným lidem připadaly trochu moc je jedna věc, ale že bych zrovna toužil na netu vykládat jakým způsobem jsem porušoval zákon... to říct nemůžu. Zeptej se mě na srazu a nejspíš budu sdílnější :)


Ebon: Tak jako ano, jsou i věci, které jsem udělal a vědomost o tom si hodlám vzít s sebou do hrobu, nicméně jsou i takové které mi nevadí říct :)

Jerson píše:
Jen tak mě napadlo, že jsou i legální věci, o kterých se mluvit nesmí.

To je otázka v jak upjaté společnosti jsi... případně Tě napadá něco co by bylo platné obecně? Mě moc ne.
13.8.2009 14:59 - Sosáček
Píše:
lol

potkal jsem i docela... hodně zajímavý blondýnky. Ale je pravda že vůči kouzlu blonďatosti jako takové jsem docela rezistentní.

Ja si samozrejme delam srandu ;)
13.8.2009 15:02 - wraiths
no me to pripada jak jedna skec z filmu s Hrusinkym( vojak Svejk). "Cisarpan je... a at ziji svodni Srbove."(ci jak to bylo) "Lidi to je provokater!" a zacala mela a stani aparat dostal(u nas muze dostat) po "kebuli". Merline, Merline.
13.8.2009 15:03 - Argonantus
Merlin píše:
oni to pochopí ....a třeba nebude pozdě


V případě nás dvou už je skoro pozdě... zbývá doufat, že nejsme takoví, jak vypadáme. Nebo jsme...?
13.8.2009 15:05 - sirien
Dopis z Prahy píše:
Ja si samozrejme delam srandu ;)

Já ani moc ne. Ne potom, co jsem seděl nedávno v baru a přišla tam ženská, těžko říct věk, snažila se vypadat tak na třiadvacet, jestli jí tak i bylo, tak to holka přehnala se solárkem - totálně peroxid blond vlasy do půlky zad, růžová bunda, minisukně, vysoký bílý kozačky na asi deseticentimetrovym podpadku, malá kabelčička, snaha o slečinkovskou chůzi... jak sem seděl na baru tak sme s jednim typem, barmanem a barmankou leželi smíchy, nakonec sme jí pustili Barbie girl od Aquy (link), ale nějak to nepochopila... jakože vůbec, a slyšet to musela, protože sme to docela zesílili.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081888914108276 secREMOTE_IP: 3.138.125.2